Lovely

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 3.

Lelőhely:   Rossmann

Göndörítő és volumennövelő szempillaspirál.

Zituska77

2020. február 13.

Szeretem a sima párját, gondoltam ezt is kipróbálom. Nem rossz, nem rossz... Szép, sűrű, fekete pillákat varázsol, tartós is, könnyű lemosni. DE nekem 1,5 hónap napi használat után összecsomósítja a pilláimat, száraz, ragacsos, délutánra pergős állaga lett. Beszáradt, elfogyott? Nem tudom, azt igen, hogy más spirálok ennél tovább bírják. Csak ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Szabina565

2020. január 23.

nagyon szép fekete, naponta használom és marad a hatása egész nap, hátránya, hogy könnyen összetapasztja/csomositja a szempillát ha sokat kenek fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Rekaa09

2020. január 19.

Nem annyira tartós mint a pump up társa(kék kupakos), de picit látványosabb pillákat csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

viragszonja

2020. január 19.

Sajnos én is összekevertem, és a sima kék helyett ezt vettem meg, de nem bántam meg. Őszintén, sok tapasztalat után nem szeretem ezeket az olcsó drogériás márkákat, de nem tudtam ezt ott hagyni, mert épp a nagy spirál keresésben vagyok. Fhu. Ez valami csoda. tökéletesen dúsít, hosszít, és olyan szinten tényleg "curlingeli" a pilláimat, hogy az hihetetlen, ráadásul egész nap tart, nem pereg le.Biztosan újra vevős, és a simát is kipróbálom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

zsuzska78

2020. január 15.

Szintén itteni vélemények alapján választottam, bár a sima tesóját akartam ez volt a polcon. Hú, ha ez ilyen jó milyen lehet a tesója? Nap végére tényleg kicsit potyog, de nekem majdnem mind, mert hosszúak pilláim csak egyenesek mint a seprű. Namármost ez végre göndörít is!!! Alkalmakra előtte szempillagöndörítővel előtuningolom, olyan mintha műszempilláim lennének. Hétköznapra már nem is merem így bevállalni, a férjem szerint húha micsoda smink...kinek lesz...??!! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

CrazyKid

2020. január 14.

Nem tudom eldönteni, hogy sokkal feketébb-e a tesójánál. Óriási pillákat csinál, megint elkalandoztam szempillaspirál vásárlás terén, de minden csalódás ehhez képest. Érdemes több rétegben felvinni, göndörítővel mégszebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

selmeczireka

2019. december 30.

Többet is adnék 3 csillagnál, de maximum még egy felet. Jó spirál ez, de sajnos nem ér fel a kék-sárga tesójához, bár ez egy kicsit drámaibb pillákat csinál. De sajnos kenődik...pár óra múltával picit pandásít. De ettől függetlenül szerintem érdemes kipróbálni, jó a formula is, ezt eltekintve. Az ára meg....kb. ingyen van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

HChristelle

2019. november 30.

Szép, könnyű felvinni, én például nagyon szeretem a keféjét viszont egy kicsit lefolyik a szemem alá a nap során.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Lilluc

2019. október 15.

Annyira nem jött be nekem.
Maga a festék nem rossz. Hamar szárad, a kefe borzalmas. Konkrétan fáj a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Annyira nem jött be nekem.

TimyeK

2019. október 13.

Körülbelül 1,5 éve használom a sima pump up szempillaspirált, az itteni vélemények alapján próbáltam ki. Aztán egyszercsak sosem tudtam újravenni, állandóan ki volt fogyva a készlet, vagy csak bontottat találtam a boltban, így feltételezve, hogy nem sok a különbség ezt vásároltam meg. Szerintem ez sokkal feketébb színű, de az állaga tényleg más és 3-4 óra elteltével a szemem alá maszatol, míg a sima Pump up-pal sosem volt ilyen problémám. Emiatt 1 csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

PVP 0 0

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.