Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Nileve

2019. május 12.

Tényleg azt hittem, hogy ő lehet életem spirálja és rengetegszer újra is vettem, de az utóbbi időben már nem tetszett annyira a végeredmény, mint eleinte. Egy ideig jegelem a használatát és keresek másfajta alternatívákat, aztán meglátjuk, hogy visszatérek e hozzá.

2018. április 14.
Eddigi best szempillaspirál! Az előttem szóló 5*-os kommentek már elmondtak mindent!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

2018. április 14.

jane79

2019. május 10.

Nagyon sokat vártam ettől a mindenki által dícsért spiráltól. Csalódtam. Persze az árához képest nagyon jó, de használtam már ebben az árkategóriában sokkal jobb spirálokat is. Szilikon kefés spirálokat szeretem én is jobban, de itt valahogy sok festéket vesz fel. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

pbogi01

Korcsoport: < 18
2019. május 9.

Nekem normál hosszúságú pilláim vannak, de sajnos nem túl dús. Ez a spirál bár nem csinál műszempillát, de nagyon szépen elválasztja a szálakat és nem maszatol. Csak egy kicsit dúsít, de egyáltalan nem pereg le a nap végére sem a szemem alá. Nagyon tetszik a szilikon keféje is. Szerintem az ára nagyon jó, a spirálhoz képest. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 9.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. május 7.

Nagyon szeretem! Egyik legjobb szempillaspirálom, és viszonylag olcsó is. Nem kenődik el, és szép a végeredmény. Újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 7.

mlexa

2019. május 3.

Szerintem ez egy teljesen átlagos spirál. Nálam nem működött túl jól. 100 réteget kell magamra rakni, hogy valami látható legyen. Maga a kefe kialakítása jó, szép fekete a festék, de ennyi a pozitívum. Nagyon maszatolódik használat közben. Illetve órák múlva, már szinte semmi nincs a pilláimon. Én nem értem, hogy hova tűnik 😀 Talán hosszú, sűrű pillákon csinál valamit, de az én kis rövid pilláimnak nem hozott megváltást. Oké, hogy olcsó, de ha nem csinál semmit, akkor az is pénzkidobás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

PerfectImperfection

2019. május 1.

Nagyon szerettem ,nagyon jó termék. Nekem hosszú pilláim vannak, de a dúsítás rájuk fér és ezt tökéletesen teljesítette. Újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

valencica

2019. április 29.

Nagyon szeretem, egyszerű de nagyszerű. Elég hosszú, fekete pilláim vannak, de elég egyenesek. Így pont egy ilyen göndörítő hatásra van szükségem, és jobban teszi ezt, mint az előzőleg használt, drágább termékek. Már többször újravettem, és fogom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Laura96

2019. április 28.

Az árához képest nagyon jó termék. Szépen megemeli a szempillákat, amit hiányolok az az, hogy nem dúsít igazán. :/ De ez nem von le az értékéből, mert megéri az árát teljesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

fanniszoke

2019. április 22.

Sokaig az 5-6ezres Loreal spiralokat hasznaltam, de tenyleg evekig...aztan ugy voltam vele, egy probat meger ezutan a sok dicseret utan itt, hat vettem is egy Lovely spiralt. 1hete hasznalom, es tokre megszerettem, semmivel sem rosszabb a dragabbaknal! Sot, nem pereg megis konnyu lemosni. Rovid es vilagos pillaim vannak, kicsit megtudom hosszabbitani oket es dusabbak is lesznek tole. Szoval nalam 5* lett az ar-ertek arany:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Eszter555

2019. április 17.

Meglepően jó termék az árához mérten főleg. Gyönyörű, hosszú, ívelt szempillakat varázsol szó szerint! (rövid és ritka szempillám van) Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0