Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
SuzyPeach

2019. november 27.

Én már legalább 1 éve csak ezt használom és veszem újra, kedvenc!! Gyönyörű hosszú pillákat csinál, nem csomósodik, nem ragad össze, simán veri a magasabb árkategóriájú spirálokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 27.

Alvero

2019. november 24.

KM miatt próbáltam ki, de csalódtam. Érthetetlen, miért ennyire népszerű. Valóban szépen szétválasztja a pillákat, hosszít is valamennyire, de dúsításban semmit nem tud. Ennél csak jobb spiráljaim voltak eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

andreatoth928

2019. november 17.

Ez a kedvenc spirálom. Nagyon szép pillákat varázsol. Az ára is szuper :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Ez a kedvenc spirálom. Nagyon szép pillákat varázsol. Az ára is szuper :)

An90

2019. november 15.

Az itteni sok pozitív vélemény és a kedvező ára miatt vettem meg. Használtam már néhányszor, meg vagyok elégedve vele. Nem ragad, nem csomósodik. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

VMRegina

2019. november 15.

Már rengeteg szempillaspirált probáltam, használtam de jó ideje ez a kedvencem. Mások véleménye alapján vettem meg, de nem fűztem hozzá sok reményt. Nem gondoltam, hogy egy ilyen olcsó termék is lehet jó. Pozitív csalódás. Szépen megszínezi és szétválasztja a pillákat. Gyönyörű íveket kölcsönöz mindeközben. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Bambusz92

2019. november 14.

Jöttem lepontozni. Én akinek semmi se jóóóó. Na de kérem tényleg egy nagyon nagyon jó kis spirál. Kifejezetten szeretem a szilikonos keféjét. Szőke pillából 2 rétegben tényleg megcsinálja azt amit egy 5 ezres spirál.
DE. Miután elkezdtem használni azt vettem észre hogy napközben fáj a szemem, ég, mintha szívná valami. Ez ment 3 napig mikor rájöttem hogy nem az a baj hogy nem alszok eleget vagy hogy kontaktlencsét viselek (erre felhívnám a figyelmet hátha másnak is lesz ilyen baja), na szóval másik spirált használtam utána minden más ugyan az volt. A problémám elmúlt. Szóval valamely összetevőjével nem lehetek kompatibilis amit nagyon sajnálok mert tényleg jókis spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

porc3lain

2019. november 12.

Na ez az a termék, amit abszolút Krémmániának köszönhetően vettem meg, nem hiszem, hogy enélkül meggyőzött volna. Na de így... Már többször is újravettem, szinte már hihetetlen, hogy mennyire olcsó - főképp ahhoz viszonyítva, hogy milyen jól működik. Nem kenődik vagy folyik, szép fekete, és nem ragad fel a szemhéjamra sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Anita1978

2019. november 9.

Gondoltam kiprobalom a KM legjobb pillaspiraljat.Glam napon vagy 700 ft volt. :) En mindenbol 3 reteget festek, igy ebbol is.Nagyon szuper valoban.El se kenodott pedig pàràs ido volt, le sem pergett...este munka utan is ugyanolyan volt, mint reggel.Nagyon tetszik, a szilikon kefèje is tokeletes.Jar az 5*. Elhiszem h vannak, akik kitartanak mellette-lehet en is koztuk leszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

zsofiab

2019. november 5.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a spirállal ennyi pénzért. Íves, fekete, pillákat csinál, nem ragasztja össze, nem is nagyon potyog le estére. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

fitgreta

2019. október 31.

Semmi különös. Az itteni vélemények hatására vettem meg, szeretem a szilikonos keféket, mert jól szétvélasztják a pillákat, ez rendben is van, de ez cserébe elég kevés festéket visz csak fel. Natural look-nak hétvégére, otthonra oké, de a hétköznap reggeli rohanásban nincs időm 3szor átmenni a pilláimon. Tartóssága rendben van, nem vízálló, így nem várom el hogy edzésnél ne kenődjön le (fel).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0