Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Anonberry

2019. június 4.

Amióta "elromlott" az Avon Super Shock-ja, azóta csak ezt használom. Nagyon ritkán, akcióban szoktam "minőségibb" spirálokkal kísérletezni, de egyiknek sem sikerült olyan pillákat produkálnia, mint ennek. Hamar szárad, egyáltalán nem kenődik, nem pereg le és nem mellesleg könnyű lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Alexa1993

2019. június 3.

Amióta rátaláltam ( kb 2 éve) szinte csak azt használom. Egyszer nyúltam más után, de egyből megbántam. Gyönyörű hosszú és dús pillákat csinál. Veri bármelyik drágább márkát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Lillus96

2019. június 2.

Már egy ideje csak ezt veszem, a legjobb szempillaspirál, meglepő, hogy épp ez az egyik legolcsóbb is. Nem rég kaptam ajándékba egy drágának mondható spirált, így elkezdtem azt is használni, de közelébe sem ér ennek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Nudlimo

2019. május 28.

Nagyon szeretem, már többször újravettem. Könnyű vele dolgozni, több rétegben is fel lehet vinni. Ami nagyon nagy plusz a számomra, hogy meleg vízzel könnyen lemosható este, nem kell erősen dörzsölni, és nem tépem ki a szempilláimat...Az ára is nagyon jó, bárcsak parabén mentes lenne.
Összességében ajánlom mindenkinek, egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Összességében ajánlom mindenkinek, egy próbát mindenképp megér.

Sierra0120

2019. május 25.

Természetesen én is a krémmániás "EEZ EGY CSODA!!" vélemények miatt vettem meg, hát tényleg egy csoda. Gyönyörű pillákat varázsol! Mikor először használtam nem akartam elhinni. Álltam a tükör előtt és csak néztem a szempilláimat, azon gondolkodva, mikor nőttek ezek ide. :D
na jó, viccet félretéve, tényleg jó cucc, abszolút hozza, amit ígér, arról nem is beszélve, hogy az ára nagyon, de nagyon jó! Drágább, drogériás rokonaihoz képest is teljesen új és jobb élmény használni!
Tényleg újravevős! Lassan egy éve használom már napi használatban, semmi irritáció, mindig a megszokott minőség!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Bettii98

2019. május 23.

Átlagos pillákat csinál, hamar beszárad, és hamar kezd el potyogni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Átlagos pillákat csinál, hamar beszárad, és hamar kezd el potyogni.

Memi1001

2019. május 22.

Az árát mindenképp megéri! Próbáltam már nála drágább szempillaspirálokat de ez nem tud semmivel sem kevesebbet náluk. Szuper jó kis cucc :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

gabriella2121

2019. május 22.

2 spirállal szemeztem már hónapok óta. Ő volt az egyik. Előzőleg itt szerzett jó vélemények alapján lett ő. Végül megvettem. Imádom! :) Ha elfogy, szerintem próbálgatok még más fajtákat is, de tuti visszatérek még egyszer hozzá. Ennyi pénzért álom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Fe0ve0

2019. május 20.

+inkabb dusit mint hosszit, de szep vegeredmeny
+szepen elvalasztja a pillakat
+íveli, de minimalisan (curling hatas szamomra nincs sajnos)
+rétegezhető
+vizzel konnyen lejon de,
-ha kevés víz éri, mar folyik le
-napközben hajlamos osszetapadni az also illetve a felso pillam ami eleg zavaro tud lenni.
Ettol eltekintve nem csak ar-ertek aranyban egy nagyon jo spiral.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

+inkabb dusit mint hosszit, de szep vegeredmeny
+szepen elvalasztja a pillakat
+íveli, de minimalisan (curling hatas szamomra nincs sajnos)
+rétegezhető
+vizzel konnyen lejon de,
-ha kevés víz éri, mar folyik le
Ettol eltekintve nem csak ar-ertek aranyban egy nagyon jo spiral.

lucisunderground

2019. május 17.

Legjobb szempillaspirál.Szép,természetes lesz a szempillám.Csak az INCI-k nem olyan szépek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0