Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann

zsoxcore

2014. július 9.

A 02-es van meg. Én nem normális alig használtam, pedig iszonyat szép színei vannak, és szemhéjalappal tartós is. Bevallom nem nagyon merem használni, mert számomra kérdéses, hogy jó e még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

diana.m.nagy

2014. május 9.

Ár-érték arányban jó termék, szépek a színek és aránylag tartósak is. Nem mondom, hogy ez a legjobb, de ami a funkciója azt teljesíti, és még szép is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

szonja

2013. július 19.

Nem rossz, de nem is olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 19.

Nem rossz, de nem is olyan jó.

karolina

2013. február 21.

Nekem a képen látható színben van meg, 99 Ft-ért vettem, de őszintén szólva soha nem használom, mert a tetejét elsőre sikerült letörni (ebben azért közrejátszott a bénaságom is) és a színek nekem egyáltalán nem pigmentáltak. Talán a rozsdabarna árnyalattal még tudok majd mit kezdeni, ezért nem volt szívem kidobni. Gyenge kettes....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

horireni

2013. február 21.

Sziasztok! Nekem a lilás összeállítás van meg, és nagyon szeretem! A legvilágosabb nálam a legtartósabb, reggel tettem a szemzugomba, és még éjfélkor is ugyanolyan szépen ott volt, mikor hazaértem. A többi szín is elég tartós, nekem tetszenek, nagyon szép fényes színek. Még tavaly vettem a szalagavatómra és az egész napos herce-hurcát kibírta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

kitticat

2013. január 3.

Kb. 300ft-ért vettem, ennek ellenére teljesen használható. A barnás összeállítás van meg, hétköznapra elmegy, de nincs túl sok különbség a színek között. Felkenve a legtöbb egy szép világosbarnás csillogó valami. Meg tudnék lenni nélküle is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

masnis

2012. november 17.

Kábé a helyén marad egész nap,amikor viselem, többen is megdicsérték, hogy mennyire illik a szemhéjpúderem a bronzos színű hajamhoz. A bronz-fekete duo van meg nekem, és így is, hogy jóformán csak a barnás árnyalatokat használom róla, megérte azt a rá kiadott 500 Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Dinuska0606

2012. november 4.

Nem túl tartós, de annyiért amennyibe került nem is vártam sokat, alkalomadtán elmegy, de nem a legjobban használható paletta az tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

ella12

2012. október 20.

Már nem emlékszem mennyiért vettem de annyit biztosan megér. Sok szín van benne érdekes a csomagolása is. Eléggé csillog szóval inkább buliba ajánlom és nem is mindegyik színt használom. Eléggé hasonlóak a színek de összességében egynek elmegy. A 02-es van meg nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

Emmeline

2012. október 6.

A 01-es van meg, teljes mértékben nem tudom kihasználni. A színek egyformák, nem túl pigmentáltak, hamar elmásznak, de 99 Ft-ért nem is vártam hihetetlen minőséget. Sajnos számomra teljes mértékben használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate