Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolás

"A bulgáriai rózsa kivonatot tartalmazó Love Beauty and Planet peace and glow testradírja segít puhává és mámorítóan virágillatúvá varázsolni bőröd."

narancsdzsem

2019. november 10.

Meglepően kellemes radírozás élmény,amit jól le lehet aztán mosni. Utána selymes bőr,de nem szárít. Nagyon kényeztető élmény!
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Csak ajánlani tudom!

sophia86

2019. október 15.

Az illata mintha egy virágos kertben ébrednél, isteni. Apró szemcsés radír, de nagyon hatékony, semmilyen rossz utóérzet nincsen utána, nem szárít, olajos érzet sincsen utána. Már több tégellyel elhasználtam, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

mintberry.crunch

2019. július 31.

Csodálatos illatú, állagú, tökéletesen működő testradír. Nem szárít, nem túl durva, nem olajos, élmény használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

NeonPink

2019. július 23.

hol is kezdjem...
egyszerű, olcsóbb testradírt kerestem amit zuhany közben használhatok pár naponta mert igaz a the body shop kókuszos bőrradírja verhetetlen, de az ára borsos. nem is szeretem a rózsa illatot annyira, de ezzel a márkával már jó ideje szemeztem. milyen jó hogy erre esett a választásom! ez egy CSODA. mármint az árához képest.
radírozása átlagos, viszont utána a következő zuhanyzásig kellemesen selymes, puha a bőröm, de nem természetellenes a réteg amit a bőrön képez. NEM olajosít, se nem szárít ami igen ritka még a drágább termékek között is. sokáig kitart
és amiért oda meg vissza vagyok az az isteni illat, ami nem hogy egész nap érződik akár egy lehetnyi parfüm, de még a következő zuhany után is cseppet megmarad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

hol is kezdjem...

Vivus94

2019. július 1.

Első testradírom, a drogériában meglátva gyorsan rákerestem itt, és miután csak jó vélemény volt róla, megvettem. Nagyon szeretem az illatát, nagyon finom könnyed. A használatát minden alkalommal egyre jobban élvezem. Annyira apró pici szemcsékből áll az egész, nem kell félnem, hogy szétkarcolja a bőrömet, annyira finoman mégis jó érzéssel radíroz. Heti kb 2-3x használom, utána hidratálom a bőröm és így fantasztikusan puha leszek tőle. Nekem kicsit gyorsan fogy, de ezt igazából magamnak okozom azzal, hogy imádom használni ezért kicsit többet veszek ki, hogy az egész testemet végigradírozhassam vele. :D Számomra így is megéri ezt az összeget, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

sssniki

2019. június 11.

Életem legjobb testradírja! Annyira finom az illata, és csodás a texturája. Nem hatalmas cukor jellegű szemcsék vannak benne, hanem nagyon apró, finom szemcsék. Az állaga se az a folyós, mint szerintem a legtöbbé. Kissé krémes, ami azért jó, mert nem kell sokat kiszedni.

Egy bajom van vele, hogy belenyúlós. Ami ugye nem higénikus, hiába fürdés közben használja az ember. De persze ezért nem vonok le pontot, senki se erőszakolta rám. Tudtam milyen lesz, mikor levettem a polcról.

Az ára picit sok egy radírért, de mivel baromi sok van benne, szerintem fátylat rá. A dove radírok is hasonló árban vannak, azt hiszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

pandarouge

2019. május 28.

A legjobb bőrradír amit eddig próbáltam. Puha és sima lesz tőle a bőröm, nem szárítja ki. Az illata is csodás. Nem túl durvák a szemcsék, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

dynah13

2019. április 11.

Meg csak egyszer hasznaltam, de nagyon pozitiv a tapasztalatom! Kellemes a texturaja, jol radiroz, es finom puha lesz utana a borom :) Nem irrital, nem serti fel a borom, es az illata is isteni! Engem meggyozott :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Johanna989

2019. január 4.

Nagyon kellemes illata van, igazi élmény a zuhanyzás vele. Sűrű, sok apró szemcse van benne, mely kíméletesen és hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket a bőrről. A végeredmény valóban puha bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

Lauric Acid ti I eu 4 1