Lovely

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2021. április 15.

Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder készlet a legterendibb nude smink elkészítéséhez.

Ár: 500 ft , Eladó: K1Ani
Állapot: Próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: utalással,posta,foxpost,személyes átvétel lehetséges
Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Örs, fizetés: személyesen, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisTigris

2022. május 1.

2021 őszén kaptam misterybag-ben. Szerintem hétköznapra egy jó alappal tökéletes. Igazi szőr ecsettel megfelelő mennyiséget lehet felvinni és el is satírozható.
Sok múlik a szemhéj bázison (nem mindig jobb a drágább, nekem pl a mac nem ért semmit). Keresd meg, hogy a te szemhéjjadra melyik jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

b.Rose57

2021. november 13.

Szerény véleményem szerint szegény palettának fölösleges a létezése, az sem tűnne fel, ha nem lenne... Na de komolyra fordítva a szót, ránézésre megtetszettek a kis szolid, csillogós árnyalatok, plusz a paletta mérete is, mivel sok van már itthon, de mindegyik nagy, utazáshoz nem túl kompatibilisek, így megörültem neki. Általában inkább barnásabb árnyalatú szemhéjfestékeket használok, így itt is ezzel kezdtem. Felvitel után kb. semmi nem látszódott, jó akkor fussunk neki mégegyszer, hát továbbra sem. Ezután bepróbálkoztam a legsötétebb árnyalattal, az is annyira látszott nagyjából mintha már 2napja ki lennék sminkelve, és lekopott volna időközben. Nem igazán értem a dolgot, ilyennel még nem találkoztam, de eléggé kiábrándító élmény volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

senita

2021. november 8.

A matt színeket hiányolom. 3 van benne. Mindegyik nagyon világos. A fényes árnyalatokkal viszont elégedett vagyok. Számomra elég intenzívek. Egy kicsit porolnak, de ez engem nem zavar. Korrektorral, alappal tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

CandyShimmer

2021. augusztus 15.

Nagyon gagyi. A színek többsége csillámos, a matt színek egyáltalán nem pigmentáltak. Tini lányoknak talán megfelelő. Nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

MissSejla

2021. július 3.

Elso szemhejpuderpalettam volt. Elsonek boven eleg, sot egesz jol pigmentalt, volt olyan szin amit el is hasznaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Mira84

2021. április 28.

Én elégedett vagyok vele, kivéve amikor leejtem és ezer darabra törik.. Nem sminkelek erősen, ezért nekem tökéletesen megfelel egy ilyen közepesen pigmentált paletta, imádom a színeit, ár érték arányban nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Vanessza1997

2021. február 8.

Mindennapi használatra megfelelő. Közepesen pigmentáltak a színek. Ez volt az egyik első palettam, azóta már próbáltam többet is. Minden szempontból közepes nálam (fedes, tartósság, eldolgozhatosag). Szerintem kezdőknek kísérletezésre alkalmas lehet, én már nem hiszem, hogy valamikor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Sterc

2020. szeptember 6.

Maximum kezdőknek tudom elképzelni, azoknak viszont ajánlom, mert olcsó és tulajdonképpen el lehet vele készíteni dolgokat. A probléma az, hogy ezért kicsit jobban meg kell dolgozni mert porol, és nem túl pigmentált, több rétegben kell felvinni a dolgokat. A matt színek szinte egyáltalán nem látszanak. A csomagolása aranyos, bár kicsit gagyi műanyag. Tartóssága szemhéjalappal tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Sissim

2020. augusztus 25.

Noshát. Volt egy ilyenem, a kishúgomnál kötött ki.
Megvettem, hogy jó lesz, ha lesznek ilyen színeim, milyen olcsó, hű de szupi. Nagy baj nem is volt vele, csak valahogy.. épphogy nem volt elég tartós, épp csak egy kicsit nem passzoltak a színei, épp csak egy kicsit volt nem passzos a színharmónia.
Megvan az az élmény, amikor két tárgy épphogy nem párhozamos, de majdnem, és ez rettenet módon idegesít? Na, ez az élmény paletta formában nekem ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Noshát. Volt egy ilyenem, a kishúgomnál kötött ki.

biuskam

2020. június 10.

Nagyon jó kis paletta, szép színei vannak, megfelelően pigmentált. A benne lévő "ecset" szinte azonnal landolt a kukában, jobban örültem volna ha azt a pénzt amit arra költöttek inkább még a palettába fektetik, szerintem felesleges. Kicsit porzik, tudni kell bánni vele, illetve én bakingelni szoktam alá mert az alapozóba nagyon szépen bele tud mászni, aztán elmaszatolódni. Kezdőknek szuper lehet, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.