Lovely

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2019. június 12.

Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder készlet a legterendibb nude smink elkészítéséhez.

Lovely Dark Nude Make Up Kit
Ár: 1100 Ft , Eladó: FanniV
Állapot: csak 1x próbált, Helyszín: Nagykálló, fizetés: posta, személyes átvétel
fruzsiballa

2019. november 22.

Szeretem ezt a palettát..viszont nem éppen a legtartósabb színek vnnak benne és a pigmentáltságuk sem az igazi..hazsnálom, de már nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

pinkyNiki

2019. november 18.

Hétköznapi, egyszerű sminkek készítéséhez tökéletes. Van benne egy-két szín, ami kevésbé pigmentált, de ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb Lovely-s paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Sterc

2019. november 3.

Aranyos doboz, pigmentált színek, amik nekem nem potyogtak, nem porzottak és amiket nem volt nehéz eloszlatni. Tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Egyszerű, mindennapi sminkhez tökéletes, sokfelé szín, bár nagyon porzik, felvitel előtt szerintem érdemes leütögetni az ecsetről a felesleget. Primerrel egész nap bírja a szememen, az ára pedig...ennyi előnnyel szinte ingyen van. Az eldolgozására azért viszont kell időt szánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Eugenia30

2019. augusztus 17.

Az első néhány használatnál még egész jó állagú volt, de utána elkezdett porozni és gyorsan kopni. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

sminkimado28

2019. július 28.

Tetszenek a színei, nekem az eldolgozhatósággal nem volt problémám. Inkább hideg árnyalatok vannak benne. Jobban szeretem a meleg árnyalatokat a szememen, ezért úgy is álltam a paletta kiproóbálásához, hogy ebből semmi jó se fog kisúlni. Be kell vallanom, hogy pozitívan csalódtam. Nem mondom, hogy életem legjobb palettája, mivel nem túl tartósak a színek és picit porzik, de az utóbbit elnézem neki, mivel drágább kategóriájú paletták is van hogy porzanak. Mikor másodszor használtam már tettem alá egy kis alapot, ami javított a színek pigmentáltságán és fixáló spré használata után a tartóssága is rengeteget javult. Az árához képest egy jó kis paletta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Laroselly

2019. július 24.

Szeretem, nem túl tartós és porzik, de copynak tökéletes és szépek a színek. Ára is szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

anitaaa04

2019. július 14.

Nem vagyok egy nagy sminkelős. Ajándékba kaptam, de adtam neki egy esélyt. Egy nap kifestettem magamat. Összehasonlítva a Douglas-es sminkpalettával nagy a különbség közöttük. Nem mondható tartósnak és nekem kicsit nehezen eldolgozhatónak is tűnik. Továbbajándékoztam! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

Vivus94

2019. június 27.

Ajándékba kaptam, alapvetően nem vettem volna meg magamnak, mert nem elég pigmentáltak a színei és nagyon porzik, így elég nehéz szép sminket készíteni vele.De ha már kaptam, próbáltam megszeretni. Van egy-két szín, amit úgy ahogy lehet használni (leginkább egy alapszínként). Egyébként egész jó lenne a színek összhangja, jól lehetne használni, ha működne. Hiába olcsó, sajnos a próbálkozásaim ellenére meg sem fordul a fejemben egy sminkelésnél, hogy ehhez nyúljak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

mlexa

2019. június 19.

Nem egy rossz termék, de azért nem is csúcsszuper. A csomagolás tényleg elég gagyi, de a színek jól kihasználhatóak. Én mindig nedves ecsettel viszem fel őket, és így nem porolnak, viszonylag tartósak is. Nyilván kell alá szemhéjbázis, különben összegyűlnek egy vonalban. Azért egy egész napot nem bírnak ki így sem, napközben rá kell nézni, javítani, ha szükséges. Egynek jó volt, de nem venném újra. Ettől jobb minőségre vágyik az ember. De kezdőknek jó lehet, illetve ha valaki nem akar sok pénzt kiadni palettára, akkor is talán érdemes egy próbát tennie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.