Lovely

Ár:   769 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   Rossmann

"A tökéletes vonal. A szemsmink tökéletes befejezése lehet, vagy trendi füstös smink készíthető vele. Ecset applikátorával könnyedén tudod követni a szemed ívét, matt csíkot húzva vele. Tartós hatás akár egész napra."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kolettm

2022. április 24.

Kedvenc tusom! Ár-értek arányban 5*. Én csak ilyen ecsetes tussal tudok normálisan pikk-pakk tust húzni. A filceseket nem szeretem…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

AmaraMagnolia

2022. március 24.

Az itt olvasott vélemények alapján próbáltam ki. Sajnos nálam abszolút nem vált be. Hamar kopik, darabokra esik megszáradva, egy pillanat alatt elmászkál és mellé még csípi is a bőröm. Bár az árát nézve nem is vártam csodát, de semmi értelme nem volt, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 24.

Sailormoon

2022. február 11.

Ez a szemhéjtus a legtöbbször újravett dolog nálam. Évek óta ezt használom.
Ha drogériába megyek mindig veszek 2-3 dbot, mert gyorsan fogyó termék nálam.
Alapjáraton a sminkeknél mindig keresem az aktuálisan használtnál a jobbat, szinte sosem veszem meg kétszer ugyanazt, de ezzel teljesen elégedett vagyok. Nem tudom megmondani, hogy hányat vettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

Ez a szemhéjtus a legtöbbször újravett dolog nálam. Évek óta ezt használom.
Ha drogériába megyek mindig veszek 2-3 dbot, mert gyorsan fogyó termék nálam.

nond

2022. január 25.

ár-érték arányban verhetetlen, imádom az ecsetes applikátort, szerintem nagyon könnyű vele szép, vékony, szaturált vonalat húzni, kb 7 éve használom napi szinten. sajnos az utóbbi időben nekem jobban pereg, emiatt csak 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

Nixi0930

2021. november 29.

Az itteni pontozása miatt vettem meg.Nekem sajnos csalódás,jobbra számítottam.Nem is értem miért kapott ennyi csillagot :/ . Lehet csak az ára miatt.Olyan épp elmegy egynek.De nem érzem tartósnak,kicsit el is kenődik egy idő után,és a tus vége lehetne sokkal vékonyabb,hogy szebb vonalat lehessen vele húzni.Illetve valóban nagyon sok festéket vesz fel,nehéz vele így szépen dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Sajnos nagyon “marta” a szemem, pedig nem egy érzékeny szempárral vagyok megáldva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

afrocitt

2021. június 10.

Nagyon olcsó, nagyon szép színe van. Kezdő tusnak tökéletes, vízbázisú, könnyű lemosni, viszont ebből kifolyólag, ha nem vigyázunk könnyen el lehet kenni. Az ecsetével elégedett voltam szépen lehet vele dolgozni, viszont ha túl vastagon visszük fel, akkor töredezik a szemhéjon. Gyakorló tusnak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Malacvok

2021. május 16.

Maszatolódik, utána teljesen fekete a szemem, vastag vonalat lehet vele csak húzni, sok rajta az anyag (hiába használtam már sokszor). Én nem ajánlom. 1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

valamijoonev

2021. május 2.

A sok jó vélemény és a kedvező ára miatt vettem meg. Nekem nem éri meg, inkább visszatérek a L'oreal-ra.:( egyáltalán nem tartós, pedig primert is használok. A színerősség viszont tetszik meg az ecset is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

koborzoja

2021. április 14.

Ezer éve csak ez. Tartós, könnyen felvihető, filléres.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Ezer éve csak ez. Tartós, könnyen felvihető, filléres.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.