Lovely

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Karinaa7, Módosítva: 2019. május 16.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Energetizáló pirosító-glitteres maszk smink alá. A rizsparéj, kender és goji bogyó kivonatokkal dúsított, innovatív összetételű maszk elsimítja és hidratálja a bőrt. Hatására a bőr mélyen megtisztul és táplálttá válik, a pórusok kevésbé láthatók.  A maszk felszívja a sebum felesleget és eltávolítja a hámréteg elhalt sejtjeit. Összességében hidratálja a bőrt és javítja annak kondícióját.

Ár: 890 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 29 ml, új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Teokleia

2021. július 16.

Leárazva vettem, pár száz forintért - amennyit amúgy megérne egy ekkora kis tubuska. Kombinált bőröm éhezett egy kis mélytisztításra, így izgatottan vártam az eredményt.
Első benyomás: pink glitteres krém bújt elő a tubusból, mesterségesen édes cukorka-illattal. Az arcra kenve relatíve nehéz volt egyenletesen eloszlatni, ragadt saját magához, és mindent (kezemet, csapot, mosdókagylót) összecsillámozott. A T vonalamra felvíve azonnal égető-jeges érzést keltett, mintha havat nyomkodtam volna a bőrömbe. Először megijedtem, de nem mostam le, gondolván, adjunk a maszknak korrekt lehetőséget. Az égető érzés elmúlt lassan, a hűs érzet csökkent, az arcom húzódott a maszk alatt. Tíz-tizenkét perc után megpróbáltam lehúzni az arcomról: csak darabokban jött le, egy részét le kellett mosni, de ezt nem is bántam annyira. Az illat megmaradt a bőrömön. Lehúzva a maszkot, döbbenten láttam, hogy a T vonalam pórusai gyönyörűen összehúzódtak, az arcom tisztának és frissnek tűnt látványra, és érzetre is.
Ezután felbátorodva az arcom maradékán teszteltem, ahol néhány meleg-kiütés és apró fehér pattanás is megjelent a hőség miatt. Amikor ezt az adagot megpróbáltam leszedni, több okból is összezavarodtam. Egyrészt, a maszk hiába húzta össze itt is a pórusaimat, már az anyag lekapargatásába beleizzadtam, így a homlokom azonnal verejtékezve jött elő a maszk alól. Másrészt, nem tudtam a végére eldönteni, vajon az arcom a maszk miatt piros-e, vagy a maszk lekapargatása váltotta ki ezt a hatást.
Összességében: mazochistább napjaimon elhasználom a maradékot, de semmiképp nem ajánlom, nem is veszem újra. Aprócska adag, rengeteg pénz, mű illat, égető érzés, szerencsétlen eltávolítás. Két csillagot kap a pórusok egyértelmű összehúzása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Pirosas színezék.