Lush

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2013. január 21.

Kiszerelés:   20g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Az  Angliában népszerű énekesnőről, Jackie Oates-ről nevezték el ezt a porcelánbaba bőrre való krémárnyalót. Keverd az arckrémedbe, vagy használd alapozóként!

Kiszerelés: 20 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

boglarkab

2017. március 17.

Az biztos, hogy ez semmiképp nem alapozó, inkább egy könnyű színezett arckrém. Szerencsére utálom az alapozókat, évek óta nem használok semmilyet, csak maximum BB krémet, mert nem tudom elviselni azt a maszkos érzetet az arcomon (amit a high-end alapozóknál sem tudtam elkerülni, sajnos). Számomra így tökéletes választás volt ez. Egyetlen csillagot azért vonok le, mert bár olajos a bőröm, ez sajnos azt a pár pici száraz foltot kiemelte az arcomon, amik általában a zsírosodás miatt nem látszanak (de most kicsit rakoncátlankodik a bőröm, így lehet, hogy nem a termék hibája). Ennek ellenére szerintem nagyon kellemes viselni, nem fénylik át különösebben, és nagyon kevés elég belőle. Kiegyenlíti a bőrszínt, szépen eltünteti az enyhébb pirosságot. Minimális korrektorra szükségem volt egy-egy hegnél, de nem is várom el egy ilyen fedésű, könnyebb terméktől, hogy mindent elrejtsen. Összességében nagyon tetszik, és plusz pozitívum, hogy nem parfümözték tele, kellemesen natúr illata van, így illatanyag nélkül nem is irritálja az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

glittergh0st

2017. február 18.

2 hete használom, télen, ezért azt nem tudom, hogy nyáron, melegben hogy viselkedik. Hidratálóval keverve is lehet használni, de úgy nekem sajnos nagyon kifényesedett, ezért csak magában szoktam felkenni, ecsettel eldolgozva. A fedése nem erős, pattanásokra, sebekre még kell egy korrektor utána, viszont az enyhe pirosságot nagyon szépen fedi és kiegyenlíti a bőrt. Nem hagy maga után zsíros érzést, nap közben sem fényesedik ki, mintha a bőröm beszívta volna, ennek ellenére még este is szoktam láni, hogy fed, mintha épp akkor vittem volna fel egy enyhe púdert. Kifejezetten kellemes érzés, a pórusokat nem tömíti el,egyáltalán nem "maszkos", és az érzékeny bőrömet sem irritálja, nem lesznek tőle pattanásaim. A szagát csak akkor érzem, ha közelről szagolom meg a tégelyben, úgy viszont olyan, mint bármelyik alapozó, amiben nincs illatanyag. Valóban elég kevésnek tűnik, de egyáltalán nem kell sokat haszálni belőle, szerintem pár hónapig ki fog nekem tartani.
1 csillagot viszont le kell vonnom, mivel az egyetlen bajom vele, hogy mire végzek a sminkemmel, mintha egy egészen kicsit oxidálódott volna. Szerencsére nekem amúgyis sárgás tónusú a bőröm, ezért nem zavaró, valószínűleg fixáló púderrel lehet is ezen segíteni, de ezt még nem próbáltam. Viszont akinek nem sárgás a bőre, annak ez problémát jelenthet, nekik nem ajánlanám egyáltalán. Még próbálgatni fogom púderrel is, hogy hogy viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

ceanne

2016. február 7.

Tényleg BB krém-hatású, a dolgát végzi, bár a leírás nem igaz ("Ha keverés nélkül használod, tökéletesen fed.") Drága, mint a Lush termékek általában. Utazáshoz szuper, nincs még egy BB krém-alapozó, ami ilyen kevés helyet foglal. Viszont a szagát nem bírom elviselni, így biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

gothmarypoppins

2013. február 5.

Gyenge a fedése, inkább BB krémekhez hasonlítanám. Akinek eleve szép bőre van, annak ajánlom, mert szép egységessé teszi az arcszínt, jó puha lemosás után a bőr, és nem kenődik, finom az illata is, kevés elég belőle az egész arcra. Érezni, hogy fenn van az arcon, azt hittem méhviasz is van benne, mert illatra-állagra azt idézte, most látom, hogy nincs.
Nekem erősebb fedés kell, a korrektort valószínűleg lekenné, amilyen krémes, parabének vannak benne (peeeersze, természetes minden...) de nem árt.
Helyben próbáltam ki, nem nekem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Helyben próbáltam ki, nem nekem való.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.