Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

fanniszoke

2019. április 22.

Sokaig az 5-6ezres Loreal spiralokat hasznaltam, de tenyleg evekig...aztan ugy voltam vele, egy probat meger ezutan a sok dicseret utan itt, hat vettem is egy Lovely spiralt. 1hete hasznalom, es tokre megszerettem, semmivel sem rosszabb a dragabbaknal! Sot, nem pereg megis konnyu lemosni. Rovid es vilagos pillaim vannak, kicsit megtudom hosszabbitani oket es dusabbak is lesznek tole. Szoval nalam 5* lett az ar-ertek arany:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Eszter555

2019. április 17.

Meglepően jó termék az árához mérten főleg. Gyönyörű, hosszú, ívelt szempillakat varázsol szó szerint! (rövid és ritka szempillám van) Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

batualexandra

2019. április 15.

Itteni vélemények miatt vettem meg, de borzasztó. Összeragadnak az alapból szép hosszú pilláim, és egyáltalán nem dúsít. Csalódás :(

UPDATE:
Több rövid pillás barátnőm is kipróbalta, és nekik nagyon szép látványossá tette a szempillájuk. Tehát inkább rövid, világos pillásoknak ajánlom.☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

UPDATE:

Fuloplaura

2019. április 14.

Egyszeűen bámulatos😍😍😍 Egyenként elválasztott szép hosszú és dús pilláim lesznek. Hosszan tartó 14 óráig fent marad egy pergés nélkűl és pandaszemed sem lesz tőle. Rendkívül olcsó lekörözi a 4000-5000 forintos L’OREAL spirálokat is.nem vesz fel sok festéket pont annyit amennyit kell. A gumis keféje és a pici sörték miatt nagyon könnyű vele dolgozni a kefekialakítás csodálatos. És még lemosni is könnyű! Csodaszer! Mindig újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Colette221

2019. április 9.

UPDATE: Sajnos 4 hónap után beszáradt. Olcsónak olcsó, de nekem így nem éri meg. :( Glamour-napokon inkább újra beszerzem a jól bevált Maybelline-es spirálom.

Nagyon megvagyok vele elégedve. 550 forintért vettem akciósan. A keféje nem nagy, szépen illeszkedik a szememhez, illetve nem is visz fel egyszerre sok festéket. Szépen elválaszt és intenzív fekete színe van. A nap végén sem pergett a szemem alá. Ennyi pénzért tökéletes.

Az viszont szemet szúrt a drogáriában, hogy egyes "nők" kinyitogatják, majd miután megvizsgálták, visszateszik és helyette levesznek a polcról egy másik bontatlant. Gusztustalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Gabszi

2019. április 8.

Már egy pár hónapja használom ezt a szempillaspirált. Igazából azt kell, hogy mondjam, hogy nem rossz. Ár-érték arányban kifejezetten jó. Kicsit megemeli és göndöríti a pillákat, kicsit hosszít és dúsít, de valahogy nálam elmarad az a wow hatás. Mindenesetre egy olcsó, könnyen beszerezhető tartaléknak mindenképpen jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

zfruzsi

2019. április 8.

Én már úgy vettem meg, hogy előtte a csapból is az folyt, hogy ez milyen extrán jó és csoda stbstb. Ehhez mérten azért többet vártam tőle szerintem, mint amit szabadott volna. Szép hatást tudtam vele elérni, de nem kiemelkedőt - van hasonló árban jobb spirálom, úgyhogy én nem igazán értem a nagy hypeot körülötte - nem mondom, hogy rossz, de nem is a világ legjobb szempillaspirálja, ahogy sokan azt állítják. Nálam inkább átlagos, mintsem kiemelkedő, bár az tény, hogy nekem elég kis csoffadt pilláim vannak, úgyhogy ezzel nyilván sokkal több teendő van, mint egy szép, ívelt, hosszú és sűrűvel. Újra fogom venni még egyszer, hogy meglássam másodjára változik-e a véleményem, de ha akkor se lesz a wow-hatás meg, akkor nem próbálkozok vele többször szerintem, mert az essencenél hasonló áron sokkal jobb spirálok vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

BLili

2019. április 7.

Többszöri áthúzással akár műszempillahatást is el lehet vele érni, gyönyörű pillákat csinál. Viszont kb. két óra múlva elkezd enyhe panda szemeket csinálni, és bár többször újravettem már, ez azért most már zavar. De ahhoz képest, hogy micsoda szemeket csinál, nagyon alacsony ára van.

Update: mivel a Clinique high impact spirálja méginkább pandát csinál 5x-s áron, ezért újravettem ezt a spirált, mert még mindig biztonságosabb ezzel lenni napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Anna1009

2019. április 7.

Rengetegszer újravettem már és még mindig imádom. Egy kisebb hibája van, nap végére elkenődik ha az alsó pilláimra is kenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Soleils05

2019. április 6.

Kicsit potyog, de nagyon gazdaságos. Ezt megelőzően kizárólag Loreal szempillaspirálokat használtam, háromszoros áron de semmivel nem tudnak többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0