Lovely

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stripedpanda, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek

Vízálló szemöldökzselé tégelyben, vékony és precíz applikátorral. A krémes állag kitölti a szemöldököt és aláhúzza annak kinézetét.

2 árnyalatban elérhető

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Viktoria_fks

2020. december 9.

Végső elkeseredésemben vettem ezt meg, mivel sehol nem találtam az essence szemöldökpúdert. Keresnem kellett valamit ami ár/érték arányban is jó.
Ezer párszáz forintba kerül. Nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű a felvitele. Szépen lehet vele dolgozni és tartós is!
Én mindenkinek ajánlom.
Azóta újra vettem már.
Mindenkinek szép napot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Én mindenkinek ajánlom.
Azóta újra vettem már.
Mindenkinek szép napot! :)

Mute311

2020. november 2.

Könnyű vele dolgozni, gyorsan meg lehet csinálni vele a szemöldökököm és tart is a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

d.anett89

2020. szeptember 15.

Szeretem. Könnyű vele dolgozni,pikk pakk kész a szemöldök. Viszont ez nem vízálló. Simán lejön sminklemosoval is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Kkrisztike13

2020. május 5.

Nagyon szeretem, ez az első géles állagú szemöldök termékem és teljesen megvagyok vele elégedve. Én egy másik, nagyobb szemöldök ecsetet használok, mert ami jár hozzá, azt sajnos nem tudom használni, de ettől függetlenül ez az egyik kedvenc szemöldökformázó termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

felicitas

2020. április 9.

Eddig a revoluton szemöldökpúderját használtam és marad is. Az örök szerelem. De lehet ez is az marad. Azzal természetesebb szemöldököt tudok varázsolni, ezzel látványosabb- precízebbet. Azzal nap végéig tartót, ezzel éjszakázósat, vagy ha fodrászhoz megyek és víz érheti. Első pomádém, és örülök, hogy jó terméket sikerült találnom elsőre. Az ecset is jól használható. Ha nem szárad be, öri barik leszünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

fruzsi0105

2020. február 9.

Imadooom!!! Nagyon sok ilyen termekkel kiserleteztem mar (avonos, essence, kinabol erkezett tobb fele is) megis ez a legjobb mind kozul. Konnyu felvinni, szepen lehet vele dolgozni, az ecset ami jar hozza kicsi de megis hatekony szamomra. Az ara miatt egy ajandek. Mindenkinek ajanlom aki az ehhez hasonlo geles allagu szemoldok formazokat szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.