Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   Rossmann

lenizsu

2019. október 7.

Kék színben vásároltam meg. Nagyon jól lehetett vele dolgozni, szép vékony vonalat lehetett húzni vele, egész nap fennmaradt. Sajnos nagyon hamar beszáradt. Nem tudom, hogy felbontott terméket vettem meg és azért száradt be kb. másfél hónap alatt vagy eddig bírta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

QueenOfDisaster

2019. július 29.

A barnát használom. Könnyen lehet vele szép, egyenletes, vékony vonalat húzni és tényleg van fedése a színnek. Kicsit megdörzsöltem a vonalat és úgy sem kenődött el, szóval eddig jóban vagyunk.

Update: már vettem egy feketét is, mert jól elvagyunk egymással. Most épp egy kertészkedést és egy tusolást is kibírt. Viszont észrevettem, mikor egyszer hozzányúltam, hogy viccen kívül az ujjamon maradt a tusvonal. Nem tudom hogy. Ennek ellenére nincs vele semmi bajom, mert úgysem szokásom a szememhez nyúlkálni, szóval ha ennyi bajom van vele, ezt bőven kibírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

fairynorah

2019. július 15.

Szintén barna. Régen minden nap használtam tust, aztán a munka mellett vhogy már nem maradt kedvem-időm rá. Most bekattant,hogy kell egy barna nyárra (nem tudom honnan). Nem akartam sokat költeni rá, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Szép csokibarna, és valóban tartós. Nem irritálja a szemem (bár nekem nem érzékenyek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

kdorottya03

2019. július 15.

Barnat vettem meg, eloszor vilagosnak tunt, de felkenve nagyon szep sotetbarna, en pont az ilyet szeretem. Mindent tud, amit az 5-szor dragabb tarsai! Sot, meg tobbet is! Nagyon tartos, reggel felkenem es nap vegeig ott is marad, konnyu hasznalni es nem utolso sorban nagyon szep az osszetevo lisa, amit nem is gondoltam volna.:) Ennyi penzert ez egy igazi csoda!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Jansis

2019. június 24.

Nagyon jó az ecsete: könnyű vele nagyon vékony és vastagabb vonalat is húzni, tartós, áttérek erre a termékre.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

LizzC

2019. június 8.

A múlt havi drogériás stresszlevezető impulzusvásárlásom nagy felfedezettje a Lovely márka :D Ez egy teljesen korrekt matt tus, jól bírja a gyűrődést rajtam szemhéjalappal, az ecsete is tökéletes. A szürkének. A kékkel valami gáz van, felkenés után alig szárad meg, aztán meg egyben lejön az egész, nem tudom, valami nem stimmel vele, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

pennyroyaltea

2019. április 18.

Szeretem, jobb, mint az általam korábban használt, hasonló (vagy kicsivel magasabb) árkategóriájú drogériás szemhéjtusok. Természetesen nem tökéletes, a nap végére olykor hajlamos kicsit elmaszatolódni, de viszonylag könnyű vele dolgozni, és a nevének megfelelően szép mattra szárad. Ha valaki olcsó, de jó szemhéjtust keres, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Martus123

2018. október 30.

A barna tust vettem meg. Az ecset tetszik, nagyon vékony vonalat lehet vele húzni. Nap végére nekem már valahogy megfolyósodott a tusvonalam. Ja, és borzasztóan csípte a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

sailorluna

2018. szeptember 5.

a szürke és barna nagyon könnyen kezelhető, szép, egyenletes színű vonalat lehet velük húzni, de a kékkel valahogy nem jövök ki. az ecsetkéje is elég nyomi a másik kettőhöz képest, lehet, hogy selejteset fogtam ki. tetszik, hogy matt, természetes hatást keltenek, de kicsit lassan száradnak, és nem túl praktikus a tubus, mert nem áll meg. nálam tartósnak bizonyultak, nem kenődnek el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

playergirl20

2018. július 29.

Szép tartós olcsó 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Szép tartós olcsó 🤩

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.