Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
mSzandika

2019. augusztus 28.

Már többször vettem újra. Nagyon-nagyon tetszett hogy 1. Nem szárad be gyorsan, így egy félévig tudtam használni. 2. Nem kenődik fel szemhéjra, nem potyog. 3. Viszonylag látványosak lettek a pilláim, de hétköznapi sminket tudtam vele készíteni. Szempilla színem eleve sötét, meg sűrű, viszont le van töredezve, de ez a szempillaspirál tényleg nagyon jól meghosszabította őket, valamint többrétegben is fel lehet vinni. Legutoljára szerintem rosszat fogtam ki, mert gyorsan beszáradt, úgyhogy nem sokára veszek egy másikat :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

2019. augusztus 27.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Az árához képest nagyon jó. A favorit akkor is a L'OREAL PARIS FALSE LASH SUPERSTAR de alternatív szempillaspirálnak tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Jucus88

2019. augusztus 27.

A legjobb spirál amivel valaha találkoztam.
Hihetetlen, hogy mellé milyen olcsó.
Sokáig elég, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nem kenődik el, nem vesz fel több festéket, mint amennyi kell neki.
Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó termék is lehet ilyen szuper.
Ha lehetne 100 csillagot adnék neki, de sajnos nem lehet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

A legjobb spirál amivel valaha találkoztam.
Hihetetlen, hogy mellé milyen olcsó.
Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó termék is lehet ilyen szuper.
Ha lehetne 100 csillagot adnék neki, de sajnos nem lehet. :D

Caladrin

2019. augusztus 23.

Sok jó véleményt olvastam róla, úgyhogy muszáj volt kipróbálnom, főleg, hogy nagyon olcsó, így ha nem is tetszik, nem veszítek sokat.
De nagyon bevált. Viszonylag természetes hatású pillákat csinál, és több réteg esetén sincs pókláb hatása. Korábban nem használtam ilyen ívelt keféjű spirált, de ennek köszönhetően nagyon megszerettem ezeket, mert szépen göndöríti a pilláimat.
Tartós, nekem gond nélkül kibírja egész nap, és jó érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Tartós, nekem gond nélkül kibírja egész nap, és jó érzés viselni.

Mia0602

2019. augusztus 18.

2019.május
Láttam, hogy elég szép eredményt ért el, gondoltam én is kipróbálom. Rögtön megszerettem, mert tizenéves korom óta azokat a spirálokat szeretem aminek ívelt a keféje és kicsi a sörtéje. Nem vesz fel túl sok terméket, ezért szépen lehet eloszlatni a pillákon. Ár-érték arányban szuper kis darab.
2019.augusztus
Sajnos a meleget nem bírja. A szemem alatt mindíg szétmaszatolódik, pedig rövid pilláim vannak. Egy másik szempillaspirált használva az alsó pillasorra orvoslom a problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

2019.május
2019.augusztus

Puszedli83

2019. augusztus 17.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Talán már a 3.-at használom, biztos újra veszem.
Igazából semmi olyat nem tudok írni,amit már előttem nem írtak róla.
Az egyik legjobb szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Igazából semmi olyat nem tudok írni,amit már előttem nem írtak róla.
Az egyik legjobb szempillaspirál.

Kacifantkisasszony

2019. augusztus 16.

Egyszerűen megkerülhetetlen.
Szkeptikus voltam első körben a külsejét elnézve, de a sok pozitív értékelés miatt nálam is kosárba került.
Nem csalódtam. Könnyen kezelhető, íves kefe, praktikus tubus kialakítás, kiadós festékadag. 2 rétegben használva sem pókláb-hatású a végeredmény, szép, ívelt pillákat kapunk.
Könnyű lemosni, picit talán maszatolósabb is a kelleténél,nagy kánikulában el tud picit mászni sajnos.
Ezt leszámítva messze megelőzi a társait, ár-érték arányban a lehető legjobb választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Egyszerűen megkerülhetetlen.

Ziiman

2019. augusztus 11.

Nagyon nagyon nagyon jó szempillaspirál. 1 rétegbem is gyönyörű, dúsít, hosszabbít, de 2 rétegben az igazi. Ha biztosra akarok menni, ehhez nyúlok. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

Ár érték arányban örökké a legjobb spirál.
Gyönyörű pillákat varázsol a mindennapokra és ki is tart a nap végéig! Mindig van egy a sminkes neszeszeremben, nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Ár érték arányban örökké a legjobb spirál.

fehereszter13

2019. augusztus 9.

Én, aki évek óta, sőt lassan 10 éve a Maybelline sárga sima fekete spirálját veszem újra, sosem hittem, hogy ezt fogom írni egyszer. Nem hittem, hogy létezhet jobb spirál. Ugyanis az elmúlt években néha-néha bepróbálkoztam mással, és mindig csalódtam.
Erre jön ez a csoda. Módis Gabi youtube videójában hallottam először róla, nagyon dicsérte ezt a spirált és gondoltam kipróbálom. És úristen, tényleg jó, tényleg könnyű vele dolgozni, szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbítja is, és göndörít is. Egyszerűen tényleg gyönyörű pillákat csinál.
Szóval el sem hittem, hogy ennyi pénzért ez működhet.

A keféje biztos nem tetszik sok mindenkinek, én is inkább a hagyományos kefét kedvelem, de ezzel nagyon szépen lehet dolgozni. Igazán megszerettem, biztosan újra veszem majd. 1000-1200 Ft-ért szerintem ajándék. Ha lehetne, akkor 10 csillagot adnék, mert nekem megreformálta a sminkszokásaimat, és így már nem kell lesnem állandóan, hogy a Maybelline spirál mikor akciós, vagy harcolni érte Glamour napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Szóval el sem hittem, hogy ennyi pénzért ez működhet.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0