Lovely

Ár:   670 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: Neru, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   Rossmann

Műszempilla hatású szempillaspirál.

alekszandra00

2020. augusztus 28.

Az utóbbi időben rengeteg szempillaspirált kipróbáltam, voltak jók is rosszak is, voltak drágábbak és olcsóbbak is, mégis eddig evvel lehet a legszebben festeni. Ez egy természetes hatású termék inkább, mert nincs műszempilla hatása, de ha 4-5x átmegyek rajta, gyönyörű ívelt lesz (festés előtt használok szemppillagöndörítőt), nem ragad össze egyáltalán, és elég hosszúak is, mégse vastagítja csúnyán a pillákat, hanem inkább nagyon dúsítja.
Én úgy gondolom, ez eddig a legjobb szempillaspirálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Én úgy gondolom, ez eddig a legjobb szempillaspirálom.

Harcica

2019. május 20.

Kedvenc és nélkülözhetetlen!
Dús pillák, nem pereg, nem csomósodik. Évek óta használom. Mondjuk az ára sem 670 Ft már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Kedvenc és nélkülözhetetlen!

sophieblackbeak

2019. január 27.

Egy ideje ezt használom, meg vagyok vele elégedve. Hosszú pillákat varázsol, egész nap rajtam marad és nem kenődik el. Viszont dúsítani nem dúsít a szempilláimon és néha összeragadnak a pillaszálak. Viszonylag hamar megszárad, de mikor még friss könnyedén felkenődhet a szemhéjra és ez plusz macera, hogy törölgessem lefele. Az alsó pilláimat is szépen meg tudom vele csinálni, annyi a bajom, hogy néha elkenem ott is, de lehet csak én vagyok béna a nagy reggeli sietségben. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Candy21

2018. szeptember 17.

Én nagyon szeretem ezt a spirált olyan egyszerű, de nagyszerű. Szépen elválasztott dús pillákat lehet vele festeni nem tapaszt nem csomóz több rétegbe sem. A színe tényleg igazi fekete. A hétköznapokon tökéletes. A tartóssága is nagyon jó egész nap fenn marad nem kenődik nem pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Blondie74

2018. szeptember 8.

A kis duci szőrkefe csak a szemhéjat maszatolta össze, a szempillákat se nem emeli, nem hosszabbítja, nem dúsítja, sokkal inkább természetes hatás. Azoknak jó, akiknek, amúgy is látszik a szempillája, nekünk szőkéknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

marshmallow0322

2018. augusztus 2.

2018.06.07. Az egyik honlapon bukkantam rá, mikor egy olyan spirált kerestem, ami nem visz fel sok festéket és viszonylag olcsó. Megnéztem itt KM-án is. Mivel itt is nagyon jók voltak a vélemények , hát gondoltam egye fene, nem drága, egy próbát megér. Azt kell hogy mondjam, szerintem megtaláltam életem eddigi legjobb spirálját! Eddig nagyon szuper! Nem tapasztja össze a pillákat, és szép fekete a festék. Nem észleltem hogy lepergett volna. Tutira újravevős!

UPDATE: Továbbra is imádom a spirált, nekem még nem száradt be. Ezzel ellenben a 30 fokos melegben a nap végére lepereg kicsit a festék, de nem fogok ezért levonni egy csillagot. Ebben az árkategóriában számomra továbbra is ez a tökéletes szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

timcho03

2018. július 27.

Kb. 2 hete használom, első használat után egyáltalán nem tetszett, mert túl természetesnek hatott. Azóta valamennyire megkedveltem, bár újra biztosan nem fogom venni, de elhasználom.

Amit szeretek benne:
- hosszú pillákat varázsol,
- a keféje alapvetően kevés festéket vesz fel, ezért is a természetes hatás
- a festék aránylag gyorsan megszárad a szempillákon
- egy izzasztó nap végére sem pereg le a szem alá, nem kenődik el, esetleg minimálisan, de akkor tényleg reggeltől-estig rajtam van
- nem csinál póklábakat
- nagyon szépen szétválasztja a szempillákat
- a keféjével jól lehet formálni a szempillák állását
- természetesnek tűnő végeredmény
- könnyen eltávolítható, nemcsak micellás vízzel, de kecsketejes szappannal is próbáltam már, szépen lejön

Amit nem szeretek benne:
- dúsítani egyáltalán nem dúsít, ezért sem lett a kedvencem, mert én inkább a kevésbé hosszú, de dús pillákért vagyok oda
- bár szeretem a dundi kefés spirálokat, de ennek már olyan duci, hogy folyamatosan összemaszatolom vele a szemhéjam :/
- nagyon sok időbe telik, míg nagyjából megfelelő méretű pillákat készítek vele, ez a reggeli készülődésnél nekem nagyon nem jön jól
- nem nagyon tudom építeni
- kicsit túlságosan is természetes hatású, nincs meg tőle az az igéző tekintet

Az én elvárásaimat csak részben teljesíti, így nekem ő csak egy 4-es, de aki egy olcsó, de jó spirált keres és szereti a természetesnek tűnő, hosszú pillákat, annak mindenképpen ajánlom kipróbálásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Amit szeretek benne:

- nem nagyon tudom építeni
- kicsit túlságosan is természetes hatású, nincs meg tőle az az igéző tekintet

enikova

2018. március 29.

Nem volt kedvem sokezret kidobni márkás szempillaspirálra, ezért a Rossmannban végignéztem a spirálok keféit, mert mindig az alapján döntök. Ennek hajszálra ugyanolyan keféje volt, mint egy Rimmeles társának, gondoltam, ha a benne lévő fekete krémet nem cipőpasztával helyettesítették, akkor nagyon rossz nem lehet. Nemhogy nem rossz, nagyon szépen szétválasztja és felemeli a szempilláimat, bár kell belőle 3 réteg, hogy a vastagságot is megadja. De ezért az árért ez bőven belefér. Nem kenődik szét, tartös, szép, jó fogása van az applikátornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Hologirl92

2018. március 1.

Nap végére sajnos nekem is lekenődik picit a szeme sarkába, de összeségében az én rövid szempilláimból egész jókat csinál, bár göndörítő nélkül nekem nem jött be. Nemhiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Nikk89

2018. január 20.

Az igaz, hogy a nap végére azért lemászik a szem alá sajnos, de nagyon szép szempillákat csinál, dúsabbnak és hosszabbnak is látszik tőle. Ár/érték arányban 5*. Ha egyszer megbontjuk utána ajánlatos ezt használni, mert hamar beszárad. Viszont elég sok termék lehet benne, mert én már vagy féléve használom naponta, és még van benne termék szerintem bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0