Lovely

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tyukanyo, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   Rossmann

Sokoldalú 2 az 1-ben primer az archoz, ananász illatú, fiatalító elixír formában. Gazdag összetevői révén garantálja a bőr kondíciójának javulását, a bőr hidratálását és revitalizálását. A készítményben levő ananász kivonatnak és aranykolloidnak köszönhetően a bőr simává és ragyogóvá válik. A különleges könnyed formula nem képez zsíros réteget és lényegesen megnöveli az alapozó tapadását, növelve a smink tartósságát.

virumiru

2020. január 12.

aláírom, nagyon cuki a csomagolása, és ezek az arany csillámok... mesebeliek:) bár ne dőlnék be ilyen szarságoknak... mikor kibontottam és megcsapott ez a mű ananász szag, majdnem behánytam... az a szerencse, hogy ez elillan, különben kukába vágtam volna az első nap. a használatához meg annyit, hogy hidratálni hidratál, de primerként nulla. nincs meg már felkenés után sem az a tipik "előkészített" bőr feeling, alapozáskor sem éreztem azt, hogy na, szépen/szebben terül rajta a cucc. a tartósságot egyáltalán nem fokozta. ha beauty elixírként vagy hasonló hidratáló cuccként árulnák parfüm nélkül, eskü megadnám az 5 csillagot de ez így kuka. azt meg hagyjuk is, hogy mennyire kevés, jó ha tartott két hétig. borzalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Kuro

2019. június 19.

nagyon frissítő a használata, bár nekem roppant gyorsan fogy, mert kell belőle 2-3 csepp is a gél állaga miatt. finom illata van, az arany szemcsék nem zavaróak, nekem a nagyrésze a kezemen is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

bdzseniii

Korcsoport: < 18
2019. június 19.

Puha lett tőle az arcom. Alapozó alatt nagyon szép, természetes fényt ad az arcnak és természetesebb maga az alapozó is.
Az illata tényleg ananász és nem az a mű illat/szag. Nekem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 19.

Az illata tényleg ananász és nem az a mű illat/szag. Nekem tetszik

Detti90

2019. május 17.

Ez egy nagyon jó kis termék. Nem olyan állaga van, mint egy szérumnak, hanem inkább gélesebb, szóval nem folyik az arcon amikor rácseppentjük, de ez egyáltalán nem zavaró. Erős ananász illata van, de ha folytatjuk az alapozással utána ez elillan, nem lehet érezni. Az apró aranycsillámok miatt olyan érzése lehet az embernek, mintha csillámport kent volna fel, de alapozás után nem üt át, nincs diszkógömb hatás, hanem inkább friss ragyogó arcbőrt kapunk. Hidratálja a bőrt, jól tapad és terül tajta az alapozó sokkal természetesebb hatást lehet elérni és tartósabb is. Nekem lassabban fénylik át az arcom a nap végére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 17.

Hidratálók: Propanediol

Forrás: truth-in-aging, BFT