Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs 4 vonzó színben. A krémes konzisztencia tökéletességének köszönhetően hidratálja, vonzóvá és érzékivé teszi az ajkat. 100% kényelem és elegancia.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mia0602

2021. szeptember 8.

Nálam a probléma már a színválasztásnál kezdődött. Annyira minimális a különbség az árnyalatok között. Végül a "3" mellett döntöttem. Csak most olvasom, hogy folyékony rúzs. Szájfényként használtam és örültem, hogy nem színtelen. Minimális rózsaszínes-barnás árnyalattal bír. Nekem (szájfényként) kényelmes viselet. Minimális ragacsosságot érzek, de nem zavaró. Sőt! Nekem még hidratál is a hyaluron tartalmának köszönhetően. Azt a parfümöt viszont kihagyhatták volna belőle ami kellemetlenné teszi az illatát. Felkenve már nem érzem.
Szóval: szájfényként nem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Szóval: szájfényként nem rossz!

Mute311

2020. december 24.

Nekem bevált ez a termék. Add egy kis fény és színt az ajkamnak, viszonylag tartós rajtam. Mondjuk ez inkább szájfény mint h liquid lipstick.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

Queen16

2020. június 3.

Hát.... nem a legpigmentáltabb mert nem fed teljesen, ragacsos szoval csak fotokon néz ki jól, hétköznap nem menyelmes nem veszem ujra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Fancica

2020. május 12.

Sajnos ez volt a tegnapi gyors vásárlásom egyik csalódás( a masik meg a lovely ombre lip stick) volt. Nagyon megbántam, hogy megvettem. Ragacsos trutyi. Ami nem szarad meg órák múlva se. Pénzkidobas volt ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Rekaa09

2019. december 7.

Nem jó. Az egyetlen, ami tetszene az a színe(4). Akciósan vettem én is, és nem néztem utána, mert én még lovely termékben nem csalódtam, de ugyanazokat tapasztaltam, mint amit előttem írtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Alapvetően nagyon szeretem a Lovely termékeit, de ez a rúzs (?) hatalmas csalódás volt. A csomagolás nagyon szép, letisztult, a rúzs színe gyönyörű, de ez önmagában sajnos semmire sem elég. Az állaga furcsa, rosszul fed, szinte lehetetlen egyenletesen felkenni, és ha véletlenül sikerülne is, fél órán belül már nyoma sincs. Én néhány használat után végleg feladtam, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Whosthatfitgirl

2019. március 19.

Ez valami rettenetes. Sajnos abba a hibába estem, hogy akciósan szembe jött velem a Rossmannban ès gondoltam mièrt ne. A kellemesnek tűnő 4-es árnyalatot vettem meg, igazából meg se nèztem, hogy mi ez, de a szìne tetszett. Otthon került sor a tesztelèsre. Hát nem is tudom, eleve ahogy az a sok krèm kicuppan a tubusból, rátapadva az applikátorra, már az vmi rettenetesen kiábrándìtó... Jó, okè, gondoltam nem vágom a kukába egyből, próbáltam a tubus szèlèn lehúzni róla a felesleget. Nah, eljött kb 1-2 perc kìnlódás után a felkenès pillanata,az ajkaim előkèszìtve, szèpen hidratálva. Az első mozdulatnál megcsapott, az az igazi olcsó, műanyag szaga. 🤢🤢🤢 Szuper, minősèg ohne... Mindegy, gondoltam lesz, ami lesz felkenem, de lehet, hogy leesik a szám. Szerencsère ez nem törtènt meg. Szóval felmázoltam (ez a legjobb kifejezès rá), nem kevés munkával. Csúszkál össze-vissza, ahogy a többiek mondják se nem rúzs, se nem szajfèny, olyan semmilyen. Nekem nem is mattult le. De mindez hagyján, mert felkenve teljesen más szìne lett, mint amilyen egyèbkènt volt. Aztán tènyleg el is tűnt egy pillanat alatt...hál' istennek. Egy szó, mint száz: NE VEDD MEG!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Veronika3

2019. március 9.

Fuu hát ez pont az a rúzs amit nem ajánlok senkinek. Az állaga szörnyű. Undorító érzés mikor a számon van. Nem fed. Nagyon könnyen lekopik. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

Dorcsa

2018. augusztus 27.

Mint valami rossz játékkence. Nem is értem, hogy miért adtam érte pénzt. Ja, de tudom, én is egy blogon láttam... Minden negatívval egyetértek amit leírtatok. Se nem szájfény, se nem folyékony rúzs. Borzasztóan néz ki felkenve, de legalább 5 mp alatt eltűnik. :D Odaadtam a húgomnak, így nála fog megromlani, nem nálam XD.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

birdie

2018. augusztus 25.

Egy blogon olvastam róla jókat. Gondoltam nyári, gyorsan felkenos kis semmiségnek jó lesz. Gyorsan le is lövöm a poént: nem lett jó.
Ilyen gyatra ajakra való termekem nem volt még. Konkrétan két perc alatt lejon. De eleve nem lehet szépen felvinni, mert elmaszatolodott hatást kelt. Az allaga könnyű, de mégis erősen érezni az ajkakon. Nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0