Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2017. április 9.

Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder készlet a legterendibb nude smink elkészítéséhez.

Ár: 700 Ft , Eladó: Fruzsi
Állapot: alig használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétellel
Ár: 700 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, készpénz
Anthaval

2019. április 8.

Nem vagyok az olcsó termékek híve (úgy vagyok vele, hogy olcsó húsnak híg a leve), de egy utazás előtt kellett nekem last minute valami, és mivel nem volt túl nagy a választék, így ezt vettem. Tény, hogy nem szabad csodákat várni tőle, kicsit tényleg porzik illetve nem annyira pigmentált, de amúgy megfelelő alappal (primer+alapozó+korrektor) egész nap simán fennmarad, nem kenődik. Teljesen megéri a pénzét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt az első palettám és bár tudom, hogy a nagy többség szereti, de nekem nem lett a kedvencem. Hiába olcsó, ha nem jó minőségű, akkor inkább pénzkidobás az én szememben, mint mondjuk egy dupla ennyibe kerülő paletta, ami jól működik. Én erre fogom azt, hogy nem kapott el eleinte a szemsmink készítése, mert ezzel nem tudtam igazán szép eredményt elérni. Egy-két szín jól pigmentált, de a többség a szemhéjamon már nem látszik igazán, úgyhogy bár akkor még nem tudtam, hogy nem minden paletta ilyen, de már akkor sem voltam vele elégedett és elajándékoztam azon a címen, hogy én nem szeretek szemsminket csinálni. Azóta rájöttem, hogy de, csak ehhez kellettek olyan paletták, amik működnek is. Én inkább ajánlom azt nektek, hogy gyűjtsetek egy picit tovább és vegyetek inkább egy Makeup Revolution, I ♥ Revolution vagy Freedom palettát, ami még mindig egy nagyon megfizethető árkategória és szuper minőséget képvisel már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Axela8

2019. március 13.

Nem szeretem ezt a palettát.Sokat nem vártam tőle ugyan, de a sok jó vélemény kíváncsivá tett. Bár szuper olcsó ezért még ennyit sem adnék.Nem pigmentáltak, szinte semmi nem marad meg belőle felvitel után annyira porzik. A gagyi csomagolásáról nem is beszélve, 1 hét után eltört a teteje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Vvn

2019. március 5.

Nagyszerű színek, mindet ki tudom használni
Tartós, kedvező ár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Nagyszerű színek, mindet ki tudom használni
Tartós, kedvező ár

Hollowsora5

2019. március 3.

Csak különleges alkalmakkor használok szemhéjpúdert, nagyon szeretem a paletta színeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Timi0102

2019. január 25.

Első palettáim között volt, a mindennapokra rendszeresen használom, nekem bevált. Szépek a színek, pigmentáltak, viszont kicsit porolnak. Egyedül a csomagolása ami elég rossz, könnyen törik. De egy nagyon kihasználható paletta, ennyi pénzért abszolút megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Klau16

2019. január 24.

Nem egy csoda paletta, de a csillogósabb színeket egész jól lehet használni. Nem venném újra, inkább egy Revolution palettát ajánlanék annak aki tervez ilyesmi patettát venni. Másik, hogy a csomagolása is nagyon gagyi műanyag :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Baloghvivi

2018. december 19.

U ezt a palettat, vagy 2 eve vettem, egy glamour napok alkalmaval.
Igazabol szerintem tok kihasznalhato, szerettem, vagy 5 szint teljesen kiuritettem.
De van amelyikhez, nem igazan nyultam.
Azota nem hasznalok szemhejpudert, de aki szeretne natur, vagy egyszeru szep sminket olcson, annak bejovos lehet🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

U ezt a palettat, vagy 2 eve vettem, egy glamour napok alkalmaval.
De van amelyikhez, nem igazan nyultam.

Martika98

2018. november 27.

Ez volt az első palettám, ezután megvettem az összes tertvérét. Jónak jó, de elmarad a "Hűha!" hatás, ennyi pénzért viszont szerintem alapdarab minden kezdő sminkelni vágyó lánynak. Mindennapi sminkeket a legjobb vele készíteni viszont ha mélyebben beleásom magam, akár kihozható belőle egy partí smink is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

jen0702

2018. november 17.

A színek nagyon tetszenek, közepesen pigmentáltak. Jól lehet őket variálni, bizonyos szintig építhető. Viszont valami van benne, amitől iszonyatosan elkezd fájni a szemem 3-4 óra elteltével, és ezt eddig nem tapasztaltam más szemhéjpúdereknél, persze ez egy személyes probléma. Ettől függetlenül használható, ennyi pénzt megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.