Lovely

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Préselt és kisütött világosító púder

Ár: 500 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: képen látható "fogyás", Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Salgótarjánban (esetleg posta)
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
alexandra_domotor

2019. június 8.

Ilyen alacsony árhoz képest tökéletes. Tudni kell használni. Nedvesen nem száll a benne lévő csillám. Nem tervezett vásárlás volt, nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

ndalma

2019. január 19.

Leértékelve vettem még régebben, kicsit féltem tőle, hogy milyen lesz a színe az arcomon, ugyanis nem volt hozzá teszter. Pozitív csalódás volt, nagyon különleges ezüstös, kicsit aranyos színe van, szépen mutat az arcon. Nekem a tartóssággal sem volt problémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

kakonyiflora

2018. július 2.

Teljesen véletlenül bukkantam rá. Már régóta kerestem highlightert mire megtaláltam őt. Ahhoz képest, hogy nagyon kedvező az ára valóban sokat tud. Ezüstös - rózsaszínes fényét imádom! Nekem tartós, akár egész este az adott területen tapad. Kevés elég belőle, szépen kiemel, a csillámpor szerelmese lettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Ralynna

2017. december 22.

Alapból egy szép natúr színű highlighter lenne - igen, a sokszínű külső ellenére - de a nagy csillámokért nem vagyok oda. Szerencsére azok hamar leperegnek, így a highlighter már vállalható lenne, viszont a lepergett csillámok meg máshol ülnek meg az arcomon. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Lull

2017. október 17.

Nem rossz highlighter az árához képest!
Nekem az sem negatívum,hogy nagyok a csillámok benne szerintem jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Nem rossz highlighter az árához képest!
Nekem az sem negatívum,hogy nagyok a csillámok benne szerintem jó termék.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Nekem annyira highlighter-kent nem igazan valt be :/ szerintem tul nagyon a csillamok benne felkenve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

CaXante

2017. július 28.

Nekem a tartóssága annyira nem jó. Egynek használható, meg egy jó termék, de a mono gold highlighter még mindig visz mindent! Ez estére már nem annyira tartós mint a másik termékük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

lucajofoldi

2017. június 17.

A legeslegcsodálatosabb termék amit valaha megvettem. Maga a termék gyönyörűen néz ki, felkenve is iszonyat csodás. Egész nap fennmarad, nagyon szép ezüstös fénye van és nagyon olcsó!

Vegyétek meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Vegyétek meg!

barva.lilla

2017. június 1.

Jajj, Ő nagyon kis különleges már első ránézésre is. Világos bőrömön nagyon szépen mutat, én két rétegben szoktam használni, de még este is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

repa45

2017. március 24.

Nagyon szép, az én világos bőrömön nagyon kellemes hideg fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Nagyon szép, az én világos bőrömön nagyon kellemes hideg fénye van.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isopropyl Isostearate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Laureth-7, Sorbitan Stearate
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone
Tisztítószerek: Laureth-7
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77492, CI 77499, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 45410, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Színezék. Piros.