Lovely

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2021. április 15.

Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder készlet a legterendibb nude smink elkészítéséhez.

1200 FT ÚJ Lovely Nude Make Up Kit
Ár: 1200 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

Mira84

2021. április 28.

Én elégedett vagyok vele, kivéve amikor leejtem és ezer darabra törik.. Nem sminkelek erősen, ezért nekem tökéletesen megfelel egy ilyen közepesen pigmentált paletta, imádom a színeit, ár érték arányban nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Vanessza1997

2021. február 8.

Mindennapi használatra megfelelő. Közepesen pigmentáltak a színek. Ez volt az egyik első palettam, azóta már próbáltam többet is. Minden szempontból közepes nálam (fedes, tartósság, eldolgozhatosag). Szerintem kezdőknek kísérletezésre alkalmas lehet, én már nem hiszem, hogy valamikor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Sterc

2020. szeptember 6.

Maximum kezdőknek tudom elképzelni, azoknak viszont ajánlom, mert olcsó és tulajdonképpen el lehet vele készíteni dolgokat. A probléma az, hogy ezért kicsit jobban meg kell dolgozni mert porol, és nem túl pigmentált, több rétegben kell felvinni a dolgokat. A matt színek szinte egyáltalán nem látszanak. A csomagolása aranyos, bár kicsit gagyi műanyag. Tartóssága szemhéjalappal tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Sissim

2020. augusztus 25.

Noshát. Volt egy ilyenem, a kishúgomnál kötött ki.
Megvettem, hogy jó lesz, ha lesznek ilyen színeim, milyen olcsó, hű de szupi. Nagy baj nem is volt vele, csak valahogy.. épphogy nem volt elég tartós, épp csak egy kicsit nem passzoltak a színei, épp csak egy kicsit volt nem passzos a színharmónia.
Megvan az az élmény, amikor két tárgy épphogy nem párhozamos, de majdnem, és ez rettenet módon idegesít? Na, ez az élmény paletta formában nekem ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Noshát. Volt egy ilyenem, a kishúgomnál kötött ki.

biuskam

2020. június 10.

Nagyon jó kis paletta, szép színei vannak, megfelelően pigmentált. A benne lévő "ecset" szinte azonnal landolt a kukában, jobban örültem volna ha azt a pénzt amit arra költöttek inkább még a palettába fektetik, szerintem felesleges. Kicsit porzik, tudni kell bánni vele, illetve én bakingelni szoktam alá mert az alapozóba nagyon szépen bele tud mászni, aztán elmaszatolódni. Kezdőknek szuper lehet, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Queen16

2020. június 3.

Nekem ebböl a classic nude van meg, hát hát, az elején tetszett amikor kezdő voltam, már egy elég gyengén pigmentált, palettának tartom, van benne pár szín ami tetszik es majd hétköznapi sminkhez alkalmazni fogom, de sztem majd elöbb utobb kukácska lesz, kezdőknek tudom ajánlani haladóknak semmikép, illetve akik szeretik az olyan szineket amik nem extra erősek azoknak tetszeni fog ez a paletta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

heloise98

2020. május 2.

Ő volt az első komolyabb palettám fiatalabb koromban. Akkor nagyon szerettem, de ma már kevés lenne. A színek nem túl pigmentáltak és nem is tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

KockaCukor013

2020. április 18.

Másodjára, vagy már talán harmadjára vettem újra. Árkategóriában tuti verhetetlen, hétköznapra tökéletes. Minden nap használom sok éve. Az egyik barna arnyalatat a szemöldökömre használom polgárpukkasztó módon 😀 tökéletesen működik ott is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

zsofi33

2020. március 31.

Nagyon szerettem ezt a palettát a színek valami csodálatosak egyetlen egy negatívuma hogy nekem egy kicsit túl gyorsan lepereg. Ezáltal elég gyorsan is fogy mert mindíg ujra és ujra rá kell erősíteni a szép hatás érdekében.Ár érték arányban biztosan megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Lokitheprincess

2020. február 10.

Évekkel ezelőtt vettem meg a 010-es The Must-Have Matts változatot, és a mai napig ez az alap palettám. Nem törik, nem porzik, ecsettel gyönyörűen lehet dolgozni vele, és a 12 órás műszakom végére még mindig tart. Minden színt tudok belőle használni, természetesen van ami eléggé elkopott az évek alatt, emiatt hamarosan új paletta után nézek, de ezt biztosan megtartom mert még mindig szuper. Ár-érték arányban biztosan megérte, újra nem veszem de remélem találok ilyen jót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.