Lovely

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2021. április 15.

Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjpúder készlet a legterendibb nude smink elkészítéséhez.

benedekviki98

2023. február 12.

Nosztalgikus hangulatba kerültem 😂 Ez volt az első palettám, azt hiszem 14 éves lehettem mikor kikönyörögtem anyukámtól. Visszanézve, a fekete színen kívül, teljesen használhatatlan az összes szín. De aki csak egy nagyon kevés színt szeretne a szemére, annak működhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

Viki0407

2022. október 15.

Nekem nem elég pigmentált, tényleg csak alap nude színek vannak benne.
Régóta megvan, lassan ki kellene már dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

Nekem nem elég pigmentált, tényleg csak alap nude színek vannak benne.
Régóta megvan, lassan ki kellene már dobnom.

KisTigris

2022. május 1.

2021 őszén kaptam misterybag-ben. Szerintem hétköznapra egy jó alappal tökéletes. Igazi szőr ecsettel megfelelő mennyiséget lehet felvinni és el is satírozható.
Sok múlik a szemhéj bázison (nem mindig jobb a drágább, nekem pl a mac nem ért semmit). Keresd meg, hogy a te szemhéjjadra melyik jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 1.

b.Rose57

2021. november 13.

Szerény véleményem szerint szegény palettának fölösleges a létezése, az sem tűnne fel, ha nem lenne... Na de komolyra fordítva a szót, ránézésre megtetszettek a kis szolid, csillogós árnyalatok, plusz a paletta mérete is, mivel sok van már itthon, de mindegyik nagy, utazáshoz nem túl kompatibilisek, így megörültem neki. Általában inkább barnásabb árnyalatú szemhéjfestékeket használok, így itt is ezzel kezdtem. Felvitel után kb. semmi nem látszódott, jó akkor fussunk neki mégegyszer, hát továbbra sem. Ezután bepróbálkoztam a legsötétebb árnyalattal, az is annyira látszott nagyjából mintha már 2napja ki lennék sminkelve, és lekopott volna időközben. Nem igazán értem a dolgot, ilyennel még nem találkoztam, de eléggé kiábrándító élmény volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

senita

2021. november 8.

A matt színeket hiányolom. 3 van benne. Mindegyik nagyon világos. A fényes árnyalatokkal viszont elégedett vagyok. Számomra elég intenzívek. Egy kicsit porolnak, de ez engem nem zavar. Korrektorral, alappal tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

CandyShimmer

2021. augusztus 15.

Nagyon gagyi. A színek többsége csillámos, a matt színek egyáltalán nem pigmentáltak. Tini lányoknak talán megfelelő. Nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

MissSejla

2021. július 3.

Elso szemhejpuderpalettam volt. Elsonek boven eleg, sot egesz jol pigmentalt, volt olyan szin amit el is hasznaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Mira84

2021. április 28.

Én elégedett vagyok vele, kivéve amikor leejtem és ezer darabra törik.. Nem sminkelek erősen, ezért nekem tökéletesen megfelel egy ilyen közepesen pigmentált paletta, imádom a színeit, ár érték arányban nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Vanessza1997

2021. február 8.

Mindennapi használatra megfelelő. Közepesen pigmentáltak a színek. Ez volt az egyik első palettam, azóta már próbáltam többet is. Minden szempontból közepes nálam (fedes, tartósság, eldolgozhatosag). Szerintem kezdőknek kísérletezésre alkalmas lehet, én már nem hiszem, hogy valamikor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Sterc

2020. szeptember 6.

Maximum kezdőknek tudom elképzelni, azoknak viszont ajánlom, mert olcsó és tulajdonképpen el lehet vele készíteni dolgokat. A probléma az, hogy ezért kicsit jobban meg kell dolgozni mert porol, és nem túl pigmentált, több rétegben kell felvinni a dolgokat. A matt színek szinte egyáltalán nem látszanak. A csomagolása aranyos, bár kicsit gagyi műanyag. Tartóssága szemhéjalappal tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Kaolin 0 0

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.