Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lorna

2019. december 27.

Én extra kritikus szoktam lenni az olcsóbb termékekkel. Én az vagyok, aki a turkáló próbafülkéjében kérdezi magától hogy oké, de ha a rendes bolti ára volna akkoris megvennéd? És csak ha "igen"t mondok rá veszem meg, mert különben ha nem használom, hiába volt csak 900 forint: az 900 forint kidobott pénz. A legnagyobb pazarlás a teljesen használhatatlan cucc filózófia szerint élek :). Na de ilyen szőrös szívvel, szúrós szemmel nézve is nagyszerű termék.
Lehet vele természetes hatást elérni, lehet drámázni, nem potyog, nem kenődik, nem maszatolódik, építhető. Nem bántja a szemet. Belegondolva néha el is aludtam benne, amit elég ritkán teszek, és nem is túl tanácsos mutatvány, de még akkor másnap felkelve se égett a szemem, vagy volt piros/érzékeny/száraz, ami a legtöbb spirállal alvás után előfordul nálam.
Azt hogy göndörítsen kicsit azt ki kell tapasztalni, de azért emelni is emel. Nem igazán tudok rá rosszat mondani. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Szasssza

2019. december 20.

Nagyon szerettem, de kaptam egy csomó más márkájú szempillaspirált, így elhanyagoltam szegényt.
Rá kellett jönnöm, hogy valami hiányzik az életemből, és az a tökéletes spirál.
Újra kell vennem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Rá kellett jönnöm, hogy valami hiányzik az életemből, és az a tökéletes spirál.
Újra kell vennem <3

eszterlancfu

2019. december 18.

Rengetegszer újravettem, általában több spiralt is retegezek,de mindig ezzel kezdem, tökéletes alapot ad a szemsminknek, megemeli és szettarja a pillakat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

melita93

2019. december 17.

Már 4x vettem újra. Eddig nagyon meg voltam vele elégedve, viszont kicsit hiányzik, hogy nem lesz dúsabb a szempillám, így most lehet valami mást fogok venni helyette. Ettől függetlenül szuper kis termék, hosszabbít, szépen kiemel, nem csomósodik, nem potyog le. Biztos, hogy fogok még ilyet venni, de most kísérletezős időszakom van, valami másra vágyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

sera6

2019. december 15.

Az egyetlen szempillaspirál amit újra vettem, már rengetegszer, és még mindig őt választom.
Hihetetlen mennyire olcsó és nagyszerű, alapból hosszú, dús pilláim vannak, de nagyon szépen kiemeli őket.
Számomra tartós és könnyen is lemosható, nem irritálja a szemeim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Számomra tartós és könnyen is lemosható, nem irritálja a szemeim.

BRebi

2019. december 14.

Szép pillákat csinál, azonban nekem nap végére potyog. Ez még nem is lenne baj az árához képest, viszont rettentően fájnak a szemeim, amikor ezt a spirált használom. Emiatt a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Egyszer szeretem egyszer nem a viszonyunk. Szép pillákat csinál, csak mintha jobban hullanának, amikor ezt használom és elég nehéz is lemosni maradéktalanul. De az alsó pillasoromat is szépen ki lehet vele spirálozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Sterc

2019. december 1.

Most használtam először, nagyon tetszik. Felveszi a versenyt drágább spirálokkal is, mivel nem potyog le idővel, nem csinál póklábakat és valóban szép pillákat eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

patvik

2019. november 27.

Tényleg nem rossz szempillaspirál, de sajnos hamar elfogy, kiszáradt és az összetevői sem a legszebbek. A pilláimat ezektől függetlenül szépen kiemelte, nálam nem potyogott, ami a legfontosabb része egy spirálnak számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

Ditti79

2019. november 27.

Valakitől itt azt olvastam,hogy még a clinique-nél is jobb... és a sok jó vélemény miatt is gondoltam,kipróbálom.Hát azért...valóban jó kis szempillaspirál,de semmiképpen nem hasonlítanám egy magasabb árkategóriájúhoz.Egy órán belül nekem már a szemem alatt van és nem választja szét olyan szépen a pillákat,mint mondjuk a clinique.Ha másodszor is át akarok vele menni a pillákon,akkor már elég csúnyán összetapasztja őket - szemben ismét a cliniqe-el.
Nem azt mondom,hogy rossz,sőt drogériás szinten valóban a jobb minőségűekhez tartozik,de a magasabb árkategóriájúakhoz szerintem nem ér fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0