Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   Rossmann

"A matt szemhéjtus a szemsmink tökéletes befejezése lehet, vagy trendi füstös smink készíthető vele. Ecset aplikátorával könnyedén tudod követni a szemed ívét, matt csíkot húzva vele. Tartós hatás akár egész napra."

5 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lencseee

2022. november 11.

Pár használat után feladtam a probálkozást, az ecset nyekliknyaklik nem lehet vele ívet húzni. Szerintem még ezt az árat sem éri meg mert magát a funkcióját képtelrn ellátni. Az essence liquid ink mindent visz továbbra is ár-értékben ebben a drogériás kategóriában inkább azt vegyétek, az nem lesz csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 11.

AkInImOd

2022. április 15.

2021.április 15.

A kéket már nem is vettem újra, nagyon hamar beszáradt, repedezett a szemhéjon és nem volt kényelmes viselni. A barnát többször újravettem, de elég nagy csalódás, hogy milyen gyorsan tönkremegy - szerintem körülbelül ötször tudom használni pár hónapon belül. Sajnálom, mert a színe szuper, és amíg "friss" a termék, addig csodás használni, nekem strapabíró is. Ha ismernék más barna szemhéjtust, akkor viszont leváltanám arra. Ezek miatt levontam egy csillagot a korábbi értékelésemből.

2016. július 5.

A barna és a kék van meg. Mindkettőnek szeretem az ecsetét, nagyon gyorsan a kezemre álltak és kényelmesen, biztonságosan tudom alkalmazni őket. A tubus formája engem nem zavar, mivel én általában úgyis kézben fogom, nem pedig az asztalon pihentetem. Picit mindig leszedek a felvett mennyiségből a tubus szélén, de aztán pont ennyivel tudok is dolgozni a cicafarkak megfestésekor - ha pedig egy kicsit több kéne (pl. hosszítani, áthúzni), akkor nem kell tövig belemártanom a tégelybe az ecsetet, és ennek nagyon örülök. Szappanos vízzel is könnyen eltávolíthatóak, nem hagynak nyomot maguk után.

A kék színűt nem sokat használtam még, de egyelőre nem vagyok vele megelégedve: foltosan lehet csak felvinni, több rétegben kell áthúzni, ám ezek lekaphatják egymást, ha a korábbi réteg sebesebben szárad, így gyorsan kell vele dolgozni. Ehhez képest hamar lekopik, remélem bázissal majd bírni fogja. A színe amúgy gyönyörű.

A barna pont az én árnyalatom, kellemes meleg és természetes hatást kelt még cicás tusként is. Pont olyan sebességgel tudok vele dolgozni, ami kényelmes, emellett nem morzsálódik, nagyon szépen, egy húzással megkapom a várt eredményt. Bázissal és anélkül is reggeltől estig kiválóan bírja, ippeg' hogy picit halványodik, de nem foltos és feltűnő. Nagyon szeretem a hétköznapokon, vagy barna hangsúlyos sminkhez használni.

Számomra a tégely-ecset kialakítás és a barna színű 5 csillagos, de a kék miatt levonok az értékelésből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

2021.április 15.

2016. július 5.

Sylvy

Korcsoport: >54
2021. október 5.

Borzalmas! A barna változatot vettem meg, de nem kellett volna... Elsőre felkenve szép közép barna színe van, viszonylag sok festék tapad az ecsetre, nem túl könnyű vele vékony vonalat húzni. Pár óra után kezd lekopni, seszínű, kopott barna nyom marad a szemhéjon belőle. Soha többet ilyet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 5.

lia0000

2020. december 23.

Mennyire odavoltam érte! Egy fesztiválra vettem meg kék színben. Azt hiszem akkor működött. De utána lett vele valami, mert ha felkentem akkor száradás után azonnal berepedezett. Próbáltam kijavítgatni, de akkor meg az lett a baj hogy túl sokat vittem fel és az egész pergett le. Nem tartós sajnos és kínszenvedés volt az ecsetet használnom. Valaki azt írta, hogy tempera. Teljesen egyet értek! Maradok a filces tusoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Brygo

2020. november 18.

A kéket vettem meg.
Hát.. egyrészt iszonyú nehéz felvinni, mert az első vonal után, amikor finomítani akarom, akkor az ecset leszedi az addig felkent vonalat majdnem teljesen.. Szóval csak úgy tudtam szépre megcsinálni, hogy megvártam, míg teljesen megszárad és utána tudtam igazítani rajta, ami marha bosszantó, főleg reggel..
Másrészt meg rohadt jó a színe és a tartóssága is, szóval talán megéri vele pepecselni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

A kéket vettem meg.

lenizsu

2019. október 7.

Kék színben vásároltam meg. Nagyon jól lehetett vele dolgozni, szép vékony vonalat lehetett húzni vele, egész nap fennmaradt. Sajnos nagyon hamar beszáradt. Nem tudom, hogy felbontott terméket vettem meg és azért száradt be kb. másfél hónap alatt vagy eddig bírta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

QueenOfDisaster

2019. július 29.

A barnát használom. Könnyen lehet vele szép, egyenletes, vékony vonalat húzni és tényleg van fedése a színnek. Kicsit megdörzsöltem a vonalat és úgy sem kenődött el, szóval eddig jóban vagyunk.

Update: már vettem egy feketét is, mert jól elvagyunk egymással. Most épp egy kertészkedést és egy tusolást is kibírt. Viszont észrevettem, mikor egyszer hozzányúltam, hogy viccen kívül az ujjamon maradt a tusvonal. Nem tudom hogy. Ennek ellenére nincs vele semmi bajom, mert úgysem szokásom a szememhez nyúlkálni, szóval ha ennyi bajom van vele, ezt bőven kibírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

fairynorah

2019. július 15.

Szintén barna. Régen minden nap használtam tust, aztán a munka mellett vhogy már nem maradt kedvem-időm rá. Most bekattant,hogy kell egy barna nyárra (nem tudom honnan). Nem akartam sokat költeni rá, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Szép csokibarna, és valóban tartós. Nem irritálja a szemem (bár nekem nem érzékenyek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

kdorottya03

2019. július 15.

Barnat vettem meg, eloszor vilagosnak tunt, de felkenve nagyon szep sotetbarna, en pont az ilyet szeretem. Mindent tud, amit az 5-szor dragabb tarsai! Sot, meg tobbet is! Nagyon tartos, reggel felkenem es nap vegeig ott is marad, konnyu hasznalni es nem utolso sorban nagyon szep az osszetevo lisa, amit nem is gondoltam volna.:) Ennyi penzert ez egy igazi csoda!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Jansis

2019. június 24.

Nagyon jó az ecsete: könnyű vele nagyon vékony és vastagabb vonalat is húzni, tartós, áttérek erre a termékre.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.