Lovely

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pixybaba, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   Rossmann

Krisztaaaa231

2020. június 19.

Jól kenhető, de nekem már túlságosan elmosódik, elkenődik, úgyhogy újravenno biztosan nem fogom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

browning

2019. január 7.

Szörnyű béna. Kenődik, nem tartós, törik, porlik, nyüff. Most dobtam ki, mert néha próbáltam újra használni, de ez valami lehetetlenül használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

lovecreams

2018. január 8.

Akciósan vettem meg, és eredetileg a szemöldökömre. Oda viszont túl sötét, így muszáj volt az eredeti funkciójaként kipróbálnom.
Megfelelően pigmentált fekete színe van, puha és könnyű vele dolgozni. A szivacs a végén tényleg picit kemény, de nem használhatatlan.
Összességében nagyon megérte, egyre gyakrabban nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Összességében nagyon megérte, egyre gyakrabban nyúlok érte.

Hugee93

2017. augusztus 10.

A végén lévő szivacs miatt éri meg leginkább, én a ceruzáját csak mérsékelten kedveltem meg. Kicsit szürkés inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Misse25

2016. május 4.

A sárga szempilla spirállal vettem. Hogy eddig hogy nem vettem meg? Mennyire megkönnyíti a dolgom, hogy csavaros és nem kell hegyezni, mint a hagyományos ceruzát. A szivacs fele szerintem túl kemény. Szerencsére van nekem egy puha szivacsom és azzal satírozom el a szemhéjamon. A szivacs végét leszámítva nagyon szeretem, s tuti hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

liv17

2016. április 29.

Fekete színben van meg és szép mélyfekete színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Fekete színben van meg és szép mélyfekete színe van.

jete92

2015. november 23.

Az árát teljesen megéri. A szivacsos részét nem szoktam használni, de magát a ceruzát napi szinten. Nyilván nem a legjobb ennyi pénzért, de elég tartós és szépen fel lehet vinni, krémes. Nekem fekete van, szép fekete szín, nem az a fakó amit néhány szemceruza produkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

CsokiCica

2015. augusztus 29.

Nekem barna változatban van meg. Én nagyon szeretem. A satírgumi részével nagyon könnyű dolgozni, a kitekerős szemceruza pedig nagyon krémes. Szerintem megérdemli az 5 csillagot. Csak annyi megemlíteni valóm van, hogy jobban is feltüntethetnék a színét. De amúgy nagyon klassz szemceruza. Imádom! Örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Alapvetően egy puha ceruzáról van szó, melyhez tartozik egy szivacsos rész a füstös szem kialakításához. Rossmannban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.