Lovely

Ár:   490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orybea, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Szuper tartós ajak kontúrceruza a mindennapos használatra. Hangsúlyozd ajkaidat ezzel a puha, krémes textúrájú, gyönyörű színekkel kedvező ceruzával.

2019. augusztus 4.

Szuper kis termék olcsó,szép a színe(2) és az állaga is tetszik. A zsírosabb evést természetesen nem bírja ki,de ennyi baj legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

margit17

2018. augusztus 9.

Ma vettem belőle egy málnás-pirosas árnyalatot. Felkenve gyönyörű szép színe van, bár eleinte kicsit keménynek éreztem a ceruzát - viszont ezt betudom annak, hogy korábban még nem nagyon használtam kontúrceruzát. Kényelmes viselni, tartós színe van, egy Revolution rúzs alá használtam (Girls best friend), nagyon tartóssá tette az amúgy is tartós rúzst. Nem szárítja az ajkakat, összességében ár-érték arányban megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

gioia

2018. január 20.

Meglepően jó és tartósceruza. Kár, hogy csak ennyi színben érhető el. Nekem a nude-os mályvás szín van meg. A parabén mínusz 1 csillag, egyébként ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Nicu

2017. július 15.

Az 1-est vettem meg. Nagyon szép színe van, még önmagában is. Rúzsalapnak is használom, tartósabb is lesz tőle. Viszont az a parabén nem kellene bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

alexaharis

2017. március 2.

Mindent tud amit egy szájkontùrceruzának tudnia kell. Közepesen puha ès nem csak,hogy tartòs,elèg nehezen is kenődik el. Sőt ami a hab a tortán,hogy ennyi pènzèrt mèg automatikus is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Vki001

2016. október 29.

Az egyik legjobb szájkontúr ceruzám. Szerintem pont jó az állaga. Nem karcol, de nem is túl puha. A fedése és a pigmentáltsága is nagyon jó. Árban szinte verhetetlen. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

berniponi

2016. szeptember 16.

A kedvenc szájceruzám.Baromi olcsó, nem szárít, zseniálisak a színek, tartós és magában is megállja a helyét, rúzs nélkül. Az összes színt beszereztem:D Nálam teli találat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

rena96

2016. szeptember 9.

Az Extra Lasting szájfényemhez (1-es árnyalat) kerestem ceruzát. Erre esett a választásom, mivel az 1-es árnyalat pont passzolt hozzá. Nagyon tetszik a színe, krémes és nem mászkál el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

orybea

2016. január 25.

Az állaga nem a tökéletes vonalat húzó szájkontúr ceruzákra jellemző, annál lágyabb. Határozottan pigmentált, én az egész ajkam befedem ezzel a málnás-pinkessel, amit választottam, ami így egy tartós fedést eredményezett, rúzst már nem is tettem rá. Érdemes bejáratni használat előtt, hogy ne adjon le darabokat magából. Matt finish, de nem az a papírdekoráció hatású matt. Kényelmes napközbenre, mert nem kell igazgatni, nem mászik el. Alkalomra pedig jó rúzs alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate