Lovely

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Rossmann

A Lovely kultusz palette következő kiadása. Ez alkalommal egy kicsit sötétebb verzióban. 12 kiválasztott gyönyörű szín minden típusú szépséghez. A világos bézstől az aranybarnán keresztül a klasszukus piroshoz. Ezek a színek lehetővé teszik minden kísérlet alkalmával a különböző sítulú smink megalkotását, és később nélkülözhetetlen darabbá válnak a végleges sminked elkészítésekor.

Hatina

2020. augusztus 11.

Szerettem volna hinni azoknak a kommenteknek, akik azt sugalták ár-érték arányban ez egy teljesen korrekt paletta.
Hétköznapokban nem sminkelem magam csak egy esküvőre jó lett volna megúszni ennyivel, ami a szem sminket illeti..Azonban inkább veszek egy drágább, de jobb minőségű mono szemhéjpúdert, ami ad egy szép ragyogást.
Ez azonban porzik is és a pigmentáltság is hagy némi kívánni valót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Ez azonban porzik is és a pigmentáltság is hagy némi kívánni valót maga után.

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 4.

A színei szépek jól használhatóak, mindennapi sminkhez jók. A csillámos árnyalatok jól pigmentáltak, a mattok egyáltalán nem. Néhány csillogó árnyalat ecsettel nekem nagyon porzik, és potyog a szemem alá, de ujjal fel lehet szépen vinni. Tartóssága nem a legjobb, de megfelelő, alap nélkül nekem elmászott a szememről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 4.

bibike2000

2020. április 15.

Egyike a régebbi palettáimnak, szeretem a mai napig. Nem árt eyeshadow base alá, úgy szebbek a színek, jobban látszik a pigmentáltsága. Nekem egy átlagos egyetemi/dolgozós napot kibír, ára megfelelő. Minden színt el lehet belőle használni, lehet vele ünnepi és mindennapi sminket is készíteni. Annyi negatívum van benne, hogy nincs benne tükör, meg az applikátor használhatatlan. Ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

barabara

2020. április 13.

Itteni vélemények miatt vettem meg és nem bántam meg!
Tényleg jól pigmentált, tartós is.

[A RivalDeLoop Eyeshadow base-jével használva nap végén is olyan volt, mint amikor feltettem, sajnáltam lemosni. :)]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Itteni vélemények miatt vettem meg és nem bántam meg!
Tényleg jól pigmentált, tartós is.

lau0658

2019. december 15.

Életem első szemhéjpúder palettája volt, és azt hiszem jól kifogtam, mert a színek szépek, (én amúgy is a nude/barna szemhéjpúderek híve vagyok) jól pigmentáltak, lehet belőle hétköznapi és ünnepi sminket is jól kihozni. A benne lévő applikátor számomra használhatatlan (lehet csak én vagyok a béna), de egy sima szemhéjpúder ecsettel már minden jól működik. :)
Szemhéjalapozás nélkül nem túl tartós, de azzal együtt már meglepően sokáig bírja. Árához képest szupernek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

blackveildreamer

2019. szeptember 21.

Ár-érték arányban az egyik legjobb paletta, ha nem a legjobb! Szépek a színek, egészen az aranytól, a barnás, lilás árnyalatokon át a feketéig megvan benne minden, ami egy alap sminkhez kell. Jól lehet vele dolgozni, kellően pigmentált, aránylag tartós is. Persze ne hasonlítsuk össze azzal, ami 2 árkategóriával feljebb van, de pl. a Revolutionnél szerintem jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

lekvaroshus

2019. szeptember 10.

Olcsó, árához képest jó. Megfelelően pigmentált. Mindennapi sminkez ajánlanám inkább. Viszont a fekete szìn szörnyű benne, de a többi szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Timi0102

2019. január 25.

Első palettáim között volt, a mindennapokra rendszeresen használom, nekem bevált. Szépek a színek, pigmentáltak, viszont kicsit porolnak. Egyedül a csomagolása ami elég rossz, könnyen törik. De egy nagyon kihasználható paletta, ennyi pénzért abszolút megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Crystaly

Korcsoport: < 18
2018. december 31.

Nem szeretem ezt a palettát, mert nem igazán az én világom (igaz erről nem tehet). Bár pénztárcabarát és jól kombinálható, nem elég tartós. Mivel gimibe járok, van hogy 8-9 órát fent van a szememen, de mindig igazítani kell. Pigmentáltság közepes, de a sötétebb árnyalataitól nem vagyok elájulva. Szóval : jó paletta azoknak akik szeretik a természetes színeket és sok idejük van igazítani a sminket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 31.

timcsike04

2018. október 22.

Szép színek vannak benne, de nem kedvencem. A Revolution paletták bár drágábbak, de sokkal pigmentáltabbak és tartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.