Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
aalexaa

2019. október 9.

Már régebben eldöntöttem, hogy az itt olvasottak miatt muszáj beszereznem egy ilyet, és a múltkor nagy örömömre akciós volt a rossmannban. Nem vagyok oda a szilikonfejű spirálokért, sosem tudtam velük rendesen dolgozni, de annyi jót olvastam erről, hogy gondoltam adok neki egy esélyt, 480 forintért meg legfeljebb odaadom a húgomnak, ha nem válik be :D de legnagyobb meglepetésemre nagyon könnyű vele dolgozni, gyönyörű szempillákat csinál (mondjuk alapból hosszú szempilláim vannak, csak világos színűek). Minden reggel gyönyörködöm egy sort a szempilláimban, imádom :) Szobatársam is vett egyet, mert annyit dicsértem neki, és ő is teljesen elégedett, pedig neki "gyárilag" rövidke szempillái vannak.
Update: Nem volt vele semmi kifejezett problémám, de mégsem vettem újra. Talán mert szeretek kísérletezni :) Viszont ár/érték arányban még mindig a legjobb spirál, továbbra is jár neki az 5 csillag.

Update2: Így csaknem hat évvel később újravettem :D Annyira sokan zengtek róla ódákat, én meg már nem is emlékeztem, hogy tetszett-e egyáltalán (vissza kellett keresnem a véleményemet, hogy lecsekkoljam :D). Gyorsan kellett egy spirál, lehetőleg olcsón, hát lekaptam az utolsót a polcról, és azt kell mondanom, hogy lenyűgözött. Nem tapaszt, gyönyörű látványos pillákat csinál, könnyű vele dolgozni és még az alsó szempillákról sem kenődik. Egyedül abba tudok belekötni, hogy kicsit szárazabb a formula, mint amit szeretek (de persze ennek lehet az is az oka, hogy - mivel az utolsót hoztam el - már nyitogatták előttem és kicsit be van száradva). Nagyon örülök, hogy újra kipróbáltam, jó, ha van az ember tarsolyában egy könnyen és olcsón beszerezhető, megbízható spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

pilluska

2019. október 6.

gyönyörű-szép ívelt, göndör pillák! ennyi pénzért verhetetlen :)

UPDATE: újravettem és sajnos a használatától elkezdtek hullani a pilláim. Biztos, hogy tőle, mert miután lecseréltem abbamaradt a hullás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

gyönyörű-szép ívelt, göndör pillák! ennyi pénzért verhetetlen :)

sminkesadelle95

2019. október 3.

Kipróbáltam mert mindenki istenítette, hogy ennyi pénzért mennyire jó termék. Tényleg,, ennyi pénzért valóban megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

wokky

2019. október 2.

Ezen az áron ajándék ez a szempillaspirál. Alapból hosszú, fekete szempilláim vannak, viszont nagyon egyenesek. Mint minden más spirállal, az első héten ezzel a Lovely termékkel is óvatosan kell bánni, de utána egy álom a használata. Gyönyörűen megemeli, göndöríti a pillákat, nem kenődik, nem pókhálósodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 2.

boggger

2019. október 1.

Pereg, kenődik, a vastag és sok szempillám meg úgy néz ki tőle, mintha 10 szál lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

bobherceg80

2019. szeptember 29.

Szép nagy szempillákat csinál,és könnyű használni.
DE: Pár óra múlva lecsúszik a szemem alá,és úgy nézek ki,mintha egy zombie apokalipszis számítógépes játékból léptem volna elő.Különösen tuti ez a dolog,ha egész nap rohangálnom kell,és sokáig nem jön szembe tükör!Arról tudom,hogy gáz van,hogy furán bámulnak rám az emberek...Még egyszer nem fogom megvenni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Szép nagy szempillákat csinál,és könnyű használni.

tothsugarka

2019. szeptember 18.

Évek óta használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen szétválasztja a pilláimat, nem csomós, sokáig elég, nem darabos, nem kenődik és viszonylag könnyen lemosható. Több rétegben nagyon szép látványos, hétköznapokra egy rétegben pedig természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

flora1313

2019. szeptember 11.

Néha kipróbálok valami másdt de mindig visszatérek ehhez.
nem potyog vagy kenődik, tartós, szép a végeredmény.
Egy rétegben rajtam egész természetes a hatás, én ezt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Néha kipróbálok valami másdt de mindig visszatérek ehhez.
nem potyog vagy kenődik, tartós, szép a végeredmény.
Egy rétegben rajtam egész természetes a hatás, én ezt szeretem.

pappveronika30

2019. szeptember 10.

Sok sok videós és itteni ajánlás miatt úgy voltam vele hogy próbáljuk meg, végülis nem drága termék és ha beválik még jól is járok vele. Az első hét, mint minden szempillaspirálnál ez is nehezen indult ( sok terméket vett fel, maszatoltam vele) de aztán valami csodálatosan szétválasztotta a pillákat, sokáig fent maradt ( reggel felrakom, 8 óra munka és utána is jó) szépen meghosszabította és viszonylag egyszerű volt lemosni is. Simán veri a 3000 forintos spirálokat is. Újravevős lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

saliz

2019. szeptember 5.

Már évek óta használom, és még azt se fontolgatom, hogy másikra ránézzek vagy kipróbáljam. Az ára is nagyszerű, szerintem ez mindent elmond.:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0