Lovely

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2017. december 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Holografikus 'lip topper' és szájkontúrceruza egy csomagban.

4 árnyalatban elérhető

Lovely Holo Lips (Rainbow Drops)
Ár: 1000 , Eladó: ribizlike
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest/Eger/Pécs, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás

drius0202

2020. március 30.

Mind a négy szín árnyalatot megrendeltem a Pink Panda oldalán még tavaly.

❤ Egyszerűen imádom ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Mind a négy szín árnyalatot megrendeltem a Pink Panda oldalán még tavaly.

❤ Egyszerűen imádom ❤

Danielllla

2019. október 25.

Nekem tartós és szép a színe, kényelmes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Nekem tartós és szép a színe, kényelmes viselni.

Reni666

2019. augusztus 24.

Nekem nagyon tetszik.,
Szép a szine . szerintem elég tartós .
Finom illata van .nem irritál .
ceruza teljesen matt .nekem nem jöttek le a csillámok .
Én igazábol szemre használom ,ott meg egész nap rajtam marad .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Nekem nagyon tetszik.,
Szép a szine . szerintem elég tartós .
Finom illata van .nem irritál .
ceruza teljesen matt .nekem nem jöttek le a csillámok .
Én igazábol szemre használom ,ott meg egész nap rajtam marad .:)

Lina14

2019. augusztus 1.

Cosette remekül összefiglalta a dolgot előttem - a ceruza metálos és száraz, de legalább pigmentált. A szájfény nem annyira fényes, inkább csak egy csomó csillám egy minimális alapban, mattra szárad, de nem tartós. Nekem mondjuk az összehúzódást nem produkálta, de a csillámok kicst karcolnak és hullanak. Nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Cosette

2019. június 12.

Horn Dust árnyalatban szereztem be egy ezresért. Csomagolás alapján valami rózsaszínesebb árnyalatra számítottam, de inkább narancssárgás. A szájceruza kicsit metálos, de elég kemény, legalábbis a k-lipshez képest, valamint nagyon szárít. A szájfénynek semmi színe nincs igazából csak tömény csillám. Darabokban ragad fel az ember szájára, szárazzá szárad rajta, lehullanak a csillámok és a szájceruzát "összerántja". Nem lehet hosszútávon viselni mert kényelmetlen, de hihetetlenül csúnya hatást is kelt. Se a ceruza, se szájfény nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Amennyire szeretem a K-Lipst, akkora csalódás volt ez a termék. Bár a színek szépek, szerintem nincs olyan ember, akinek ez jól áll, de ha mégis, hát biztosan nem én vagyok az... Sem a szájceruza minőségével, sem a szájfény állagával nem vagyok megelégedve, összesen talán kétszer próbáltam ki, és akkor sem mertem emberek közé menni. Holografikusnak pedig a legkevésbé sem nevezhető, de még csak nem is nagyon irizál, inkább csak csillámos (bár ezzel önmagában nem lett volna sok bajom). Még fontolgatom, hogy kipróbálom valamilyen sötét rúzs felett, de eddigi tapasztalataim alapján nem sok pozitívat tudok mondani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

naiyah

2019. március 14.

A horn dust-ra esett a választásom, leárazva vettem gondoltam 1000 ft-ot megér, valami borzasztó... fehér bőrhöz ez az árnyalat egyáltalán nem passzol, semmi színe csak csillámok vannak benne, a szájceruzája még csak. csak használható, nekem csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

nikolett

2019. február 5.

Nekem nem volt tartos. A szine szep, de kezen szebb, mint szajon. A szajceruza nehez, a szajfeny kenodik. Negyes, mert szep a szin (a lilasra gondolok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

mumini

2018. október 7.

A szájceruza önmagában is használható, csodaszép lilás szín, olyan mint egy rúzs. A szájfénnyel együtt pedig egyenesen bombasztikus, imádom. Ivást jól bírja, evés után kicsit fel kell frissíteni, de amúgy tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

draculina

2018. október 1.

Update: fogalmam sincs mennyire biztonságos szemre használni, de unalmas szemhéjpúderekre kenve egész jól fel tudom vele dobni a sminkemet.

Őszintén szólva nem vagyok elragadtatva ettől a terméktől. A szájceruza nagyon világos színű és nekem halványan fog, a rúzst rákenve olcsó barbie baba hatást lehet elérni, kb. mint amikor egy ötéves belefejel a csillámporba. Egy sötétebb színű rúzs felett sokkal jobban néz ki. Amúgy meg eléggé folyós állaga van és dolgozni kell egy ideig hogy a csillámcsomókat egyenletesen el lehessen oszlatni. Bár használható a termék, de ennyi pénzért többet vártam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate