Lovely

(1943 vélemény)
Ár:   1279 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2022. május 3.

Lelőhely:   Rossmann

"Tökéletes fedés, gyönyörű pillantás, ez a mindennapi smink célunk. Ennek a spirálnak a segítségével ez mostantól könnyű feladat lesz, pilláid íveltek, és emeltek lesznek, hála a speciális szilikonecsetnek nem ragadnak össze."

Fekete és kék színben kapható

Ár: 200 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest X., fizetés: személyes átvétel, csere

SNLilla

2022. május 22.

Többször vásároltam már, szép sötét színe van, ára is szuper, szép pillákat csinál.8 órát kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

szonnya93

2022. április 24.

Rengeteg szempillaspirált próbáltam már, de ez örök darab lett nálam. Nincs párja, tartós, brutális hosszúságot ad pilláimnak. Remélem, soha nem vonják ki a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

Netuddmeg94

2022. április 16.

Szeretem ezt a szempillaspirált. Valahogy hozzá mindig vissza-vissza térek. Általában hétköznaponként használom 12 órás műszakokban szépen szétválasztja a pilláimat bár nem csinál wow hatást de számoma pont ennyi kell , nem csomósodik illetve nem csinál pandaszemeket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Jenny_VII

2022. április 13.

A kék változata van meg, amit nagyon imádok. Rétegezhető az intenzívebb színért. Nekem 8 órás munkát símán kibírt, nem kezdett el peregni néhány óra elteltével. A szilikonkefe nekem nagy plusz pont, nem szeretem a hagyományos keféket. Az ára is nagyon jó. 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

daliah

2022. április 5.

Hatása nem rossz, inkább természetesnek mondanám. Alkalmazása egyszerű, nem szárad be könnyen. De tartóssága nem az erénye, néhány óra után enyhe pandaszem várható, bár nekem könnyezésre hajlamos a szemem. Ilyen árfekvésben többet nem várok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 5.

Niki0925

2022. március 29.

Nekem pergett csomósodott. Nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Nekem pergett csomósodott. Nem vettem újra.

birokinga5

2022. március 24.

Itteni vélemények alapján adtam neki egy esélyt és nagyon jól tettem, konkrétan a legolcsóbb és a legjobb spirál amit az elmúlt 10 évben használtam. Nem csomósít, szépen szétszedi a pillákat, emel és ível, egy szerelem, és nagyon jó ára van drogériás viszonylatban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

nyuszi.pok

2022. március 16.

Ez valami fantasztikus! Én a Loreal Volume Million Lashes arany szempillaspirálját cseréltem le erre az 1050 forintos termékre. Háát a lehető legjobb döntés volt!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

PrincessMarshmallow

2022. március 4.

A jó vélemények hatására vásároltam meg és be kell valljam, nem csalódtam! Remek szempillaspirálról van szó!
Jómagam nem szeretem a szilikonos spirálokat, de ez valami eszméletlen!
A festék állaga kellően lágy, nem híg és nem is túl szilárd. Még sosem potyogott le a szememről, ami nagy szó.
Az egyedüli problémám vele az, hogy a kicsi szemeim miatt folyton összekenem a szemhéjamat (bár ez a legtöbb szempillaspirálnál így van velem, ezért emiatt nem jár pontlevonás

Update évekkel később:
Hiába próbálok ki más, sokkal drágább, jobban hirdetett, márkásabb spiralokat, mindig visszatérek ehhez. Nincs hozzá fogható.
Miatta amúgy megszerettem a szilikonos spiralokat, szerintem jobbak, mint a sörtések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 4.

Jómagam nem szeretem a szilikonos spirálokat, de ez valami eszméletlen!

Update évekkel később:

sumci

2022. március 3.

A legszuperebb!!! Próbálkoztam már mindefélével, kenterbe veri a drága márkákat. Mindig 3-4 db-bal jövök ki az üzletből, nem tudom mihez nyúlnék nélküle.
Abszolút nem az ára miatt 5 csillag, viszi a pálmát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 3.

Abszolút nem az ára miatt 5 csillag, viszi a pálmát.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0