Lovely

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál ultra fekete színben, homokóra alakú kefével.

Saranhuone

2020. január 14.

Jelenleg ő a soros a Lovely spirál kipróbálási listámon. Engem a vámpíros verzióra emlékeztet de mintha jobban dúsítana. A kefe bazinagy és kicsit ijesztő, az alsó pillák kifestése nem jön össze anélkül hogy ne fessem be a bőrt is de mivel nagyon szép pillákat csinál, elnézem neki. Pár hete van csak meg de már többször gyanúsítottak meg műszempilla viseléssel, úgyhogy már csak ezért is 5* jár neki. Rajtam tartós is, nem pereg, nem pandázik, a kontaktlencsémmel sem veszett össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Rainbowgirl14

2019. december 31.

Nagyon extra hatást lehet vele elérni. Hosszabbít, dúsít, de nem ragasztja össze a pillákat még több rétegben sem. Tetszik, hogy parabén mentes. Negatívuma, hogy picit pereg és összefestem vele a szemhéjamat. Ennek ellenére valószínű, újra fogom vásárolni, mert nagyon szuper! A csomagolása is nagyon szép, az fogott meg először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

nikolett

2019. december 31.

Up: meg szuperebb, mint eleinte, egy kicsit surusodott es ez jot tett neki. Imadom.

Szuper!!! Termeszetes hatast erek el vele, kicsit kenodik, de elnezem neki, mert ez a szazezer rossz spiral kozott egy jo. Eloszor ezt, ra a lash extensions-t teszem (szinten lovely), vegre olyan a szempillam, mint tizeneves koromban, amikor tizperceken at festegettem:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

bakonyieszti86

2019. december 29.

Nagyon szép pillákat csinál. Hosszabbít, dúsít. Nem tapasztja össze a szempillàkat, nem kenődik fel, tartós egész nap. Az àra is szuper. Újravevős 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

stripedpanda

2019. december 26.

Előttem már mindent elmondtak, nagyon jó termék. Eddig rajtam nem kenődött el és nem is tapasztja össze a szempilláimat., lemosni is könnyű. Hosszabbít, valamennyire dúsít és göndörít is, ami viszonylag tartós, pedig nagyon makacs pilláim vannak. A Lovely szempillaspirálok még mindig a legjobbak, főleg ár/érték arányban :) Egyébként ennek a csomagolása fogott meg, annyira szép, bevallom, csak amiatt próbáltam ki.

Update: Pár hónapja használom és vissza kellett jönnöm, mert az új kedvenc szempillaspirálom lett :) Kb műszempilla-hatást eredményez, emellett pedig tartós is, nagyon szeretem. Az egyetlen negatívuma, hogy könnyen összefestem vele a szemhéjam, ha nem figyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

kovacsanett43

2019. december 11.

Ebbe nem tudok belekötni. :) Gyönyörű, de tényleg gyönyörű pillákat csinál. Nekem alapból elég rövidek és ráadásul világosak is a pilláim, de ezzel végtelen hosszúnak tűnnek. Egy egész napot simán kibír, nem mászik sehova, könnyű használni és ultra fekete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Melka1007

2019. november 9.

Ez eddig a legjobb spirál amit használtam, pedig volt már nagyon drága is.
Gyönyörű pillákat csinál, mindig megdicsérik! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Ez eddig a legjobb spirál amit használtam, pedig volt már nagyon drága is.
Gyönyörű pillákat csinál, mindig megdicsérik! 😊

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Az ára szuper és ezen felül egy nagyon jó spirál is. Szépen szétválasztja a szempillákat, gyönyörű fekete színe van és dusit is. Nem a legjobb amivel találkoztam de még így is nagyon örülök hogy megvettem és ha elfogy újra is veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Blenheim

2019. szeptember 6.

Nagyon szép, dús pillákat csinál. Mintha kisse meg is emelné őket. Tartós, nem pereg. A kefe nagyon hasonló a Better than sex spiralehoz, de szerintem ennek a Lovely változat festekenek sokkal jobb a minosege. Elobbi max fel orat volt szep a szememen, utana pergett mindenhova :D es a Lovely szebb pillakat is csinal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 6.

noriri

2019. július 30.

Nagyon édes a csomagolása. A kefe elég kócos, sok festéket felvesz. Általában a szintetikusat preferálom, de szép pillákat csinál ez a kefe is. Nem ad le túl sok festéket a pilákra, nem tapasztja őket össze, viszont elég sokáig szárad. Elég sok rétegben építettem és még így sem adott póklábat, de meg kellett dolgozni a szép végeredményért. Úgy vettem észre, hogy egy picit pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.