Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Vinterblot89

2019. március 23.

Az oldalon szereplő vélemények átolvasása után szereztem be, és kellemes csalódás ért, ugyanis nem szeretem a Lovely-s szempillaspirálokat, idáig nem találtam jót, de végül ez most a kedvenc spirálom az itthon lévők közül. Kicsit aggódtam hogy edzés után panda hatás lesz tőle, de nem, izzadás esetén sem jött le. Szép hosszú pillákat készít, nem csomósodik, és a keféje is nagyon jó.

Vinterblot89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

kittimakeuptest

2019. március 22.

Nagyon szuper kis spirál, nem is gondoltam volna. A vélemények alapján vásároltam meg és egyáltalán nem bántam meg, némelyik csúcs kategóriás spirál sokkal rosszabb, meg is lepődtem ezen. Ráadásul érzékeny a bőröm és nem voltak pöttyek a szemem alatt, csak ajánlani tudom.

Update: Pár nappal később könnyezett a szemem, folyt az orrom, majd másnapra fel is dagadt a szemem. Szóval semmiképp nem ajánlom érzékeny bőrűeknek, pedig annyira boldog voltam már, mert amúgy meg szuper spirál...így muszáj lepontoznom.

kittimakeuptest
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

lili1

2019. március 20.

Nekem nem vált. Ha felkenem,nem is látszik hogy van a szempilláimon valami. Másik hátránya,hogy nagyon nehezen lehet leszedni,sminklemosóval is. Egyedül a keféje tetszik,ami szilikonos.

lili1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

evivid

2019. március 19.

Kedvenc szempillaspirálom, abszolút újravevős. Nagyon szépen hosszít, nem csomósít, az ára meg igazán baráti.
Viszont szerintem vigyázni kell a lejárati idővel, nekem a határidő után pár hónappal már bőrirritációt okozott.

evivid
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Sztundi

2019. március 14.

Hihetetlen, hogy ilyen áron ilyen jól működik! Szép, dús pillákat varázsol, a keféje könnyen használható, nem kenődik el, nem potyog, pont a megfelelő mennyiségű festéket viszi fel és még tartós is. Az egyetlen negatívum vele szemben, hogy az idő múlásával egyre kevésbé működött, nem tudom hogy a száradás vagy mi okozhatta, de ez is csak jópár hónap után jött elő, szóval nem von le a termék értékéből.

Sztundi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Normajean

2019. március 12.

Én is mentem a csorda után és beszereztem :D A keféje nagyon tetszik, szépen lehet szabályozni, hogy mennyi festéket szeretnél viszont látni a pilláidon, viszont az a "wow" hatás részemről elmaradt. Tényleg hosszabbak a pilláim, de valamiért picit többet vártam. Árkategóriájában azonban ez lehet a csúcs.

Normajean
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

000BETTINA000

2019. március 11.

Mindössze 700Ft-ért nagyon kellemes meglepetés volt. Tényleg túltesz bármilyen általam eddig próbált magasabb árkategóriás szempillaspirálon. Nem kenődik, nem ragad össze, nem irritálta a szememet, szép, ívelt pillákat varázsol. Persze azt az extra-giga műszempilla hatást nem lehet elérni vele, de nekem nem is hiányzik.

000BETTINA000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

stripedpanda

2019. március 6.

Régebben már használtam, de annyira nem voltam megelégedve vele, viszont most a kedvencemből nem volt, így újravettem. Az én szempilláimmal nem tesz csodát, de jól működik, tartós. Nekem a Lovely Lash extension szempillaspirálja jobban bevált.

Update: Kb 2 hete használom, azóta csak szebben lehet vele dolgozni :) Fel kell húznom az értékelését, nagyon jó, bár annyira nem tartja meg a pillák ívét a nap folyamán, mint a másik Lovely spirálom.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Vvn

2019. március 5.

Többször újravettem már. Kb. négyszer. Egyszer azonban csípte a szemem, valószínűleg lejárt, vagy valami gond volt vele. Azonban fél év múlva újravettem és semmi baj nincs vele. Az egyszeri hibás szempillaspirál miatt 4*

Update: Azóta rájöttem, hogy egyes elmebeteg emberek a drogériába járnak magukat festeni és mégcsak nem is tesztert használják!
Felháborító!
és az eladók sem szólnak rájuk!

Vvn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Felháborító!
és az eladók sem szólnak rájuk!

Ann86

2019. február 27.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam. Nagyon szép ívelt pillákat csinál. Nekem nagyon hosszú pilláim vannak és a legtöbb műanyag kefés spirál összeragasztja őket 2-3 csomóba, de ezt tökéletes.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0