Lovely

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál ultra fekete színben, homokóra alakú kefével.

zsazsikus

2020. november 23.

Ez az egyik legjobb szempillaspirál, amit drogériában vettem, én bárkinek bátran merem ajánlani, csodálatosan dúsít és ívelt pillákat varázsol percek alatt! Szerintem elég tartós is, nekem egy 9 órás munkanap után is simán a helyén marad, nem pereg, nem kopik.
Úgy tudom ez a Better than sex drogériás dupeja, pont a napokban rendeltem meg azt a spirált cultbeauty-ról, nagyon kiváncsi vagyok, mennyivel jobb egyik, mint a másik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

skin

2020. szeptember 26.

Kényelmes kefe nem szúr ,könnyen felviszi a festéket. Nekem nem pereg darabokban a nap végén sem. Nem csinál megaplllákat ,semmi extra de a mindennapokra tökéletes spirál.Könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Ayanna

2020. augusztus 25.

Muszáj leszek kicsit lepontozni ezt a spirált. Ami jó benne, az az, hogy tényleg szép pillákat tud csinálni. Viszont nekem a nap közepén elkezdett potyogni és kenődni, emiatt esélytelen hogy reggel ezt felkenjem, és estig kitartson. Sajnálom, mert egyébként jó kis spirál lenne, és az ára is barátságos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Lencseee

2020. augusztus 5.

ez egy jo spiral, ar-ertek aranyban foleg. de mar par hasznalat utan erzem, hogy ez hamar be fog szaradni. ivel, eleg pigmentalt, nem ragaszt ossze tobb retegben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Caladrin

2020. július 11.

Amikor először próbáltam ki, nagy csalódás volt, nehéz volt vele dolgozni és az eredmény sem lett olyan szép, úgyhogy egy időre hanyagoltam is. Aztán amikor a szokásos szempillaspirálom nem volt nálam kénytelen voltam ezt használni, de akkor valahogy nagyon szép lett az eredmény, és ennek köszönhetően egészen megszerettem.
Továbbra is kicsit nehéz vele dolgozni, ha éppen nem annyira jön össze a dolog, akkor elég pókláb szerű az eredmény, de ha éppen sikerül jól felvinnem a szempilláimra, akkor nagyon jó, szinte olyan, mintha műszempillám lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

lexyweaver

2020. április 24.

Nagyon szeretem, már többször is újravettem, nekem ez csinálja a legszebb pillákat. Ugyanolyan hatást tudtam vele elérni, mint a Too Faced ikonikus szempillaspiráljaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Csipetke

2020. április 7.

Még pár száz forintért vettem. Már bánom, hogy nem vettem belőle többet. Nekem nagyon tetszik a csomagolása és a keféje is. Szép fekete pillákat csinál. Szépen hosszít, nem tapaszt. Nem pereg és tartós is. Szóval szerintem mindent tud amit nekem tudnia kell egy spirálnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

abicicaaa

2020. március 20.

Nagyon vizes/nedves a formulaja kb az elso honapban, nagyon osszetapasztja a szempillakat. En szeretek tobbszor, jo alaposan atmenni a szalakon, igazan beledolgozva a festeket, de ezzel nem lehet, amig olyan nedves. Mikor kezd szaradni viszont, mar nagyon szep pillakat lehet vele csinalni! Kar, hogy nem az elejetol ilyen, a kefejet is nagyon szeretem.
Mininalisan maszatolodik meg akkor is, ha csak a felsoket festem ki.
Ezek miatt csak 3*. Szerintem valtoztattak a formulan, a Vampire valtozata is nagyon vizes, pedig regebben teljesen tokeletes volt bontastol kezdve :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Mininalisan maszatolodik meg akkor is, ha csak a felsoket festem ki.

junglequeen

2020. március 11.

Kicsit várni kell vele, hogy száradjon, de utána szerintem csudi jó!
Nagyon picit potyog nap végére (én legalábbis erre gyanakszom, általában 2 spirált szoktam rétegezni)
Hosszú, dús pillákat csinál.
Elég fura, nagy keféje van... de valahogy mégis kevésbé kenem össze vele a szemhéjam, mint a kisebbekkel... ne kérdezzétek, hogy ez hogy lehetséges! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Kicsit várni kell vele, hogy száradjon, de utána szerintem csudi jó!
Hosszú, dús pillákat csinál.

eszterszekely

2020. február 11.

Akkor most én leszek az aki a termék eddigi 100%-os értékelését lehúzza.
Minden túlzás nélkül állíthatom hogy életem legrosszabb szempillaspirálja. Eredetileg a márka sárga agyondicsért darabját szándékoztam megvenni de abból 0 azaz zéró darab volt a polcon. Gondoltam megnézem a krémmánián mit ajánlanak még a Lovely márkától amit még sosem próbáltam... Ööö... Hát ezután sem fogok.
Az még hagyján hogy visszataszító keféje van valami teljesen amorf forma össze-vissza álló sörtékkel amivel a legprecízebb munkával is összekeni az ember a szemhéját, de egy nehezen száradó, szempillákra a lehető legkevésbé lifting hatást kifejtő kence van benne. Az eredmény sokszoros áthúzással is átlagos, de nem egyenletes, itt-ott vastagabb, itt-ott összeragadó, pedig nem idén kezdtem a sminkelést....
Hogy valami jót is mondjak róla: tényleg koromfekete, könnyű lemosni, és puhább a szempillám amikor ez van rajta (mondjuk lehet hogy pont emiatt nem tartja eléggé...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Akkor most én leszek az aki a termék eddigi 100%-os értékelését lehúzza.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.