Lovely

Ár:   670 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: Neru, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   Rossmann

Műszempilla hatású szempillaspirál.

bambuszka

2023. december 20.

Nekem nagyon bejött, ez a kedvencem. Nekem csodaszépek lesznek a szempilláim tőle, nem pereg, nem maszatolódik. Évek óta használom. Viszont a keféje elég nagy, meg kell tanulni bánni vele. Amikor szedem ki, le szoktam húzni a felesleget a tubus oldalán.

Update: lehet változtattak az összetételen valamit, de kb 3 hét alatt beszárad. Így másikat fogok keresni helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 20.

Reni666

2021. december 26.

Ez a termék :
-ragadós
-maszatolodik .
- szép pilláim voltak töle .
-nem tudtam vele szépen dolgozni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Ez a termék :
-ragadós
-maszatolodik .
- szép pilláim voltak töle .
-nem tudtam vele szépen dolgozni .

CandyShimmer

2021. november 13.

1000ft volt, és sajnálom hogy megvettem mert ugyanennyiért vettem a Rimmel és az Avon szempillaspirálokat, amik nagyon szuperek voltak. De ez katasztrófa. Száraz, alig van benne festék, alig csinál valamit a szempilláimmal, a bumszli nagy kefe sem praktikus. Mostanában nem volt ilyen rossz spirálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 13.

noxibaba

2020. október 10.

Számomra újravevős. Az ára barátságos, teszi, amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Számomra újravevős. Az ára barátságos, teszi, amit ígér.

alekszandra00

2020. augusztus 28.

Az utóbbi időben rengeteg szempillaspirált kipróbáltam, voltak jók is rosszak is, voltak drágábbak és olcsóbbak is, mégis eddig evvel lehet a legszebben festeni. Ez egy természetes hatású termék inkább, mert nincs műszempilla hatása, de ha 4-5x átmegyek rajta, gyönyörű ívelt lesz (festés előtt használok szemppillagöndörítőt), nem ragad össze egyáltalán, és elég hosszúak is, mégse vastagítja csúnyán a pillákat, hanem inkább nagyon dúsítja.
Én úgy gondolom, ez eddig a legjobb szempillaspirálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Én úgy gondolom, ez eddig a legjobb szempillaspirálom.

Harcica

2019. május 20.

Kedvenc és nélkülözhetetlen!
Dús pillák, nem pereg, nem csomósodik. Évek óta használom. Mondjuk az ára sem 670 Ft már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Kedvenc és nélkülözhetetlen!

sophieblackbeak

2019. január 27.

Egy ideje ezt használom, meg vagyok vele elégedve. Hosszú pillákat varázsol, egész nap rajtam marad és nem kenődik el. Viszont dúsítani nem dúsít a szempilláimon és néha összeragadnak a pillaszálak. Viszonylag hamar megszárad, de mikor még friss könnyedén felkenődhet a szemhéjra és ez plusz macera, hogy törölgessem lefele. Az alsó pilláimat is szépen meg tudom vele csinálni, annyi a bajom, hogy néha elkenem ott is, de lehet csak én vagyok béna a nagy reggeli sietségben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Candy21

2018. szeptember 17.

Én nagyon szeretem ezt a spirált olyan egyszerű, de nagyszerű. Szépen elválasztott dús pillákat lehet vele festeni nem tapaszt nem csomóz több rétegbe sem. A színe tényleg igazi fekete. A hétköznapokon tökéletes. A tartóssága is nagyon jó egész nap fenn marad nem kenődik nem pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Blondie74

2018. szeptember 8.

A kis duci szőrkefe csak a szemhéjat maszatolta össze, a szempillákat se nem emeli, nem hosszabbítja, nem dúsítja, sokkal inkább természetes hatás. Azoknak jó, akiknek, amúgy is látszik a szempillája, nekünk szőkéknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

marshmallow0322

2018. augusztus 2.

2018.06.07. Az egyik honlapon bukkantam rá, mikor egy olyan spirált kerestem, ami nem visz fel sok festéket és viszonylag olcsó. Megnéztem itt KM-án is. Mivel itt is nagyon jók voltak a vélemények , hát gondoltam egye fene, nem drága, egy próbát megér. Azt kell hogy mondjam, szerintem megtaláltam életem eddigi legjobb spirálját! Eddig nagyon szuper! Nem tapasztja össze a pillákat, és szép fekete a festék. Nem észleltem hogy lepergett volna. Tutira újravevős!

UPDATE: Továbbra is imádom a spirált, nekem még nem száradt be. Ezzel ellenben a 30 fokos melegben a nap végére lepereg kicsit a festék, de nem fogok ezért levonni egy csillagot. Ebben az árkategóriában számomra továbbra is ez a tökéletes szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.