Lora

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 4.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes

Szandika12

2019. február 13.

Szerintem jobban fed, mint drogériás társai, kellemesebb is nekem az állaga, meg felkenni, nagyon tetszik magának a korrektornak a kialakítása is, egy dolog szörnyű benne a szaga :D. Mintha zsírkréta lenne. Viszont Kicsit félek hogy pattanásokat okoz, ezért ritkan fogom használni, mert volt egy olyan érzetem hogy nem tesz nekik túl jót. De lehet csak rosszul tippelek :D. Mindenestre eddig egy 4-t megér :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

PetraRéka

2018. február 8.

Teljesen jó termék én nagyon örülök,hogy rátaláltam.Szem alatti karikákra,apró bőrhibákra i skiváló,nem ül bele egyáltalán a ráncokba;illata is jó.
Olcsó,jó.Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Olcsó,jó.Ajánlom :)

FooZoGo

2017. december 27.

Az ára miatt vettem meg, hátha...nem vártam sokat, de azért legyen már értelme.
Pozitívum: ■ sajnos nincs
Negatívum: □ hiába olcsó, ha rettentő gyorsan fogy □ nem hatékony, nem fed jól □ állaga sem jó
Nem újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Az ára miatt vettem meg, hátha...nem vártam sokat, de azért legyen már értelme.
Pozitívum: ■ sajnos nincs
Nem újra vevős!

Boombapple

2017. július 6.

Érdekes volt ez a korrektor. Kicsiként vettem, de mindig sikerült úgy eloszlatnom, hogy jó legyen. Egyébként nagyon kemény volt és világosabb egy kicsit a bőrömnél, pedig hó fehér vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Krisztinaia

2017. április 17.

Első korrektorom volt talán.
Nem akartam rá sokat költeni, meg nem is igazán tudtam, mi fán terem a korrektor, és miért eszik.
Mai fejjel, de akkorival sem volt jó választás.
Mázos és folyós, az illata nagyon "olcsó", pacsuli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Első korrektorom volt talán.
Mai fejjel, de akkorival sem volt jó választás.
Mázos és folyós, az illata nagyon "olcsó", pacsuli.

Change

2017. március 30.

Több fajtát is kipróbáltam már a Lora korrektorok közül, a fekete csomagolásút, és az ezüstöset is,de mindegyikkel ugyan az volt a bajom.
Túl zsíros állagú, nem tartós, nem fedi el a bőrhibákat, beleül a ráncokba. a szem alatti karikákra meg egyáltalán nem vált be nálam.
Az illata pedig gyurmára emlékeztet.
A csomagolása meg nagyon soknak ripityára tört.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Az illata pedig gyurmára emlékeztet.
A csomagolása meg nagyon soknak ripityára tört.

tfanna

2017. március 23.

Rövid időre és az otthoni napokra, mikor nem akarok "csúnya" fejjel lenni, tökéletes. Az Essence fixáló púderével használom ezt is, elég jól tartja. Az ára miatt nagyon megéri, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

punkpenge

2017. január 29.

Én a legsötétebb szürkés árnyalatban szoktam venni. Pocsék korrektornak. Nem fedi el a bőrhibákat viszont a krémes állaga miatt és mivel jól színezi a bőrt mélyítőnek szoktam használni, amire tökéletes! Korrektornak viszont tényleg használhatatlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

bmarcsi01

2017. január 14.

Épp elfogyott az előző korrektorom és megvettem ezt a terméket nekem nagyon tetszik.Ennyi pénzért megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

szofibab09

2016. december 18.

Az euro family-ben volt "szerencsém" megvásárolni. Számomra elég nagy csalódást okozott ez a termék. Nem túl jó az állaga, sem a fedése.
Aki teheti azért próbálja ki hátha más szerencsével jár vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Aki teheti azért próbálja ki hátha más szerencsével jár vele. :)

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Magnolia Grandiflora Bark Extract , Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Oleyl Alcohol, Isopropyl Myristate, C12-15 Alkyl Benzoate, Paraffin, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Lanolin Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Oleyl Alcohol, Lanolin Oil, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Capryloyl Glycine, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Propylparaben, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0