Londa Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alizka, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Jojoba olaj & kamilla

Az érzékeny fejbőrre való sampon gyengéden tisztítja a hajat. Szalonexkluzív márkatermék. Jojoba olajjal és különleges gyógynövény kivonatokkal. Illatmentes.

Kiszerelés 250 ml

Alizka

2014. december 8.

Édesapám vette magának. A fodrászkellékes boltban az eladónak azt mondta, adjon neki egy olyan sampont, amitől nem áll össze-vissza a haja. Ezt adta neki. Szegény apumnak már nem sok haj van a feje tetején, így neki a hagyományos, talán túl jól tisztító samponoktól szétáll a haja.
Mivel épp otthon jártam egyik hétvégén, én is kipróbáltam ezt a terméket. Nekem tetszik eddig. Lehet, hogy majd beszerzem magamnak is. Nekem elég sok hajam van, és frissen mosva egy oroszlánnak nézek ki általában, de ettől nem, azonnal vállalható a hajam szárítás után. Jól tisztít, mégis kíméletes. A korpásodás is alábbhagyott tőle, habár eddig sem volt olyan zavaró, mert nem hullik, a hajamon nem látszik, csak ha jobban megnézem a fejbőrömet, akkor lehet észre venni. Elég puha és selymes is lett a hajam. Nekem talán annyira nem érzékeny a fejbőröm, szóval nem tudom, az adott probléma ellen mennyire hatékony, de nekem elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.