Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta

Leacsr

2020. július 13.

Évek óta használom & mindig újraveszem. Nagyon szép hatást érek el vele, van olyan jó mint egy Maybelline szempillaspirál de fele annyiért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

FViktoria93

2020. július 9.

Örök darab, amihez újból-újból visszatérek. Nem csomósít, nem pereg, szép fekete színű, megemeli és göndöríti a szempilláimat. Az ára pedig rendkívül baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Zoni

2020. július 8.

Már évek óta használom és még mindig a legjobb ár-érték arányban! Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Vyol

2020. június 30.

Itteni sok-sok vélemény hatására megvettem én is, tényleg nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Itteni sok-sok vélemény hatására megvettem én is, tényleg nagyon jó termék.

Akossbunny

2020. június 29.

Annyian szeretik,hogy egy pár hónapja úgy döntöttem én is megveszem kipróbálás céljából.Azt kell,hogy mondjam ennyiért a legjobb szempillaspirál,nagyon szép tartós nem pereg és csodás sötét fekete színe van ami nagyon szépen befogja a pillákat.Az egyetlen bajom,hogy szerintem túl sok festéket vesz fel a keféje,de egy pár lehúzzásal ez orvosolható.Újra fogom venni a későbbiekben is amíg ennél jobbat nem találok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

GZsanka001

2020. június 22.

Merem állítani,hogy ez életem legjobb szempillaspirálja.
Gyönyörű pillákat tudok vele készíteni ,tartós, nem pereg, szép fekete színe van és nevetségesen olcsó.
Évek óta újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Merem állítani,hogy ez életem legjobb szempillaspirálja.
Évek óta újravásárolom.

esiorsi

2020. június 22.

Jó kis spirál, szeretem, mondjuk magában én nem szeretem mert olyan nem is tudom,
1, mikor felkenem nagyon elénk színe van aztán ahogy megszáradt elmúlik
2, már egy másik szempillaspiralhoz szoktam “bázis” spirálnak, aztán az sokkal jobban megalapozza a tekintetem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

1, mikor felkenem nagyon elénk színe van aztán ahogy megszáradt elmúlik

Maya92

2020. június 20.

Eddigi kedvenc drogériás spirálom. :)
Nagyon könnyen kezelhető, és szépen dúsítja a szempilláimat.
Nem utolsó sorban az ára is igen baráti. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Eddigi kedvenc drogériás spirálom. :)
Nagyon könnyen kezelhető, és szépen dúsítja a szempilláimat.
Nem utolsó sorban az ára is igen baráti. :)

Bius1021

2020. június 17.

Dúsít,hosszabít! Nagyon jó ,nem kenődik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Dúsít,hosszabít! Nagyon jó ,nem kenődik!

FanniSzabooo

2020. június 13.

Szerintem a legjobb drogériás spirál ever :) egy igazi must have! dúsít, hosszabbít és ível, kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0