Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   Rossmann

Kollagénes dúsító szempillaspirál. Sűrű keféje dúsítja és hosszabítja a szempillákat, anélkül, hogy összeragadnának. Intenzív fekete árnyalatot ad.

Kiszerelés: 8 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szabina82

2020. május 3.

Ár- érték arányban tökéletes. Nem ragadnak össze a pilláim, nem pereg/ potyog le napközben, ami lényeges. Építhető, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Bettii98

2020. március 31.

Nagyon minimális szempillákat eredményez többszöri rétegzés után is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Nagyon minimális szempillákat eredményez többszöri rétegzés után is.

lisbeth10

2019. április 16.

Az első szempillaspirálok között volt, amiket kipróbáltam, mikor a sminkek világával ismerkedtem és szerelem volt első használatra!
Nem olyan régen, nosztalgiázás miatt újra vásároltam, de szomorúan konstatáltam, hogy nem erre a hatásra emlékszek :(
Sok, felesleges festéket vesz fel a kefe, összetapasztotta, nehézzé tette a pilláimat (alig vártam, hogy lemoshassam)
Pedig nagyon szerettem régen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Pedig nagyon szerettem régen

tsolya

2019. április 13.

Számomra ez A szempillaspirál. Anno még nővéremtől kértem el párszor, majd ahogy teltek az évek én is kerestem magamnak egy spirált. Egyszer sikerült belebotlanom ebbe, és a régi emlékek kedvéért is megvettem. Azóta nem nyúlok másért. Ár-érték arányban szerintem a lehető legjobb. Nagyon szépen dúsítja a pilláimat, nekem csak az a lényeges. Szépen építhető, több rétegben is szépen mutat, nekem nem tapasztja össze őket. Nem potyog, nem pereg, ne keni össze a szemhéjamat, ami lényeges. A nap végén pedig nagyon egyszerűen és gyorsan le lehet mosni. Nem egyszer vettem már újra, és még fogom is sokszor, ameddig csak lehetséges. Több barátnőmnek is ajánlottam már, eddig senki nem bánta meg a beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Ingrido

2019. január 6.

Szeretem a márka szempillaspiráljait, mert jó minőségű a festék. Ezért az árért ajándék, egy jó fekete, nem irritáló és könnyen lemosható festék. Ez a spirál teljesen megfelelő: végre hagyományos, szépen dúsít, még építhető is. Hibája, hogy kicsit sok festék jön ki a tubusból, és kenődik a tubus száján ide-oda, nem igazán emeli a pillákat, sokat kell trükközni a kefével. Szépen ápolja a pilláimat, ez fontos, mert erre szoktam ráhúzni még egy vízálló másik spirállal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

HNReni

2018. november 10.

Update1: Sajnos az idő múlásával csomósodott a festék így eléggé póklábasít ha próbálom úgy felvinni,hogy jobban kiemelje a pillákat. Tehát rétegezni nem lehet, ezért sajnos marad a 4csillag, az ára miatt nem vonok le csillagot, mert még így is megérte.

Akciósan vettem 635 Ft- ért. Ennyiért mindenképp megérte. Szép pillákat lehet vele csinálni. Nem csomósodik, nem maszatolódik. Kicsit dúsít, szép fekete. De hosszabbításban a sárga curling pump up jobb nála

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lenacska

2018. október 22.

Szerintem nagyon szép, dús és valamivel hosszabb pillakat lehet elérni a használatával inkább az a természetesen dús pilla, ami egyébként nekem nagyon tetszik. Valóban nem ragad össze szépen szétválasztja a szempillákat. Nem mondanám, hogy annyira festené a pillákat de engem az sem zavar. Valójában először a gyártó másik termékét emeltem le a polcról, ami a kremmánián is több értékelést kapott. Sőt. Talán a legtöbbet, de aztán megláttam ezt a kollagénes változatot és a kevesebb szavazat ellenére is, inkább ennek adtam egy esélyt, amit nem bántam meg. Mert elégedett vagyok. Az árát biztosan megéri és nyugodtan versenybe szállhat más gyártók drágább termékeivel is. Ráadásul most akciós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

nicolebunny

2018. június 5.

Önmagában értékelve: nagy kefe, ami ijesztő lehet a megszokott szilikonos kefék után, de meglepő, mert nem csomósít és szépen szétválasztja a pillákat, minden pillát ki lehet vele festeni, remekül dúsít. Alsó pillákon brutális az eredmény, gyönyörűen hosszítja és nem csomózza össze őket. Nekem nem pereg nap végére sem, csak amikor folyik rólam a víz, olyan meleg van, akkor az alsó pilláim alá kenődik picit (hidegebb időben ilyen gondom nem volt.) Mivel engem elég rövidke pillákkal áldott meg az ég, nekem nem elég a dúsítás, ezért szokásom akár 3féle szempillaspirált is használni egyszerre, hogy elérjem a kívánt seprűs hatást. :) Jelenleg a Clump defy-jal használom úgy, hogy abból használok két réteget és utána ezt egy rétegben, utána pedig clump defy-jal átfésülöm még egyszer és kész is a műszempilla hatás. Körülbelül 3 hónapot bír ki, úgyhogy ezzel le is körözte a drogériás társainak többségét... :) Összességében megy az 5 csillag, nekem a hosszabbítás hiánya miatt kell más spirált használnom mellé, de akinek csak dúsításra van szüksége, tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

cattitude

2018. január 23.

nekem határozottan jobban bejön ez a spirál, mint a sárga tubusos göndörítő. a keféje hatalmas, de nem olyan nehéz használni, a szemem sarkában lévő pillákat is szépen ki tudom vele festeni. eleinte picit sok festéket vesz fel. a pilláimat valóban dúsítja és hosszítja, bár nekem előtte elengedhetetlen a göndörítés, mert szögegyenes pilláim vannak. nagyon szép fekete színe van. a tartóssága egész jó, miután megszáradt, utána már nem morzsálódik vagy mászik le a szemem alá. ezentúl biztos ezt fogom inkább vásárolni mindennapos spirálnak, mint a sárgát.

update: egy pontot levonok, egy idő után nagyon csomósodik a festék és nem nagyon tartja meg a szempillagöndörítővel elért ívelt pillák alakját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Ditte0729

2017. november 12.

Páromtól kaptam ajándékba. Megijedtem a nagy méretű keféjétől, de hamar sikerült megvarátkoznom vele. Szerintem látványosabb az eredmény amit ezzel kapok, mint a sárga társával, így ezt inkább alkalmakra használom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Atelocollagen

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.