Lovely

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sallybowles, az összetevőket feltöltötte: CintiaKalman, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Rossmann

Égetett pirosító

eeeee

2018. december 14.

Pirosító intenzív arany fénnyel, ami miatt szerintem csak barnás bőrön mutat jól, így én csak nyáron használom és akkor is hangulat függő, de összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

pappveronika30

2018. július 28.

Nekem bevált, pirosít és fényt is ad, így highlightert nem is használok. Ennyi pénzért nem vártam csodát de kellemesen meglepődtem. Újra szerintem nem venném mert még van mit kipróbálni,és elég sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

emeseee6

2018. február 27.

Még otthon vettem, kemény 500ft-ért, csak úgy kipróbálásra. Hát teljesen meglepett,valami zseniális színe van :O Nem barbie -rózsaszín,inkább olyan mályvás színe van,arany fénnyel,nekem nagyon bejön magamon . Mindig nehezen találok pirosítót. Tartósnak azért nem csúfolnám :D ,de ezért a színért és árért újrakenegetem szívesen. A csomagolás valami ultra gagyi,de ez sem érdekel :D Ár-érték arányban jó,és szerintem soha nem fog elfogyni,pláne hogy nem minden nap használom. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Ralynna

2018. február 20.

Én meleg bőrtónusú vagyok, elvileg hozzám illenie kéne, de nem tudom, hogy az előttem szólok milyen ecsettel teszik fel, de rajtam kizárólag az arany fény látszik, maga piros a pirosítóból nem :( Pedig kézfejen swatcholva nagyon szép színe van. Egyelőre highlighter-nek használom, annak bevált. Még reménykedem, hogy pirosítónak is tudom majd használni.

Update: Jelentem, megtaláltam a megfelelő ecsetet, így már sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Kakao

2017. június 16.

Kicsit csalódtam! A ragyogása szuper, de a tartóssága szintem nulla! Tetszik az égetett textúra
🌟🌟🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

🌟🌟🌟

Gina19

2017. február 18.

Fúúú, ez tényleg nagyon jó, nem is mertem remélni, hogy ennyire. Az ecseten szinte alig látszott a szín, mondtam is magamban, hogy na, ez biza gyenge lesz. De nem, gyönyörűen pigmentált, arannyal kevert rózsaszín, és tényleg highlighter beütése van, abból is a jobb fajta, szépen, visszafogottan csillogó, de nagyon is látványos. Wow. Kevés is elég belőle a szuper végeredményért. Nekem hideg a bőrtónusom, ráadásul most teljesen ki is vagyok fakulva, de szerintem még így is illik a bőrömhöz, de nyáron, kreolabb bőrön még jobb lesz. A csomagolása mondjuk elég tré, de ez legyen a legnagyobb baj. Ennyi pénzért kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Laurka

2017. február 2.

Imádom! Nagyon kedvező az ára a méretéhez és a minőségéhez képest! Imádom a színét, a dobozát, a pigmentáltságát. Nem hiszem, hogy a közeljövőben váltani fogok.:) Ja, és szerintem nagyon sokáig elég lesz, mert elég nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Dius24

2016. december 14.

Egyik kedvencem én szoktam sűrűn használni olcsó és jó passzol a bőrszínemhez, olyan nap csókolta hatást lehet vele elérni!!
Kedvenceim között van !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Kedvenceim között van !!

-Agi-

2016. július 14.

Csak nyáron használom, ha van egy kis színem, mert ilyenkor jobban állnak a pirosas, barackos árnyalatok. Visszafogott piros színe van, arany fénnyel, sötétebb bőrön akár highlighterként is el tudom képzelni. Nem csillámos. Nehéz vele túlzásba esni, általában két réteget viszek fel, hogy ne csak a fénye, de a színe is látható legyen. Jól építhető, 'blush topperként', a pirosító 'felturbózására' is kiváló. Nagyon megéri az árát. A csomagolása lehetne kicsit masszívabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

ditte21

2016. június 20.

Avonos bronzosító után kerestem valami olcsóbb verziót. Ami pozitívum, hogy hihetetlen gazdaságos, mintha nem is fogyna :) A színe is szép, de nekem nagyon csillogó. Napfényben brutális. Jobban szeretem a mattabb végeredményt. Ennek ellenére szerintem megéri az árát, aki szereti a csillogást, annak ez a tökéletes termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Isopropyl Isostearate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77492, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 45410, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Színezék. Piros.