LookAtMe

Ár:   €20.26   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2021. február 4.

Ár:   €20.26
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hidrogél maszkban az arany és a hidrolizált kollagén találkozása csupán 15 perc alatt kisimítja a szemkörnyék bőrét és egyenletessé teszi a tónusát. A vitalitást és rugalmasságot biztosító hatóanyagok megerősítik a bőr struktúráját, megemelik feszesítik a kontúrokat és fényesebességgel minimalizálják az öregedés jeleit. A peptidek ellazítják az izmokat, így csökken a ráncok mélysége, a bogyós gyümölcsök kivonata szikrázóan üdévé varázsolja a szemkörnyéket.

sannabella

2021. március 30.

Én az avokádós kivitelben vásároltam meg (Firming & Moisturizing) az Astoria közelében levő K Beauty boltból.

6500 Forint (!!!!!) volt, nem is értem mit gondoltam, mikor megvettem. Nincs túl sok tapasztalatom az ilyen típusú termékekkel kapcsolatban, de nagyon nehéz bánni bánni ezzel a kis tapasszal. Alig tudtam kivenni a dobozból a tapaszt, olyan vékonyka, hogy automatikusan kettőt emeltem fel, a spatuláról csúszik le, és olyan sok szérum van a dobozban - ami amúgy jó is lehetne -, hogy egyensúlyozás közben ha nem figyelek akkor kifolyik a doboz oldalán.

Megpróbáltam hosszas kínlódás árán a helyén tartani a felrakott tapaszt, de össze-vissza csúszkált, 20 percig (ennyi ideig kell fenn lennie) nem mertem nagyon mozgatni a fejem, nehogy leessen.

25-30 perc eltelte után lehúztam és belemasszíroztam a maradék szérumot a bőrömbe és őszintén - semmilyen változást nem észleltem.

Kíváncsi vagyok, hogyha többször kipróbálom lelapulnak-e a szemem alatti kis táskák vagy történik-e valami.

Nagyon arra hajlok, hogy továbbadom valakinek, de elképesztő brutális ára van, így lehet tanulópénz gyanánt elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.