Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Nitusss

2019. október 30.

Az itteni velemenyek alapjan szereztem be glamour napokon, gondoltam kiprobalom ennyi penzert, nem szamitottam ra, hogy tenyleg ennyire szuper. Ar-ertek aranyban nagyon jo, nagyon-nagyon szepen szetvalasztja es megemeli a szempillaimat, csodaszep hatast lehet vele elerni. Alapvetoen nem szeretem a szilikon kefes spiralokat, de ez ujravevos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

ranett

2019. október 27.

Egy csoda ez a spirál, komolyan ilyen szép pilláim még sosem voltak, természetes az eredmény, pedig már volt Astor és Max factor spirálom is 3-4000 Ft-ért, de ez sokkal jobb azoknál, és még 800 Ft sem volt. Mindenkinek ajánlom, én már csak ilyet fogok venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Barby0227

2019. október 26.

Eddig ez az egyetlen szempillaspirál, ami bevált nekem. :) Ár-érték arányban is megfelelő, szépen szétválasztja a pilláimat, nem ragadnak össze, nem visz fel túl sok festéket, természetes végeredményt tudok elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

lichtnori

2019. október 23.

Olvastam az itteni véleményeket, és amikor befutottam a Rossmannba, egy utolsó ilyen spirál árválkodott a polcon. Elhoztam szegényt, hogy ne búsuljon. :-) Megmondom őszintén csak a kíváncsiság vezérelt, abszolút nem gondoltam volna, hogy szeretni fogom, hogy ki fog emelkedni a többi spirálom közül. Tudtam, hogy sokan szeretik itt a KM-en, de futottam már bele túlhypolt cuccokba (olcsókba és drágákba is egyaránt), amik aztán egyáltalán nem jöttek be nekem.
Elég sok spirálom van, főleg MAC és Clinique, a drogériásak közül az Astort és a Cover Girlt szeretem. De egészen idáig nem éreztem úgy, hogy megtaláltam életem spirálját. Ha valami számomra nem kerek egész, vagy közelít a 100% felé, akkor keresek, kutatok újabb és újabb alternatívák után. De ez a spirál! Hát az állam leesett. Először az tűnt fel, hogy nagyon könnyen kezelhető, könnyen tudom felvinni vele a festéket. Nem csomósodik, és ami nekem a legfontosabb, hogy nem csinál panda maci szemeket (nem úgy, mint pl. a Clinique Chubby), és lemosáskor nem csípi szét a szemem (mint a MAC színes spiráljai). Szépen szétválaszt, és míg az ígéretben az van, hogy göndörít, az én pilláimat szépen megemeli és inkább hosszít és picit dúsít. Pont ilyet kerestem, mert a spirálok többsége a dúsítást ígéri, nekem viszont inkább hosszítanom kell. Az egyedüli "bajom", hogy nagyon örülnék egy barna színnek. Sohasem gondoltam volna, hogy egy filléres termék fogja elnyerni nálam az első helyet, ezzel sajnos háttérbe szorítva sok másik, itthon lévő társát. Egy kipróbálásra mindenképp ajánlom, nekem csodaszer kategória. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Vivus94

2019. október 15.

Az itteni vélemények olvasása után vettem meg. Tetszik, hogy ilyen olcsó így nem érzem annyira rossznak, hogy viszonylag hamar elkezd besűrűsödni, ilyenkor kicsit nehezebb elérni, hogy a szempilla végére is jusson festék. A keféje kifejezetten tetszik, könnyű vele dolgozni. Szép pillákat csinál, a WOW hatáshoz több réteg kell - így azonban már kicsit elnehezíti a pillákat. Ennyi pénzért szerintem abszolút megéri, a hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Enne

2019. október 15.

Nem ájultam el tőle. :( A vélemények alapján lehet, hogy túl sokat vártam el...Bár amit ígér, teljesíti. Hosszabbít és göndörít, csakhogy az én hosszú és göndör szempillám ettől póklábnak néz ki. Valószínűleg nem én vagyok a célcsoport. Arra számítottam, hogy "csodaspirálként" dúsítani is fog.
Nekem fura ez az asszimetrikus kefe, állandóan forgatni kell, hogy jó irányba álljon.
Még nem írom le nagyon, mert néhány napja használom, még nagyon friss és folyós, összetapasztja a pillákat. Ha már beszáradt egy kicsit, minden spirál jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Lilluc

Használható spirál.
A kefe kialakítása miatt nem maszatolja össze vele magát az ember

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Használható spirál.
A kefe kialakítása miatt nem maszatolja össze vele magát az ember

kiskrisztinazs

2019. október 12.

Én is az itteni vélemények miatt vettem meg de nem jó, abszolút nem csinál semmit -sem a szempillával,ennél sokkal jobb a miss sporty ugyanilyen kinézetű spirálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

dix

2019. október 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de szerintem annyira nem nagy durranás. Túlságosan kevés festéket vesz fel, vagy 3x át kell menni rajta, hogy látható eredményt kapjak. Túl hamar megszárad, gyorsan kell vele dolgozni. Illetve a végeredmény kb. 10 szál pilla. Nyilván ennyi pénzért nem kell csodát várni, de szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Csipetke

2019. október 11.

Megmondom őszintén nem nagyon hittem benne. De az itteni vélemények alapján megvettem. És milyen jól tettem. Könnyű használni, nem tapaszt, nem potyog. És eszméletlen pillákat csinál. A szine is tokeletes Második spirálnak vettem a neszesszerembe de kicseréltem, ez maradt mindennapi használatra a Catrice helyett. És tuti , hogy újra fogom venni. Az áráról nem is beszélve, annyiért egy ilyen szuper terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0