Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saradunay, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   Rossmann

Krémes formulája vakító fényt biztosít. Tökéletesen eldolgozható az egyenletes ragyogás és a tartósság érdekében.

Saradunay

2019. március 27.

Könnyű vele dolgozni, de viszonylag hamar kopik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Könnyű vele dolgozni, de viszonylag hamar kopik sajnos.

Regike98

2018. február 20.

Nagyon szép végeredményt nyújt . A csillámok a termékben egyátalán nem hivalkodóak .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

mscintia

2017. február 20.

Nem tudom, hogy ez limitált kiadású termék (volt) -e, de az utolsó darabot hoztam el a kispesti Rossmannból 499-ért. Pont kapóra jött, mert direkt azért mentem, hogy keressek egy jó kis highlightert, ezért hát hazavittem ezt.
Mivel valóban nem volt tester kirakva, s a termék sem volt hálaisten felbontva, a fantáziámra bíztam, hogy milyen is lehet felkenve. Nem próbáltam ki egyből, de egy hétvégi kimozdulás alkalmával felkentem, és nagyon szépen - ugyanakkor konszolidáltan - csillámos lesz tőle az arcom. Jól el kell dolgozni, nincs vele baj, de szerintem kicsit ragacsos érzetet nyújt maga után, és ez egy picit zavaró számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

nicolebunny

2016. december 12.

Csillámos, de nem szemetkiverően, ha szépen eldolgozzuk akkor csak közelről látsznak a csillámok. Egyszerű használni, szépen beleolvad a bőrbe és gyönyörű fényt ad, nem mászkál el. Viszont ami bosszant, hogy én értem, hogy nem tettek ki tesztert, de lányok, komolyan az összes kirakott példányt össze kell tapicskolni? Épp ezért tudtam csak most megvenni, mert most találtam egy olyat, ami érintetlen volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate