Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
vecserichili

2019. július 9.

Ár érték arányban csodálatos. Szoktam alá kenni egy vastagítót úgy drámaibb a hatás, önmagában viszont hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

oanita55

2019. július 7.

Krémmániás értékelés alapján vettem, viszont nekem nem az igazi sajnos. Ár értékben arányban nagyon jó kis spirál, nekem az alsó szempilláimra nagyon jó, viszont felül kicsit összeragadnak a pilláimat. Ettől függetlenül 5 csillagot kap, mert tényleg megemeli és göndöríti a szempillákat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

babszi11

2019. július 1.

Jelenleg ezt a szempillaspirált használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. A keféje pici, ívelt, amilyet szeretek. Nem vesz fel túl sok festéket, így nem ragadnak össze a pilláim sem tőle. Ár érték arányban szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

2019. június 27.

Szép pillákat ad ez a kis spirál. A kefe könnyen tisztítható,ha esetleg összecsomósodik. Viszont, mint minden olcsóbb spirál,ez is pereg(lehet,hogy azért mert nemrég szereztem be és még sok terméket visz fel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Eva98

2019. június 21.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg. Még csak párszor használtam, de nagyon szép ívelt pilláim lesznek tőle. Nagyon könnyű sminklemosóval lemosni, nem marad ott utána, bár ez biztos függ a sminklemosótól is. Nem csomósodik és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

lulu999

2019. június 12.

Nem túlzok hogy az eddigi egyik legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Rimmel wow wings után felüdülés! Gyönyörűen szétválaszt, és amikor azt hinném hogy már nem lehet fokozni, még egy réteggel még szebb lesz! Kíváncsi vagyok meddig bírja, bár most úgy érzem azt se bánom ha minden második hónapban újat kell venni :D
Nekem a Maybelline One by one-ra és a Lash Sensational-ra hasonlítani, csak fele áron.
Glamourkor valószínűleg veszem azt, közben meg ezt. (Rossmannban 950 Ft)

Update: le kell kicsit pontozzam sajnos. Tényleg csodálatos pillákat csinál, de kb 20szor át kell menni rajtuk h ez látszódjon rendesen. Azért cseréltem le, mert egyszerűen erre a reggeli rohanásban nincs időm. És sajnos hamar beszárad 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Glamourkor valószínűleg veszem azt, közben meg ezt. (Rossmannban 950 Ft)

MBR

2019. június 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg és mivel hasonlított a feje a kedvenc szempillaspirálomhoz gondoltam kipróbálom. Szerintem rémes. Csomós, nem tetszik a végeredmény, kora délután már alig látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

lexyusz

2019. június 11.

Az itteni rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg, de sajnos csalódnom kellett benne. Nagyon jó formájú a kefe amivel elvileg szép pillákat lehetne csinálni. Addig nincs is nagy gond amíg csak 1 rétegben kenem fel, de amikor már kettőt akkor sírva tudnék fakadni a végeredményen. Hiába is húzom le oldalt a rengeteg festéket amit felvesz, mégis sok marad rajta, összetapasztja a pillákat amiket utána alig lehet szétválasztani. Nem mondom hogy kidobom, még próbálkozok vele hátha idővel jobb lesz a helyzet, mégis úgy érzem hogy többet nem fogom újra venni.

Update: Miután már nem volt annyira tele a flakon, nagyon tetszik a hatása, így jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

filleDeFrance

2019. június 8.

Legjobb ár-érték arány, könnyű felvitel, nem csomósodik, nem pereg, tartós, és szép hosszú ívelt pillákat eredményez. Dúsítani dúsíthatna jobban, de cserébe gyönyörűen hosszabbít. Simán veri a középkategóriás/drágább drogériás társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

creamer1119

2019. június 4.

Nemrég vettem, de már most felül múl rengeteg drágább spirált. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és a lemosása is könnyen megy. Szerintem hosszú ideig lesz velem ez a spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0