Lush

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Kiszerelés:   20g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Arckrémbe keverve, vagy közvetlenül alapozóként használható. 4 árnyalatban kapható.

gyorfiorsolya

2018. június 28.

Atyaég, innen tudtam meg, hogy a krémárnyalómat már nem gyártják :o Ez nagyon szomorú.. a dark yellow árnyalatot használom, már nem is tudom mióta, mert nagyon kevés elég belőle, és szerintem sose fog elfogyni. Én pirosítóként használom. Hiratálókrémmel keverem össze, úgy kenem az arcomra. Ezek után valószínűel át kell majd térnem a Charisma-ra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Ebben a termékben kellemesen csalodtam. Nekem ez az eddigi legjobban bevált " alapozom" a szine is tökéletes (dark yellow) én felviszem az egész arcomra és ahol még kell egy kis fedés oda még teszek belőle. Szem alá is bevált nekem . És nem ugy mint a többi alapozonál ,hogy etömíti a pórusokat teljesen természetes a végeredmény imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

risaedla

2014. november 25.

Alapozónak nem nevezném, szerintem magában van olyan fedése mint egy (erősen) színezett hidratálónak. Ennek ellenére kedvelem, mivel nem szoktam alapozózni, egy kis korrektor mellett ez nagyon szépen egységesíti az arcszínem. Meglepően pattanásokat sem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

CherryBlossom

2014. június 26.

Mintát próbáltam ki belőle. A színe nekem nagyjából jó is lenne, könnyen eloszlatható. De ezenkívül sok jót mégse tudok róla mondani. Nehézkes a bőrön, kicsit ragacsos finish-sel, ami később kicsit ugyan enyhül, de nem az igazi. A legnagyobb problémám vele az, hogy nagyon rondán mutat. Talán @campbell fogalmazta meg legjobban: "a bőrön fura szemcsés poros (nem finoman púderes)". Nem találom rá a szavakat. Biztos, hogy nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

hattu

2013. május 31.

Én nagyon szeretem!
A light yellow árnyalatot használom.Összekeverek egy keveset a lovely jubblies-zal(én arcra használom és imádom)
Nekem szépen fed, nem foltos egy kicsit sem, a bőröm szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Én nagyon szeretem!
Nekem szépen fed, nem foltos egy kicsit sem, a bőröm szereti :)

melange

2013. január 26.

Én sem értem...nekem a világos pink van, a szokásos krémemhez keverve színezett hidratálóként szerettem volna használni...de használhatatlan. Még így sem természetes, valóban foltos...nem tartós...kész... :///
Szerintem gyurma szaga van...amit elviselnék, ha kárpótolna érte valami....bármi.
Ha valaki rájön, hogyan lehetne értelmesen felhasználni, hogy ne menjen kárba, lekötelezne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Komolyan nem értem, mire szánták ezt a terméket. Önmagában maszk hatású, krémbe keverve szinte semmi, de legalább foltosan. Talán arra jó lehet, hogy egy megfelelő sötétségű, de túl hideg árnyalatú korrektort vagy alapozót melegebb árnyalatúvá tegyen, de ez csak ötlet, mert én sajnáltam volna bármelyik tuti kis korrektoromat vagy alapozómat elrontani vele. Nem vállaltam a kockázatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

judit.nemes1028

2012. március 15.

én a sötét sárga árnyalatát használtam, alá kentem az arckrémemet igy elviselhető volt de nem venném meg újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

kemenysepro

2012. február 4.

A többi Lush termékhez képest indokolatlanul büdös. Nehéz egyenletesen felkenni, ragadós érzetet kelt, a szaga pedig nem szűnik!!! Tartósságáról nem tudok írni 2 percnél tovább nem bírtam elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

kismaszat

2011. november 11.

Egységes, egészséges színt ad a bőrnek, viszont az illata nagyon furcsán savanyú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 11.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.