Lovely

(1902 vélemény)
Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2021. január 12.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: 3x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, csere
Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál -blue
Ár: 800 , Eladó: oszibarack
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalas utan posta vagy szemelyesen atveheto Budapesten

noricza

2021. május 7.

Nekem csupa jókedvet hozott ez a spirál ugyanis a nagy hype miatt "hát ezt nekem is kikell próbálni" . Megvásároltam, majd kibontottam (az üzletben jelenleg semmi tesztert nem raknak ki a vírus miatt -már ha ezeknek van egyáltalán) és láss csodát ugyan az a keféje mint az általam 100 éve használt miss sporty studio lash dark lashernek :D Jót nevettem magamon, holnap kipróbálom azért a tartósság és a potyogás, tapadás szempontjából. Az ára is kb ugyan ott van, sebaj legalább ha nem lesz a megszokott, lesz más alternatíva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

reeka1

2021. május 4.

Ebben az árkategóriában nekem a legjobban bevált, sőt, sok drágább társát is veri mind tartósságban, mind göndörítésben. Nekem hosszabbít is sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

zsofi008

2021. április 25.

Nem volt annyira rossz használni de nekem nem jött be. Amikor hideg volt teljesen lejött rólam. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

sziluetta

2021. április 23.

A hype miatt vettem meg, de őszintén nekem a piros vampire vagy micsoda sokkal jobban bejött. Hosszú dús szempilláim vannak, azért festem őket, mert szőke vagyok és natúran a fele nem látszik. Ez csak összeragasztotta őket és le is pergett délutánra, szóval annyira nem voltam megelégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Barabasikincso

2021. április 18.

Nagyon szépen szétszedi a pillákat és szépen hosszabítja is azokat. Viszont, ha 2 réteget viszek fel potyogni szokott (ezért a 4 csillag).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Dudoka77

2021. április 17.

Nem vagyok maximálisan megelégedve ezzel a spirállal, mert pigmentációját tekintve ugyan valóban mélyfekete, tartós, nem potyog és megfelelően hosszabbítja a pillákat, nagy hátránya azonban, hogy összecsomósítja a szálakat, így kifejezetten ritkásabbnak tűnik a pillasor felvitel után. Próbáltam szempillaszérummal és anélkül is, egy rétegben, több rétegben is, de a dúsítást így sem, úgy sem képes elvégezni számomra kielégítően. A nem sokkal drágább Catrice spirálok nálam jobban teljesítenek, így nemigen cserélem le őket erre a termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Colormonkey

2021. április 16.

Ár-érték viszonylatban tökéletes. Csak azért nem adok rá öt csillagot, mert én a műszempilla-hatású szempillaspirálokat szeretem, ez ahhoz egy kicsit kevés, de szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

rouge23

2021. április 16.

Nagyon szép, szétválasztott szempillákat csinál, szépen íveli őket és szép hosszúak lesznek. Dúsítani talán nem dúsít eléggé, de nem is baj, nekem így is bőven elég, nem feltétlen törekszem rá, hogy felettébb drámai szempilláim legyenek a mindennapokban. Egyáltalán nem vettem észre, hogy potyogna, és nem is az a fajta, ami ide-oda kenődik felkenéskor. Nem állítom, hogy nincs ennél jobb drogériás szempillaspirál, de azt igen, hogy ár-érték arányban ez az egyik legjobb. Nekem abszolút megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Csiperke119

2021. április 12.

Nem rossz ennyi pénzért,de nekem semmi extrát nem csinált a pilláimmal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Nem rossz ennyi pénzért,de nekem semmi extrát nem csinált a pilláimmal.

Reni1211

2021. április 12.

Nem rossz, de szerintem túl nagy lett a hype körülötte.
Ár érték arányban azonban mindenképp verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Nem rossz, de szerintem túl nagy lett a hype körülötte.
Ár érték arányban azonban mindenképp verhetetlen!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0