Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

kisski

2019. április 18.

Első szemhéjtusom volt, sokat használtam az iskolás éveimben. Sajnos hamar kopik/ elkenődik, így az évek során másikra váltottam. Ami pozitívum benne, hogy jó az ecset kialakítása, szép vékony vonalat lehet vele húzni. Három csillagot adok neki ,főleg azért, mert könnyű volt vele megtanulnom a tusvonal alapjait. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

balazskrisztii

2019. március 8.

Sajnos ez sem vált be. A festéket nem lehetett jól javítani, ha egyből nem tudtam tökéletes vonalat húzni, a következő réteg az elsőt elkente, "felszedte". Emellett irritálta is a szememet. Legalább nem volt drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Vvn

2019. március 5.

Az első szemhéjtusom volt. (9 éve)
De sajnos nekem pereg és kopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Az első szemhéjtusom volt. (9 éve)
De sajnos nekem pereg és kopik

Dalmicica

2019. február 14.

Én ezzel a tussal kezdtem el a tusvonal tanulását.Azóta volt már filces, zselés,más ecsetes és én eddig ezzel tudtam a legszebben dolgozni. Imádtam! Sokáig tartott, nem pergett le, nem csípte a szemem. Tegnap újravettem. Hát nem vagyok elragadtatva...miért kell egy jó cuccot elrontani????...csíkos,nem lehet építeni mert leszedi az előzőt...zselés tust tapogattam rá egy kicsit,hogy ne legyen foltos...

Update: Semmire sem való!!!!

Update2: Hát én megvettem mégegyszer...de minek...kukában landolt...továbbra is oda való :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Update: Semmire sem való!!!!

reirasama

2019. február 3.

Még csak első véleményt tudok írni, így majd update-elek, ha többször haszbáltam már, viszont eddig abszolút nem nyerte el a tetszésem. Először volt folyékony tus a kezemben, ahhoz képest igen jól tudtam vele bánni. Szép cicás vonalat húztam vele, a szempillatöveket is sokkal jobban elértem mint a filces tusommal. Szép matt feketére száradt, nem oxidálódott el. Elindultam vele egy átlagos sulis napra, és kb a fél napot bírta ki. Éreztem, hogy nagyon megkeményedett és húzta a szemhéjam, de nem igazán érdekelt, gondoltam hogy ez a folyékony állagából adódik. A nap felétől viszont az egyik cicavonalam kezdett eltűnni, kirepedezett és poytogott, szép sötét karikákat hagyva a szemeim alatt, mintha napok óta nem aludtam volna. Nagyon olcsó volt, sok pozitív tapasztalatot olvastam vele kapcsolatban, viszont nálam az első próbán elbukott. Még tovább kisérletezek vele, és biztos elhasználom, mert kidobni nem akarom, de újravenni biztosan nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Legadema

2019. február 2.

Szerettem használni. Szép vékony preciz vonalat tudtam vele húzni. Nem kenődött el és úgy emlékszem, hogy elégge tartósan a helyén maradt, nem kopott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Már nagyon régóta ezt a szemhéjtust használom. Mivel én megszállottja vagyok a szemhéjtusvonalaknak, minden reggel használom. Könnyedén felviszem, nagyon szép tusvonalakat lehet vele húzni és meg is szárad viszonylag hamar, ezért el sem kenődik. Szép fekete a színe és gyönyörű, profi vonalat lehet vele húzni és a szemem sem viszket tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kunigunde

2018. december 27.

Nagyon szeretem. Egy jó ideje már ritkán húzok tusvonalat de mégse száradt még be. Gyerekjáték vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Fruzsi

2018. december 18.

A nagy hype miatt próbáltam ki és lenne egy kérdésem: mi ez a s**r? A festék állaga rettenetes, a színe is, a tégely, vagy mi, amiben van a lehúzójával együtt, ami nem szedi le a festéket az ecsetről... Talán az ecset önmagában az egyetlen használtható dolog. Szerintem a rengeteg igénytelen tusvonal az utcákon pl. ez a termék miatt lehet. Próbáljatok ki egy normális tust, ég és föld kesz a különbség. A 15 éve 100forintosba vett folyékony tusom is jobb volt ennél. Ja, és viszket a szemem tőle, de ez gondolom egyéni érzékenység, nem emiatt húzom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

esztes2468

2018. december 17.

Csak ezt használom évek óta, ha netalántán ki akarom húzni a szemem. Az ecsettel néha durva maszatolást tudok tenni a már tökéletesen felvitt vonalra, de ez csak bénaságom kérdése. Ára is nagyon jó, tartós is, nekem nagyon bevált, egy próbát megér szerintem mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.