Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

porc3lain

2019. november 12.

Nem is tudom, hányadik szemhéjtus ez már, amit próbálok, és persze nem rossz, nem rossz... De nem tökéletes. Könnyű vele dolgozni, lehet vele szép, igazán vékony vonalat húzni, viszont nagyon könnyen elfolyik, maszatolódik, nem túl tartós. De az eddig próbáltak közül még mindig a jobbak közé tartozik, úgyhogy lehet, hogy újravevős termék lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

barnafruzsina

2019. november 7.

Nagyon régen használtam ilyet, de csak egy-két alkalommal, mert nagyon irritálta a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

TDiana

2019. november 1.

Ezért az árért bőven megéri, többször végig kell vele menni a tusvonalon, hogy valóban kijöjjön a fekete színe. Nap végére azért kopik, de többet nem is vártam el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Ladybugx

2019. október 30.

Korábban nagyon szerettem, és mindig ezt használtam, mert még a rejtett szemhéjamon is szépen fent maradt.
Egy ideje viszont azt vettem észre, hogy csúnyán repedezik és darabokban lejön, ami valljuk be, nem valami szép látvány (az utóbbi kettő, frissen vásárolt széria, nem volt beszáradva)
3-4 órát szépen kibír, viszont munkába már nem ezt használom egész napra.
Kár érte, hogy így leromlott a minősége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

3-4 órát szépen kibír, viszont munkába már nem ezt használom egész napra.
Kár érte, hogy így leromlott a minősége.

Vivyenn

2019. szeptember 30.

Vékony ecsetes, könnyű vele tusvonalat húzni, árban teljesen korrekt, viszont tartósságra nem a legbiztosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

BLili

2019. szeptember 27.

Update: bő egy honapja volt meg, amikor már tapasztaltam minőségromlást. Kb egy óra fentlét után már elkezdett cserepesedni a tusvonal és egyszerűen lepergett, a szemzugban gyűlt. Újra biztosan nem veszem, mert másfél hónap után már lehetne kidobni. Lecsillagozom kettőre.

Kibírt 12 óra Sziget-et, közben egy sírást, úgyhogy ennél jobb tusom még nem is volt. Egy nagyon kevés gyűlt össze a szemzugban, de egyszer kellett csak letörölni. Messze az összes eddig próbált előtt van.
Szívem szerint viszont csak 3,5-et adnék rá az összetevőlista miatt, emiatt vártam eddig a megvételével, tehát azért elég ronda az INCI...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Évek óta ezt használom. Nem mondom, hogy bombabiztosan ott marad nap végére is, de ár érték arányban nagyon jó, és én nagyon könnyen tudok vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Ezzel tanultam meg tusvonalat húzni. Gyönyörű éjfekete, szépen pigmentált, tartós, nem foltos (mint a fast dry társa) és szuper a kefe! Nagyon szeretem, bár nem használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

pBeata

2019. augusztus 7.

Legjobb :) Ha lehetne több csillagot adni, megkapná tőlem :D A legjobb tus amit eddig használtam. Könnyű használni, pontos, tartós. Plusz az ára is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

technodiva

2019. július 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és milyen jól tettem! Az eddigi legjobb tusom. Az ecsettel szép vékony vonalat lehet húzni, könnyű dolgozni vele. Valóban kicsit lassan szárad, de cserébe nagyon tartós, a nap végén is ugyanolyan szép a vonal és nem nehéz lemosni. Szóval köszi hogy segítettetek rátalálni, biztosan újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.