Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. december 4.

Kategória:   Testápolók

"Az akár 24 órán keresztül bámulatosan hidratáló Love Beauty Planet shea velvet testvajunkat a selymes bőr érdekében fejlesztettük ki. Nagyszerűen hidratáló sheavajat tartalmaz, melyet szantálfa illattal párosítottunk."

Serbackaja

2021. május 26.

A Body Shop testvajaira kerestem alternatívát, mert kicsit elegem lett a túlárazásból, ugyanakkor egyik kipróbált alternatíva sem ért a nyomába... Aztán megtalálatm ezt a terméket. :) Tökéletesen hidratál, könnyen felszívódik, kellemes illata van, és az ára is megfelelő. Külön piros pont a 100%-ban újrahasznosított műanyagból készült csomagolásért! Bár az összetevő lista nem tökéletes, a terméket ajánlom.

Update: Most olvasom, hogy már nem gyártják?! Na, hát ez elég szomorú hír. Remélem, hogy testvajat gyártanak még, max nem ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

rekav11

2021. január 8.

Jó kis testvaj, szépen beszívódik, jól hidratál, de van benne szilikon és alcohol, valamint nagyon gyorsan fogy, így nem túl gazdaságos, ezért négy és nem öt csillag. Akcióban lehet, hogy néha megveszem, mert jó, de nem köteleződtem el mellette, még keresem az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Sz0ll0s1

2020. szeptember 20.

Nagyon jó illata van, szeretem, hogy ha este lekenem magam, másnap reggel nem csak a bőröm, de az ágy is még ilyen finom illatú. Jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Ajándékba kaptam, de már csak a tartós illata miatt is újravenném

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

mercivagyok

2020. május 4.

Téli ekcémára és a sok fertőtlenítő használata miatt szétszáradt kezeimre tökéletes!!! :) Mindentől kiütéses szoktam lenni, ettől a terméktől viszont nem, szerintem a márka legjobb terméke!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Szelena

2020. május 1.

Nagyon jó, sűrű állagú krém. Én csak talpbőr ápolására vettem, mivel mindig száraz. Arra tökéletes. Illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

eventually

2020. április 8.

Az illata a tégelyben tetszett, magamra kenve émelyítő. Az állaga sem tetszik nekem :/ Ragacsot hagy maga után, amikor a testemre kentem, olyan érzés volt mintha be lennék kenve töményen vazelinnel. Általában nem is szeretek testápoló cuccokat használni, mert érzem hogy van rajtam egy réteg plusz és idegesít. De ha előfordul néha télen, úgy szoktam megoldani, hogy estére kenem be magam és felveszem a hosszú pizsamanadrágot, hogy ne érjen egymáshoz a lábamon a bőr. Na hát ez a pizsimhez is hozzáragadt :D Gondoltam elhasználom kézkrémnek. Sajnos arra sem vált be, 2 kézmosás után is megmarad a ragacs a kezemen, úgyhogy most csak áll a szekrényben és nem tudom mire használjam el. Ha valakinek sokat lóg a keze a vízben, biztosan nagyon jól szigetel, úgyhogy ilyen munkavédelmi kézvédő krémnek vizes munkákhoz tökéletes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

TamTam

2020. március 6.

Nagyon finom illata van ami több órán át is érződik, pont annyira amennyire kell. Fantasztikus jól hidratál, pihe puha lesz tőle a bőröm, nekem nem hagy semmilyen réteget. Az állaga is nagyon tetszik, és a csomagolás is hogy újrahasznosított műanyag, már csak az lenne jobb ha szilárd tömb lenne. Az ára eléggé drága és gyorsan fogy de nem tudok beteni vele így is jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

picisuti

2020. február 22.

Szeretem ezt a termékcsaládot, de főleg a rózsás testvéréhez szoktam nyúlni. A munkahelyre vittem be a a sheás testvérét. Jól hidratál, finom, tartós az illata. Én nem érzem azt a vékony filmréteget, amit előttem sokan írtak. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Elkofen

2020. február 21.

Szerintem kissé gyengébben hidratál, minta rózsás testvaj, de ez is remek termék. Még az őszi Glamour napokon vettem féláron. Én sem testre, hanem kézre, talpra és lábszárra kentem téli esténként, hogy kényelmesen beszívódhasson. A nagyon száraz bőrt is klasszul ápolja. Pici zsíros réteg marad utána, ez igaz. A rózsás tesójánál ezt nem tapasztaltam, de emiatt nem fogom lepontozni. Az illata isteni édeskés, hűvösebb időben melengető. Az állaga olyan sűrű, kemény, mint egy igazi vajnak. Hatása ennek is bevált. Sokáig kitart egy tégely, ezért szerintem megéri az árát. Akciósan pedig mindenképpen főnyeremény. Télen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

StrawberryMuffin

2020. február 20.

Amint felbontottam beleszerettem. Az illata nagyon kellemes, nagyon sokáig megmarad. Állaga is jó, könnyű vele bánni, könnyű a lábamba belemasszírozni. Alapból azért álltam neki használni, mert télen eléggé kiszárad a lábam, annyira, hogy néha legszivesebben véresre vakarnam a lábszáram. De mióta ezt a krémet használom, nem volt ilyen problémám. Szóval egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.