LuLuLun

Ár:   700 és 4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   7 és 42 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   700 és 4000 Ft
Kiszerelés:   7 és 42 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Hidratáló fátyolmaszk mindennapos használatra. Rendszeres használata hidratálja, puhítja, selyesen ragyogóvá teszi az arcbőrt. Érzékeny bőrűek is használhatják.

Judita88

2019. július 3.

Tulajdonképpen semmit nem csinált az arcommal, picit hidratáltabb lett, de ennyi. Hétdarabos kiszerelést próbáltam, ha darabra lebontom az árát, már sokkal jobb koreai maszkokat lehet venni ugyanebben a kategóriában. Az előttem szólóhoz hasonlóan kételkedem abban, hogy érdemes-e egy ilyen maszkot a világ másik feléről rendelni, ennyit a Balea is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

rocketdog

2019. április 24.

Kellemesen hidratál, finom az illata. Hatalmas változást nem tesz az arccal, bár nem is vártam ilyen összetevőkkel. Tetszett, hogy ebben a csomagban nem folyik mindenfelé a fél liter lötyi, mint a koreai maszkoknál :D Éppen elég anyag került a tasakba.
Az arcom formájára nem passzol, de ezt már megszoktam a koreai maszkoknál.
Önmagában egy nagyon olcsó maszk, de a világ másik feléről ideutaztatni már kérdés, hogy megéri e.
Egy próbának jó volt, de nem biztos, hogy újraveszem. Vannak közelebb is maszkok, amik tudják ugyanezt. És megfelelő rutinnal nem is látom értelmét egy ilyen maszknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Az arcom formájára nem passzol, de ezt már megszoktam a koreai maszkoknál.

BLili

2019. március 5.

Nekem kipirosította a bőrömet. A szemnyílások nagyon kicsik, de az anyag széthúzásával már meg is oldható. Az első mondat miatt nem is látom értelmét tovább ragozni + az előttem szóló már szépen bemutatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

cattitude

2017. december 2.

szuper kis mindennapi maszk ez, bár eddig még nem használtam így, hogy mindennap felteszek egyet a csomagból, de néhány hét múlva megyek Japánba és kipróbálom így is :) egybe van csomagolva, kicsit trükkös egyet kiszedni az összetapadt maszkokból, de hamar rá lehet jönni a mikéntjére. európai arcnak picit széles a maszk és a szem/száj kivágása túl pici, de egy ollóval gyorsan lehet rajta segíteni. nem annyira tocsogós szerintem, mint egy egyesével csomagolt koreai maszk, de így is tisztességesen át van szérummal itatva. a hatása semmi egetrengető, nem tünteti el a foltokat vagy tölti fel látványosan az arcot, de engem ez nem zavar, szépen hidratál és simít, ezért az árért nem is várok el sok extrát. az inci is szuper, az alkohol miatt sírók számára tökéletes lehetne ez a maszk, én annak örülök, hogy nincs benne parfüm. sajna online megrendelni nem a leggazdaságosabb, de aki Japánban jár, annak érdemes beruházni egy ilyen csomag maszkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Antioxidánsok: Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Sodium PCA, Honey, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.