Lovely

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinyi, az összetevőket feltöltötte: andika1234, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann

A szempillaspirál a speciális keféjével megemeli a pillákat hangsúlyozza őket, így segít elérni a "macskaszem" hatást.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jelizz

2017. július 9.

Nagyon furcsa az kefeje . Nem rossz ,de sajnos nem.marad fent sokaig. Egynek elment .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

fabyen

2017. március 26.

Ez volt az utolsó fóliázatlan spirál, amivel próbálkoztam.Hogy miért? Nem lenne gond a kefével, még működhetne is, mert szépen elkülönítené a pilláimat egyesével. Mindezt szemenként 5 perces kínlódás után sikerült kiderítenem, mert félig beszáradt spirál került hozzám a polcról. Direkt nem a legszélsőt kaptam le, hanem egy bentebb lévő darabot, de sajna így is szikkadt. 800 pénzért.
Soha többet fólia nélküli spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Soha többet fólia nélküli spirál.

viewxy

2016. november 21.

Nem jött be, leginkább a kefe kialakításával van baj. A végén a szélesebb fejecske lenne az, ami a szem külső sarkában megnyújtja a pillákat. A bal oldalon oké, de a jobb szememnél egyáltalán nem esik kézre úgy, hogy az a vége legyen kívül. De egyébként is valahogy összeragasztja a szálakat. Elég erőteljes, fekete festéke van, amit nehéz lemosni. Másik kefével elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

hena

2016. március 27.

A sárga, Pump Up! testvéréhez képest ez a termék egy vicc...Jó ideig próbálkoztam vele, hátha alakul majd, de sajnos nem. Annyira sok festéket vesz fel a kefe, akárhogy is próbálkozom vele, hogy már reggelre pandafejem lesz tőle...arról nem is beszélve, hogy elég egy kis pára/köd és az egész szinte folyik le az arcomról. Tudom, hogy nem vízálló stb, de azért ettől kicsit többet el kéne viselnie így is. Inkább ne vegyétek meg, pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Mundow

2016. február 22.

Kíváncsiságból vettem meg, de nekem sajnos nem vált be: lepereg a festék és összetapasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

SylviaDictator

2016. január 21.

,,Lesz ami lesz" alapon vettem meg, mert megtetszettek rajta a mancsok, és akciós is volt :D
Olvasva a véleményeket nekem speciel semmi bajom nincs a keféjével sem, könnyen lehet vele dolgozni.
Nem varázsol hosszú pillákat, viszont gyönyörűen szétnyílnak, nem ragadnak össze. Tartós, de eltávolítani is egyszerű.

Nekem jelenleg ez a N1.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Nekem jelenleg ez a N1.

GothicLucia

2015. december 26.

Tetszettek a kis mancsok,iyen alakú kefém meg még úgy se volt,le is volt akciózva... úgyhogy vettem egyet,de nem valami világbajnok,ahhoz képest amit addig használtam éles váltás volt,pedig az essence sem épp csúcskategóriás márka.

Nekem elég száraznak tűnik a festék állaga,ahogy említették már korábban,morzsálódik.
A kefe kialakítása jobb lenne ha nem a végén lenne bumszli,hanem pl. a tövénél,de ez tényleg spirálozási technika meg genetika kérdése,lehet csak nem ehhez szoktam ezért nem tudok úgy bánni vele. De azt kell mondjam jobban szeretem a gumitüskés keféket,ez a hagyományos fajta jobban összeragasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

rena96

2015. december 12.

Lehet, hogy épp rosszat fogtam ki, de nekem nem vált be annyira :/ nem csinál olyan szép pillákat, később száradás után potyog a szemem alá a festék...Maradok a Pump Up-nál, az ezerszer jobb és árban ugyanannyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Ennie86

2015. december 6.

Csatlakozom Stanczi véleményéhez! Brutál jó. :) A keféje egy kicsit tényleg furcsa de szerintem pont ez adja meg az 'ízét'. :) Az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0