Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Fe0ve0

2019. január 14.

Negatívum: Hogy lehet az, hogy a legvilágosabb árnyalat is ennyire sötét? Ráadásul még oxidálódik is. Az összetevőire inkabb rá se nézzünk. DE
Ha valakinek passzol a bőrszínéhez ÉS elnézzük neki az összetevőket akkor ez egy korrekt alapozó. Fedése közepes, maszkos hatás nincs. Pár órát szépen bír púderrel ezután kissé atfényesedik de egyáltalán nem csúnyán, engem ez nem zavart. Illata nagyon kellemes, ecsettel könnyen eldolgozható, kényelmes viselni. Nekem nem ült be a ráncokba sem, döntse el mindenki maga hogy megéri e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Kasumi

2018. január 2.

Vegyes érzelmeim vannak a termék iránt. Nyáron amikor kicsit barnább a bőröm, akkor természetes a hatása. Télen azonban a legvilágosabb ányalata valósaggal szinte narancssárga az arcomon.
Az illata kellemes, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Az illata kellemes, de nem fogom újra venni.

timcho03

2018. január 1.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Kettőt vettem belőle összesen, mivel először, amikor néztem, nem volt teszter, így nem tudtam kipróbálni és persze, hogy a nude árnyalattal jól beválasztottam a sötétet, ami még a nyári színemhez sem passzolt. Azóta keverve használgatom néha egy elég világos matt hatású alapozóval, amikor jobb állapotban van a bőröm, mert a fedése közepes. A másik, a porcelain árnyalat már sokkal jobban passzol, de még így is inkább a kezdeti nyári bőrszínemhez csak, a télitől elüt. A finishe jó, egész természetes. A felkenés után ad egy szép fényt az arcnak, ami nagyon tetszik, de sajnos néhány óra után zsírosan csillogó lesz tőle a bőr és hamar kopik. Amikor a másodikat vettem belőle, kiárusítás volt és az utolsó darabot hoztam el az egyik Rossmannból kb. 600-700 Ft-ért, ami tényleg nagyon olcsó, de nem venném újra, bár szerintem már nem is gyártják, mert én azóta nem találkoztam vele az üzletekben. Egy négyest megérdemel, mert kellően lepúderezve, lefixálva bír pár órát, és a felkenés utáni természetes fénye nagyon szép, de az eredeti árát kicsit megpótolva már egy jobb teljesítményt nyújtó alapozóhoz is hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Dotty96

2017. december 29.

Hihetetlen, hogy milyen olcsó, és ahhoz viszonyítva milyen jó a termék. Nekem sikerült mindig akciósan vennem, így szinte már tényleg, mintha ingyen adnák :) Többször is újravettem, most váltottam alapozót, de szerintem visszatérek erre, mert ennyiért ezt sokkal jobban megéri megvenni, bármilyen más alapozóval szemben. A fedése közepes, de hát ennyiért szerintem nem is várható el, hogy full coverage legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

carterina

2017. szeptember 23.

Én arra vettem, hogy ha csak pár órára megyek valahova vagy épp nyaralok/strandolok, ne a méreg drága Estée Lauder Double Wearjét kelljen használnom, csak valami olcsó, a bőrhibákat minimálisan eltüntető terméket használjak.
A Rossmannban ezt tűnt még a legjobbnak az 1000 Ft-os árkategóriában, és matt hatást ígért.
Sajnos ezért az árért nem épp egy túl tartós és jó fedésű alapozót lehet venni, pedig én hiszek abban, hogy attól még, mert valami olcsó, nem feltétlenül gagyi. Nekem egy ilyen lightos BB krémre emlékeztetett - persze annak plusz hatásai nélkül.
A célnak megfelelt, de a hétköznapokra biztosan nem ezt választanám, esetleg azoknak lehet jó, akik minimális fedéssel is elégedettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hugee93

2017. augusztus 10.

Második tubust használom már, nekem nagyon bejött. Az alap rózsaszínes bőrömre a legvilágosabb árnyalat tökéletes, nem jön elő miatta pattanásom sem. Nem 100% a fedése (-1 csillag), de nem is lesz emiatt maszk hatású. Én napkrémmel összekeverve mint 'BB' krém használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Alex0414

2017. augusztus 1.

Akciósan 800ft körül vettem. Két dolgot nem szeretek benne: mindent megfog ha nem használok púdert és könnyen beleül a ráncokba. Ennyi pénzért viszont szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

stelbrig

2017. július 19.

Eddig jo munkat vegez.

Uptade:
Mar egy jo ideje hasznalom, megismertem a termeket. Ujravettem 2-szor azt hiszem, jo ideig kitart. Nem a legnagyobb fedesu alapozo, kozepes a fedese. Nagyon puha lett utana a borom, kiegyenlitette a felszinet es a pattanasaimat is nagyjabol elfedte, de korrektorral egyutt hasznaltam. Nagyon megeri foleg ennyiert. Nem tudom ujra fogom -e meg venni mert inkabb probalok a bb kremek fele hajlani, de ha telen problemas lesz a borom egyertelmuen ujraveszem.^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Eddig jo munkat vegez.

Uptade:

Giuditta84

2017. május 28.

A fedése egyenetlen bőrre kevés. Az állaga jó, illata kicsit émelyítő. Mondjuk az essence instant matt alapozónál kellemesebb. Nap végére is az arcon marad. Akinek nincs túl sok bőrhibája, annak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

zsofbar77

2017. május 1.

Nem rossz. Jó a fedése, viszont nagyon sárgás, és sötét is, pedig a legvilágosabb árnxalatvan meg. Talán úkra veszem, hacsak nem találok a drágábbak közt egy jobbat. A L'oréálomat mindenesetre lekörözte, bár nem sokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Magnesium Stearate, Zinc PCA
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethiconol, Panthenol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.