Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. május 26.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolás

"A bulgáriai rózsa kivonatot tartalmazó Love Beauty and Planet peace and glow testradírja segít puhává és mámorítóan virágillatúvá varázsolni bőröd."

pankab

2021. április 15.

szerintem jó illata van, finoman radíroz. szerintem nem drága, nagyon sok ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

VargaJudit91

2021. március 3.

Tegnap vettem meg, utolsó darabként, fél áron, kíváncsi leszek rá. Előző válaszolónak: igen, ki volt írva, hogy végső kiárusított termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

lZsuzsi

2021. február 1.

Kellemes illat ami tartós, környezetbarát csomagolás és összetétel, és emellett jól is radíroz! Mi mást kéne még tudnia? 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 1.

NovaWinter

2021. január 15.

Drága de az illata mennyei rózsakertes, szemcséi nem nagyok, krém állagú maga a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

korsztina

2020. július 28.

Nagyon szeretem a terméket, a rózsa illatnak nem vagyok nagy kedvelője,de ebben a termékben még az sem túl hivalkodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

hjuditcrema

2020. június 29.

Nagyon finom illata van, amit én érzek zuhanyzás után is. Tökéletes szemcséjű, nem durva testradír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

Lili2109

2020. június 3.

A legjobb testradír és isteni illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

A legjobb testradír és isteni illata van

cintialaura

2020. április 28.

A Dove makadámdiós radírja helyett vettem ezt, szépen radíroz, nem bántja a bőröm és utána pikk-pakk beszívódik a testápoló😊, de szerintem nagyon gyenge az illata és egyáltalán nem marad meg a bőrön, így a spa élmény is elmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

petra9229

2020. április 24.

Szeretem az ilyen apró szemcsés testradírokat, nem irritálják a bőrt. Ugyanolyan, mint a Dove radírjai, csak egy picit több mennyiséget kapunk valamivel olcsóbban. Az illatát még fürdés után is érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

gabriella2121

2020. február 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg! Csodás illat, nem szárítja a bőröm, szépen radíroz. A szemcse mérete pont megfelelő benne, nem túl durva, de azért jól dolgozik. Hetente 1x használom, így sokáig elég lesz. Hatalmas adag, ha egyszer elfogyna mindenképp újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

Lauric Acid ti I eu 4 1