Lovely

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fiszuli

2020. július 15.

Jééé, az a csoda, hogy rátaláltam erre a szemceruzára. Szegénynek hányattatott sorsa van nálam, mert nagyjából 3 éve elő sem vettem, ugyanis ezóta nem húzom ki a szemem, de ez ennek nem a ceruza az oka. Először is, azt sem tudom, hogy lehet-e még kapni. Másodsorban, nem tudom meghazudni, hogy mikor vettem, de az biztos, hogy azóta is képtelenség lett volna elhasználni, mert a negyede sem fogyott el, mindennapi használattal sem. Rendkívül hosszú ceruza, nagyon jól pigmentált, puha, nagyon jó volt vele dolgozni, ritkán tapasztaltam maszatolódást, maximum akkor, ha túlságosan kihúztam a külső-belső szemzugig. A tartóssága nekem megfelelt, bár soha sem volt extrém körülményeknek kitéve, a 8 óra munkát az irodában kibírta. A hegyezője isteni jó. Mivel évek óta nem nyúltam hozzá, nem tudom megmondani, hogy meddig tarthat ki, de nem tartom túlzásnak a 2-3 évet, ami ezért az árért és ezért a teljesítményért, minőségért, egyenesen nevetséges. Természetesen nem fogom kidobni, hiszen nem tudom, mikor térek majd vissza a szemkihúzós vonalra. Mindenkinek csak ajánlom, felesleges tízszer ennyit költeni egy ceruzára, ez mindent tud, amit kell. Külön hegyezőre sem kell beruházni, mert amit ehhez adnak, garantáltan leköröz nagyon sok hegyezőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

idonthaveaname

2019. március 7.

Először is megdöbbentő a kiszerelése, elképesztően hosszú ez a ceruza, egy jó ideig ki fog tartani. :) A legelején emiatt picit nehezebb volt vele dolgozni. A pigmentáltsága szerintem szuper, ennél jobbak már csak high end kategóriában vannak, de mindennapi használatra ez több mint megfelelő, szép fekete. Meglehetősen puha, így könnyű vele dolgozni, az egyetlen hátránya az ebből adódó maszatolódás, viszont én ezt csak kis mértékben, és szinte csak a vízvonalamnál tapasztalom, ezzel együtt tudok élni. A hegyező-kupak király, minden más ceruzámhoz is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

agee89

2018. november 29.

Évek óta ezt használom. Nem túl kemény, és nem is túl lágy textúrájú, aminek köszönhetően könnyű vele dolgozni, nap végére minimálisan maszatolódik csak el. A hegyező plusz pont. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Amulette

2018. május 18.

Évek óta használom a szemöldökömre a barna árnyalatát, tökéletesen bevált, nem maszatolódik és szuper ár-érték arányban, hiszen nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

252n

2017. december 6.

Szemöldökre használom és teljesen bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Szemöldökre használom és teljesen bevált! :)

ria23

2017. július 22.

Ár-érték arányban nagyon jó. Jól fog, és a hegyező is nagyon praktikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Ár-érték arányban nagyon jó. Jól fog, és a hegyező is nagyon praktikus :)

indibaby

2017. március 31.

Árához képest meglepett, nem professzionális, de hétköznapokon jól alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Hopi

2017. február 10.

Szükségem volt egy olcsó szemceruzara, amit a páromnál tarthatok "vész" esetére.
A célnak teljesen megfelel, persze csodát nem kell várni tőle. Nem túl tartós és könnyen elmaszatolódik, de olcsó és nagy mennyiségű, szóval ez megbocsátható neki.
A hegyezős kupakja egy álom, igy nem kell az embernek tartalék hegyezőre sem beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Lunalys

2016. október 16.

Szemöldökömre használom, szerintem jó. :) A hegyező kupakkal nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Szemöldökömre használom, szerintem jó. :) A hegyező kupakkal nagyon praktikus.

nicolebunny

2016. augusztus 22.

Ilyen hosszú szemceruzát én még életemben nem láttam :) 300 Ft-ért vettem a rossmannban akciósan. A kis hegyező nagyon praktikus a kupakba építve, nem kell túrni a nesszeszeremet a hegyezőmért könyékig, ha épp szükség van rá :D A hegye nagyon puha, kicsit nehéz elsőre tökéletesen kihegyezni, viszont nagyon jól fog, pigmentált, közepesen tartós, azért újra kell húzni a vízvonalon, és a szemhéjon hajlamos mászkálni. Pár órás kiruccanásra tökéletes, az ára meg a barátinál is barátibb, és hatalmas emnnyiséget kapunk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.