Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Az árnika jól ismert a bőrápolásban, elpusztítja a kellemetlen szagokért felelős mikrobákat. Az árnikafőzet mandulaolajjal van összekeverve, amit a bőr a frissítő hatású borsmentával és fodormentával együtt magába szív. A körömvirágolaj a hagyomány szerint fájdalomcsökkentő hatású, a glicerin és kakaóvaj pedig a bőr puhaságáért felel.

dessy

2015. június 13.

Én nagyon szeretem. Kellemes mentolos illat, szép szín. Nekem nem is folyósodik. Extra tipp: én hűtőben tartom, talán azért is maradt meg az eredeti állag plusz még jobban mentolosít.Minden nap bekenem vele a lábikómat és még mindig annyi van benne, pedig februárban vettem kb :D Nagyon nehezen lehet elfogyasztani, de az nem is baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

thefeelingthatwehave

2012. december 5.

A másik nagy kedvenc a Lush-tól! Egyszerűen imádom az illatát, az állagát, s az érzést a masszázs után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 5.

rose

2012. június 4.

Vegyes élmény ez a krém, az illata isteni, az állaga is nagyon kellemes (nekem abszolút nem folyik, inkább könnyűnek mondanám), viszont a hatásától nem ájultam el. Az olajos összetevők miatt nehezen szívódik be, és nekem szinte semmit nem puhított a talpamon, így talpmasszázsra szoktam használni, de ilyen tempóban szerintem 10 év alatt fog elfogyni.. újravenni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 3.

Nálam sem folyósodott el, de annak az első helyen szereplő árnikafőzetnek vsz a 95%-a víz. Emiatt tényleg gyorsan felszívódik, de frissítő hatását nem tapasztaltam, lábszagűzésre pedig nem igazán van szükségem. Bőrpuhításra pedig sokkal jobbak vannak, sokkal jobb áron. Egyszer volt...többet nem lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 3.

kiskozmi

2012. március 2.

Nekem semmi bajom nincs se az állagával,se a hatásával.Kellemes az illata és jól esik vele a talpmasszázs egy fárasztó nap után.Másnapra selymes a bőröm a talpamon is.Persze egy masszív bőrkeményedéssel csodát nem tesz,ahhoz nem árt még néhány terméket elővenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

loraren

2011. november 2.

Nekem is folyik nagyon, ezt így kb. lehetetlen használni, pedig nemrég vettem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 2.

noavedon

2011. szeptember 26.

Csak nekem folyik rettenetesen? Plusz szerintem előbb fog megromlani, mint ahogy elhasználom, pedig már anyukámnakj is adtam, hogy használja.
De amúgy nem rossz krém ez, csak az állaga... na azon még sokat kéne dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

De amúgy nem rossz krém ez, csak az állaga... na azon még sokat kéne dolgozni.

csepelia

2011. június 12.

Szerintem nagyon jó krém, finom az illata is, bár szerintem nem is annyira mentolos, hanem inkább a gyümölcsös rágógumira emlékeztet az illata. Tényleg puhává teszi a lábakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint a bőrön alkalmazva allergiát (contact dermatitis) okozhat az arra hajlamosaknál.

Piros pigment. (Acid Red 1)