Lovely

(1992 vélemény)
Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2023. június 12.

Lelőhely:   Rossmann

"Tökéletes fedés, gyönyörű pillantás, ez a mindennapi smink célunk. Ennek a spirálnak a segítségével ez mostantól könnyű feladat lesz, pilláid íveltek, és emeltek lesznek, hála a speciális szilikonecsetnek nem ragadnak össze."

Fekete és kék színben kapható

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál - Ultra Black
Ár: 1700 Ft , Eladó: UnicornsOfLove
Állapot: Bontatlan!, Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost, packeta, GLS

OrsK

2024. június 7.

Kenterbe veri a nagy márkák spiráljait. Próbáltam szinte már mindent, de ezt semmi nem übereli. Tartós, könnyű a keféjét használni, több rétegben szuperül dúsít. Nem tapasztja össze a pillákat, megfelelő mennyiségű festéket vesz fel a kefe a tégelyből. Szóval szuper kis spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 7.

Jotunderkeresztanyu

2024. június 3.

nem mászik a szemem alá, viszont számomra nem dúsít eléggé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 3.

nem mászik a szemem alá, viszont számomra nem dúsít eléggé

creammaniac

2024. május 19.

Kék szempillaspirált kerestem elérhető áron, a drogériában csak ezt találtam. Első használatkor azt hittem, fekete a festék, de aztán napfényben végre látszódott a kék szín. :)
Szépen íveli és szétválasztja a pillákat, tartós, nem pereg, micellás vízzel lemosható.
Abszolút kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 19.

Abszolút kedvelem.

Sunday

2024. május 13.

Meglepődtem hogy még mindig első helyen van....
Ezen az áron vannak sokkal jobb spirálok is. Használtam sima sörétes keféset, és műanyag keféset,
de ehhez mindig kellett utómunka egy sima tiszta kefével végig menni rajta.
Nem kínlódtam vele, ki dobtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Meglepődtem hogy még mindig első helyen van....
de ehhez mindig kellett utómunka egy sima tiszta kefével végig menni rajta.
Nem kínlódtam vele, ki dobtam....

Teokleia

2024. április 14.

Kék színben vettem meg - csak akkor látszik hogy kék a pillám, ha rásüt a nap. Egyébként jó kis szilikon kefe amit szeretek, ügyes kialakítású fej, jól zàródik a tubus és relatíve tartós a festék is a szememen. Még nem tudom, újravenném-e, de az árát így Glamour napokon leértékelve abszolút megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 14.

umpalumpa

2024. április 8.

Sajnos nem kaptam jóváhagyást a kék verzió feltöltésére, bár más az összetétele. Hát írok róla ide.
Nem vagyok oda a szilikonkefékért, mert szúrnak. Kicsit ezzel is kellemetlen a felkenés és siettembem ügyesen bele is nyomtam a szemebe :D A hatás, amit kapok igazán meggyőző: valamivel megemeltebb pillákat kapok, szétválasztva, nem légylábas, kicsit hosszabbító. A kék szín sajnos nem annyira látszik, mint szeretném, de elmegy. Olyat akartam, amit nem kell kétszer megnézni, hogy lásd a színt, hanem egy pillantással látszik, hogy ez bizony nagyon kék.
Lemosni könnyű volt mici vízzel is, de segítettem neki 2-fázisú szemfestéklemosóval, mert úgy még könnyebb. Nem irritálta szememet, lemosásnál sem volt csípős érzésem tőle.
Szerezni fogok egy fehér pillaalapozót, hátha azzal jobban látszik a kékség. Megadom az 5-öst, mert a szín élénkségét talán az én sötét pilláim befolyásolják.
(Aki próbálta ugyanezt, írja már meg, hogy mennyire látszik rajta a szín! Köszi!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 8.

Viktoria00

2024. március 27.

A nagy hype hatására megvettem én is. A kasszánál meglepődve láttam hogy 2500 ft, na gondoltam legalább lesz egy nagyon jó spirálom. Elsőre tényleg jónak tűnt, de pár használat után visszatértem az essence spirálokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 27.

EnaM

2024. február 13.

Amikor először megvettem ezt a szempillaspirált kb. 900 Ft-ba került, ma pedig már 2500 Ft-ba. Talán ez a legárulkodóbb jel arról, hogy tényleg egy rejtett kincs a drogériás szempillaspirálok között. Több spirált is kipróbáltam, olyat is, aminek a keféje hasonlított ehhez, de egyikkel se tudtam elérni ugyanazt a hatást. Probléma nélkül szétválasztja a pillákat, és szép ívelt lesz az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

KCsenge

2024. január 24.

Teszi a dolgát. Szépen hosszítja és szétválasztja a pillákat. Nekem minimálisan potyogott, ezért nem adom meg neki az 5*-t, de ár-érték arányban kiváló termék. Én még 1000 Forintért vettem anno, ahhoz képest pedig azóta jól felment az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Syncron89

2024. január 24.

Megértem a hype-ot, nem csomósodik, teszi a dolgát és ráadásul az ára is szuper. Meg merem kockáztatni, hogy az egyik legjobb a szempillaspirálok közül, amiket kipróbáltam, pedig adtam ki pénzt drágábbra is ami semmivel sem tudott többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.