Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   Rossmann

Napsütötte színt kölcsönző arc- és testpúder aranypor tartalommal. Természetes, napsütötte színt kölcsönöz a bőrnek. Egyenletesen formálja az arc vonalait. Könnyű állagú porpúder amely nem tömi el a pórusokat, nem gátolja a bőr lélegzését. Csillámpor tartalma finoman kiemeli a bőr színét, elrejti a fáradtság jeleit. Tesztelt kozmetikum.

Ár: 799 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mesike91

2020. július 9.

Sosem használtam még bronzosítót, így mindenképp egy olcsóbbal akartam kísérletezni. Nagyon jó színe van: halvány, és csillog is. (Azt a verziót vettem meg direkt.) Nagyon fehér vagyok, szóval telitalálat. Az arcomon jól fent maradt, a homlokomon kevésbé, de szerintem így is szuper termék. 1299 forint volt azt hiszem, de kuponnal lejött belőle. Az illata csodálatos. Soknak tűnik, a csomagolása nem a legerősebb, picit félek, hogy egyszer elejtem. Csak óvatosan kell hozzá érinteni az ecsetet, mert elég sokat fel tud venni. és porol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

bibike2000

2020. április 15.

Alapjában hófehér bőröm van, nyáron és tavasszal ezért szoliba járok. Akkor vettem ezt, barátnőm tanácsára. Szolis bőrön gyönyörű, enyhén csillogó. Az illata is tetszik. Egy életre elég a kiszerelése, annyi van benne. Ára teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

FurcsaKavics

2019. május 28.

Impulzus vásárlás eredménye. Mondjuk a matt kiadás is enyhén csillámos, de én imádom a csillogós arcra való termékeket, szóval nálam nem negatívum. Párom szokott "idegenkedni" a bronzosítóktól, mert mindig megjegyzi, hogy szerinte sok stb, pedig nem sminkelek erősen. Ez kifejezetten tetszett neki rajtam. :) Nem vagyok oda az illatosított arcra használatos dolgokért, de ennek nagyon finom olyan napsütés illata van. :D Hatalmas adag van a dobozban, egy életre elég lesz. Ecsettel könnyű felvinni, nem kell sok belőle, és szépen eldolgozható. Összességében elégedett vagyok vele, olyan kis átlagos termék jó értelemben. Ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

HDorina

2019. március 26.

Régen használtam (kb. 5 éve). Nyárra tökéletes volt. Szépen bronzosította, kiemelte az arcot és a csillámok miatt, szép ragyogó volt a bőr, főleg amikor rásütött a nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Lerika

2019. január 18.

Ár-érték arányban egy szuper bronzosító! Nem narancssárga, szépen el lehet dolgozni, aránylag tartós is. Engem nem zavarnak az apró csillámok benne, szinte nem is látszanak. Olyan nagy (volt, amíg le nem esett és el nem tört :( ) , hogy egy életre elegendő. Még törötten sem dobtam ki, egy kimosott krémes tégelybe tettem, ugyanúgy lehet ecsettel használni. Én imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

babszem81

2018. április 6.

A tökéletes bronzosító. Teszi, amire hivatott, kissé csillogós, éppen csak beleérintem az ecsetet és már veszi fel a port. Finom az illata, nem erőszakos. 100 évig elég lesz, de újravevős kedvenc, mert sokat használom. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

dorinakemeny

2018. április 3.

Az utolsó darabot hoztam el belőle mielőtt gyors csekkoltam itt a véleményeket. nekem is a matt verzió van meg, talán egy icipicit ez is csillog rajtam. Tetszik a színe, szépen el lehet dolgozni, nekem nem lesz narancssárga beütése :) szerintem megérte azt az ezrest érte. Kellemes az illata, barátnőm szerint gyerek smink illatú :D és ez a mennyiség kb örökké kitart

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Dorxy98

2017. december 10.

Miután sehol nem találtam matt változatot végül beadtam a derekam és megvettem a csillámos verziót. Engem személy szerint nem zavar, hogy ilyen, viszont nagyon sokat kell felvinnem, ahhoz hogy látszódjon belőle bármi is:/ Az illata valóban nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

melcsikee95

2017. október 31.

A boltban mikor megvettem, akkor nagypn tetszett, viszont hasznàlat közben... Rengeteget kell felkenni hogy làtszódjon valami, arról nem is beszèlve, hogy rettenetesen csillog, inkàbb szemhèlypúdernek tudom elkèpzelni, mint bronzosítónak. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

beautyn16

2017. szeptember 2.

Matt valtozatban van meg. Velemenyem szerint nagyon megeri az arat. En leertekelve vasaroltam meg 750 forintert, de az eredeti 1000 forintos arert sem bantam volna meg, majdnem mindennapos termekke valt nalam, egy gyonyoru, termeszetes, matt finish erheto el vele, szerintem egyaltalan nem narancsos, nincs "koszos" hatasa, szepen eldolgozhato, viszonylag tartos es jol pigmentalt. Emellett elonyere valik, hogy hihetetlenul nagy kiszerelesu...23 g! Egy jo ideig biztos, hogy el leszek vele. Szemely szerint ajanlom mindenkinek, aki esetleg matt bronzositot keres, nalam biztosan megerdelmi az 5 csillagot :)
Egy gondom van...sajnos itt az INCI-ben fel van tuntetve a propylparaben, magan a termeken azonban nincs...:/
En ugy gondolom a termek a mervado, de aki esetleg meg tudna ezt erositeni (esetleg sajnos megcafolni) az kerem tegye meg. Elore is koszonom a visszajelzeseket. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate