Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Nehéz minden szabályt betartani. Aludj nyolc órát éjjel, igyál naponta két liter vizet, sportolj rendszeresen, egyél napi öt gyümölcsöt és zöldséget… Ez a pakolás segít, amikor elfeledkeztél a szabályokról és egy kicsit túlzásba vitted a dolgokat. A méregtelenítő kezelés segít, hogy a fáradt, fénytelen bőr újra ragyogóan üde legyen.

Ezt a terméket kis adagokban, naponta frissen készítjük. A friss arcpakolásokba nem teszünk tartósítószert, ezért otthon tedd a hűtőbe és használd fel őket három héten belül, amíg az összetevők még frissek és aktívak. A megtisztított, száraz bőrre vidd fel az arcpakolást, majd 5-10 perc után öblítsd le langyos vízzel. Utána használd a szokásos arctonikodat és hidratálódat. "

annabanana

2021. április 20.

Kirándulás utáni, megpirult, kiszáradt arcbőrömet nagyon szépen rendbe tette. A radírozó hatáshoz én egy kicsit bevizezem az ujjaim, mert ha szárazon kezdeném el dörzsölni, a nagy része lepotyogna, így viszont finom radírozó hatása volt. Az illata meg mesebeli.

UPDATE: Mai eszemmel biztos nem kenném az arcomra, tele van irritatív illatanyaggal és a mechanikai hámlasztó szemcsék több kárt tudnak okozni, mint hasznot. Egyszerűen nem arcra való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Captainblonde

2021. január 6.

Az első Lush arcpakolásom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mivel semmilyen bőrproblémám nincs (hálistennek), nagyon jót tett ez a pakolás, szépen felfrissítette az arcomat, a végén a radirozó tulajdonság csak plusz pont! És az illata! Mennyei! Még órák után is érzem körüllengeni! Azt írják, hogy 3 héten belül használjam el, hát legszívesebben minden nap használnám!
UPDATE:
Miért nem gyártják már?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

UPDATE:
Miért nem gyártják már?!

tamarakr

2020. április 14.

Az egyik kedvenc Lush arcpakolasom! :) Kellemesen radiroz, utana nagyon szep a borom es nem szaritja ki egyaltalan. Az illata eloszor fura volt, de utana mar nagyon megszerettem ezt a mezes fuszeres illatot. Eddig egyszer se tudtam 3 hete alatt elhasznalni... Inkabb ilyen 4-5 het alatt fogyasztok el egy tegelyt. En semmilyen negativumot nem tapasztaltam emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Juccimo

2019. december 27.

Kolléganőmtől kaptam ajándékba egy tégellyel tavaly :) Nagyon kiadós volt, rendszeresen használat mellett sem tudtam 4 héten belül elhasználni, szinte egész télen kitartott (semmi baja nem volt egyébként a végére sem). A felvitele kissé nehézkes volt, mivel darabos a mandula miatt, jó pár darab végezte a mosdókagylóban, mire bekentem az arcomat. Az eltávolítása ugyanígy kissé körülményes, cserébe viszont tényleg nagyon puha bőrt varázsol :) Utána a kurkuma miatt muszáj voltam áttörölni az arcomat micellás vízzel, és mindig sárga is lett a vatta.
Az ára miatt magamnak nem venném meg, a kissé körülményes használata miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

drde96

2019. július 10.

Kombinált bőrtípusom van, ezért van hogy nagyon száraz, van hogy nagyon zsíros a bőröm. Ezt akkor szoktam használni (főleg télen) ha nagyon száraz a bőröm. A kádban felkenem az arcomra 10-15percre és finoman ledörzsölöm. Leviszi az elhalt hámréteget és segít a szárazságon is. Biztos, hogy oszlopos tagja marad a krémkészletemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

oaxaca

2019. július 1.

Tipp: ha titeket is zavar a korai lejárati idő, szórjatok bele egy kis sót (ha nem túl száraz a bőrötök) ez tartósítani fogja és a zsíros/kombinált bőrnek is jót tesz 😉 Én nekem már 1 hónapja bírja a sóval, nem romlott meg.
Nem szeretem a pakolásokat, nem szeretem, hogy sokáig fent kell hagyni, lemosogatni óvatosan, hogy a hajam nem legyen vizes szóval na, macera. De ez... A legnagyobb probléma az arcommal a tág pórusaim (köszi Seborrheás ekcéma) és ez már egy használat után annyira összehúzta őket, hogy csak nagyítós tükörben látom. Nekem az illata is nagyon ízlik. Két nagy bajom van, miért nem lehet bele valami természetes tartósítót rakni? (Ecet, só, társaikra gondolok) Nem budapestiként így kb lehetetlenség folyamatosan használni, így hogy 3 hetente kéne újra venni... A másik meg a fizikai hámlasztás. Tudományos cikkek mondják, hogy ráncosodásra hajlamossá teszi a bőrt, mégis egy csomó termékben van, olyanokban amikben nem is kéne (mint ez pl.) Nagyon nehéz az állaga miatt úgy kenni, hogy ne radírozza a bőrömet. Mindenesetre ajánlom pórusösszehúzásra, eddig még semmi sem segített ennyire!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Helenabp

2019. június 5.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, érdekes, de kellemes illata van, a bőröm nagyon puha utána, szépen hidratál, és az összképen is sokat javít! Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Lanie

2019. április 8.

Felkentem magamra egy kommersz Garnier terméket fürdés közben.. az egy dolog hogy sok mindent nem csinált a bőrömmel azon kívül, hogy kiszárította, de úgy éreztem, hogy tipikus pofon a semminek kategória....végül pedig ezért a termékért nyúltam, úgy éreztem a bőrömnek szüksége van valami másra. Szuper puha lett, kevesebb száraz résszel, illatos, kellemes, nem irritált, tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

tbgirl

Korcsoport: < 18
2019. február 24.

Háát.Vegyesek az érzelmeim.Ha a teljesítőképességét nézzük az nagyon jó bevált.De az illata borzalmas és ez az egy indok ami miatt nem tudom megadni az 5 csillagot.
De nagyon nehezen ha ettől eltekintek akkor tényleg szuper termék.Viszont nem fogom újravenni az biztos mert számomra elviselhetetlen az illata és egy ugynaígy lush jobb illatú társa ugyanezt a végeredményt képes produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 24.

Enty

2019. február 19.

Imádom. A fáradt, és száraz bőrömet úgy rendbe teszi, mint a pinty. Pont annyira radíroz, hogy a száraz bőrdarabkákat eltünteti az arcomról. Az illata szerintem mennyei, bár mondjuk én nagyon szeretem a mézes kozmetikumokat. Kétszer újravettem, de aztán a barátom ellenállt. Szerinte még a maszk után három nappal is Negró szagom van, és ezt ő nem bírja. Most másik maszkkal kísérleteztem, de vissza kell hozzá térnem. Büszkén vállalom majd negróságomat, ha mellette ragyog a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Honey, Glycerin

Kaolin 0 0

Egg

Bentonite 0 0

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.