Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

bibike2000

2020. április 15.

Egyike volt annak a tusnak, amivel tanultam tusvonalat rajzolni kb 15 évesen. Azért vettem meg, mert zsebpénzbarát, sok van benne és a lovely termékek nekem nagyon bejöttek. Könnyen használható, sokáig elég. 5-600 forintért teljesen jó. Legalább 5 tubussal használtam már el belőle, még újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Bubus06

2020. március 17.

Amíg tini koromban tusvonalat rajzoltam magamnak, addig okés volt, és olcsó volt viszonylag. :) Szerettem, az meg nem a termék hibája hogy soha nem sikerült egyforma vastagságúra meg ívűre a tusvonal a két szememen. :D Állandóan korrigálgatnom kellett, és nagyon sokáig tartott a művelet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Purrfect

2020. március 6.

Hiába ráztam fel, kb semmi színe nem volt és percekig tartott mire megszáradt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Hiába ráztam fel, kb semmi színe nem volt és percekig tartott mire megszáradt..

vitezviki

2020. január 28.

2018.06.15: Nem egyszer vettem már ezt a szemhéjtust, nagyon szeretem. :) Szépen tudok vele tusvonalat húzni, tartós, a fekete is fekete és nem fakó meg egyéb más színek. Abszolút kedvenc :)
Update: Bár nagyon szerettem, valamit mintha változtattak volna. Sokadjára vettem már újra, a múlthéten vettem megint. Az ecsetével még mindig egyszerű dolgozni, és az ára is jó lenne, de nem olyan pigmentált, mint volt, és nagyon hamar elkenődik. Régebben kibírt egész napokat, most már 3-4 óra után javíthatok a tusvonalon, de már a felvitelénél se olyan sötét, mint amilyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Rean519

2019. december 31.

Első tus volt, amit kipróbáltam évekkel ezelőtt. Az árához képest jól tart és szuperpigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Pinklemonade

2019. december 30.

Nekem nem jött be. Sajnos feltapad a szemhéj felső részére és állandóan mehetek a tükörbe nézegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Miamia

2019. december 30.

Tenyleg nem rossz. Eleg tartos, a szine is szep fekete. Nem huzok minden nap tusvonalat, de mindig kerestem a jo szemhejtust. Ez igazabol eleg jo ar-ertek aranyt kepvisel a hazai piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

rebuska01

2019. december 30.

Ára ellenére meglepően tartós,jó kis tus....sok-sok éve használom a Lovely tusokkal felváltva,szépen lekörözték drága társaikat,pedig a high-end termékeket is végig zongoráztam.
Miért fizetnél több ezret,ha fillérekért megveheted?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Miért fizetnél több ezret,ha fillérekért megveheted?

nagybaarbi

2019. december 16.

Nagyon egyszerű vele dolgozni, javítani is egyszerű, nem maszatolódik.:) *****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Nagyon egyszerű vele dolgozni, javítani is egyszerű, nem maszatolódik.:) *****

kotoganklau

2019. november 22.

Sokkal drágább tusokat is próbáltam, de mindig hozzá térek vissza. Egész nap mozdulatlan, sokáig kitart, nem kenődik. Intenzív fekete szín, az ára pedig nevetséges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.