Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

Ár: 500 Ft , Eladó: Biankaa2123
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten átvehető személyesen vagy postázom

valamijoonev

2021. május 2.

A sok jó vélemény és a kedvező ára miatt vettem meg. Nekem nem éri meg, inkább visszatérek a L'oreal-ra.:( egyáltalán nem tartós, pedig primert is használok. A színerősség viszont tetszik meg az ecset is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

koborzoja

2021. április 14.

Ezer éve csak ez. Tartós, könnyen felvihető, filléres.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Ezer éve csak ez. Tartós, könnyen felvihető, filléres.

noricza

2021. február 26.

Egyszer vettem mert nem volt más :) elhasználtam. Semmi extra ...nekem kicsit nekezen száradt, annyira nem volt tartós. Szódával elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

kchaf

2021. február 19.

Kb. 6 évig használtam, nagyon jó tus: matt, pigmentált, jól irányítható ecset. Egy ideje változott az állaga és jobban lepereg a szememről, de azért örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

metalhead.girl069

2021. február 7.

Még 2018-ban meg akartam venni életem legelső szemhéjtusát. Elsőre nem akartam egy drága darabot így erre esett a választásom. Soha életemben nem húztam előtte tusvonalat, de evvel elsőre sikerült, és emlékszem meg is dicsérték a többiek, hogy "mennyire jó már".
Azóta használom ezt, volt egy kisebb kihagyásom, újat akartam kiprobalni, de nem vált be, így visszatértem hozzá. Szóval csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

ecet

2021. január 7.

Nagyon sürgősen tusra volt szükségem, de nem volt az, amit eddig használtam - így került a kosaramba a Lovely tusa. Gyönyörű szép fekete a színe, és igaz, hogy lassan szárad meg, de ha megszáradt nekem egész tartós, csak nap végére jön le belőle egy pici. Az ecsetét viszont túl vékonynak találtam, engem zavar, de majd belejövök a használatába. Az állaga sem tetszett először, nagyon folyik, ezzel már megbarátkoztam.

Update: 2018 óta a kedvenc tusom, semmi sem tudná elvenni a helyét. Megszerettem az ecsetét, nagyon precíz és pont úgy hajlik, ahogy szeretném éppen. Gyönyörű fekete, szuper tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Fodnoria

2020. október 25.

Egyetlen pozitívuma, hogy olcsó volt. Egyébként csípi a szemem, nem is pigmentált, többször kell áthúznom ahhoz, hogy ott is maradjon a bőrömön. Tartósnak sem mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Gretiii

2020. október 8.

Mivel ritkán használok szemhélytust sajnos nincs nagy gyakorlatom abban, hogy elsőre sikerüljön tökéletes tusvonalat húzni, de szerintem ezzel a termékkel könnyű dolgozni. A toll kiszerelésű társai mellett nincs azzal probléma, hogy egyszer csak kifogy (mint ahogy a normál tollak is szoktak) és az ecset vége kellően vékony ahhoz, hogy a vonal végét szép ívesen meg lessen vele csinálni. Gyorsan szárad, viszont nagyon könnyű elkenni. Sajnos nekem irritálja kicsit a szemem, ilyenkor egész nap viszket kicsit a szemem körül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

Alix

2020. szeptember 12.

The one and only...
Sokszor vettem már újra, semmi nem tud versenyezni vele,Nemcsa ár-érték arányban jó, hanem abszolút értékben, minőségben veri a többszörösébe kerülő tusokat.Egyszerű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

The one and only...

anreni9

2020. augusztus 26.

Jaj de nagyon szeretem, körülbelül 6 éve vásárolom rendszerint újra. Régen picit erősebben sminkeltem és több fogyott, de ettől függetlenül a mai napig az alap sminkkészletem szerves része! A jóban a rossz az, hogy általában futnom kell vele pár drogériát mire valahol találok, sokszor hiányzik a polcokról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.