Lovely

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2019. június 12.

Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder készlet a legterendibb nude smink elkészítéséhez.

Ár: 500 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Próbált, képen látható állapotban , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

biuskam

2020. június 10.

Nagyon jó kis paletta, szép színei vannak, megfelelően pigmentált. A benne lévő "ecset" szinte azonnal landolt a kukában, jobban örültem volna ha azt a pénzt amit arra költöttek inkább még a palettába fektetik, szerintem felesleges. Kicsit porzik, tudni kell bánni vele, illetve én bakingelni szoktam alá mert az alapozóba nagyon szépen bele tud mászni, aztán elmaszatolódni. Kezdőknek szuper lehet, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Queen16

2020. június 3.

Nekem ebböl a classic nude van meg, hát hát, az elején tetszett amikor kezdő voltam, már egy elég gyengén pigmentált, palettának tartom, van benne pár szín ami tetszik es majd hétköznapi sminkhez alkalmazni fogom, de sztem majd elöbb utobb kukácska lesz, kezdőknek tudom ajánlani haladóknak semmikép, illetve akik szeretik az olyan szineket amik nem extra erősek azoknak tetszeni fog ez a paletta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

heloise98

2020. május 2.

Ő volt az első komolyabb palettám fiatalabb koromban. Akkor nagyon szerettem, de ma már kevés lenne. A színek nem túl pigmentáltak és nem is tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

KockaCukor013

2020. április 18.

Másodjára, vagy már talán harmadjára vettem újra. Árkategóriában tuti verhetetlen, hétköznapra tökéletes. Minden nap használom sok éve. Az egyik barna arnyalatat a szemöldökömre használom polgárpukkasztó módon 😀 tökéletesen működik ott is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

zsofi33

2020. március 31.

Nagyon szerettem ezt a palettát a színek valami csodálatosak egyetlen egy negatívuma hogy nekem egy kicsit túl gyorsan lepereg. Ezáltal elég gyorsan is fogy mert mindíg ujra és ujra rá kell erősíteni a szép hatás érdekében.Ár érték arányban biztosan megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Lokitheprincess

2020. február 10.

Évekkel ezelőtt vettem meg a 010-es The Must-Have Matts változatot, és a mai napig ez az alap palettám. Nem törik, nem porzik, ecsettel gyönyörűen lehet dolgozni vele, és a 12 órás műszakom végére még mindig tart. Minden színt tudok belőle használni, természetesen van ami eléggé elkopott az évek alatt, emiatt hamarosan új paletta után nézek, de ezt biztosan megtartom mert még mindig szuper. Ár-érték arányban biztosan megérte, újra nem veszem de remélem találok ilyen jót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

fruzsiballa

2019. november 22.

Szeretem ezt a palettát..viszont nem éppen a legtartósabb színek vnnak benne és a pigmentáltságuk sem az igazi..hazsnálom, de már nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

pinkyNiki

2019. november 18.

Hétköznapi, egyszerű sminkek készítéséhez tökéletes. Van benne egy-két szín, ami kevésbé pigmentált, de ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb Lovely-s paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Sterc

2019. november 3.

Aranyos doboz, pigmentált színek, amik nekem nem potyogtak, nem porzottak és amiket nem volt nehéz eloszlatni. Tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Egyszerű, mindennapi sminkhez tökéletes, sokfelé szín, bár nagyon porzik, felvitel előtt szerintem érdemes leütögetni az ecsetről a felesleget. Primerrel egész nap bírja a szememen, az ára pedig...ennyi előnnyel szinte ingyen van. Az eldolgozására azért viszont kell időt szánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.