Lush

Ár:   19550 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilva22, Módosítva: 2012. március 7.

Ár:   19550 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Lágy, tápláló és hidratáló arckrém minden bőrtípusra. Hidegen sajtolt olívaolaj, organikus avokádó olaj, ligetszépe olaj, búzacsíra olaj és szőlőmag olaj, melyek mind táplálóak, antioxidánsak és fiatalító hatásúak. A glicerin segít a gazdag hatóanyagokat bejuttatni a bőrbe, míg a narancsvirág méz (vízzel) nem csak nedvességpótló, de gyógyítja és csökkenti az arc pirosságát. Az olajok mellett friss gyümölcsleveket is tartalmaz, melyek vitaminokban, ásványi sókban és enzimekben gazdagok, ezáltal javítják a bőr állagát. Narancsvirág, mirha és neroli a három leghatásosabb és bőrbarát illóolajok, melyek tonizálnak és fiatalítanak. A neroli segít megőrizni a bőr rugalmasságát.

fanninad

2018. október 29.

Bár tényleg hajmeresztő ára van, én imádtam ezt a krémet! Remekül táplálta száraz, vízhiányos bőrömet, de mégis nagyon könnyed krém, hamar felszívódik. Csodás, virágos, fás illata van ráadásul. Az az igazság, hogy elég sok magas minőség és ár kategoriájú arckrémet próbáltam már, de ez volt eddig az egyik legjobb. Viszont ellene szól, hogy nem parabén mentes. Emellett nagy mennyiségben tartalmaz illóolajokat, melyek allergiás reakciókat válthatnak ki az arra hajlamosaknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

hzsvitamin

2018. április 1.

Már az összes Lush arckrémet próbáltam (illetve az összes egyéb terméket is), és hát az van, hogy ez nem a legjobb hidratálója a márkának, a márkán kívűl pedig labdába sem rúg. Extrém bőrökre (száraz, zsíros) nem jó, lőjjetek be egy normál bőrt, ami nem érzékeny. Na már most ilyen kis igényű bőrnek ilyen drága krém iszonyatos pénzkidobás. Igen, valóban, élénkíti és fényesíti a bőrt, és nyáron még az én száraz bőrömre is elmegy. De kb ennyit tud. Az egyetlen indok, amiért megvenném ha Oprah vagyona rámszakadna, az illata. Csodálatos. A Neroli és narancsvirág a kedvenc illataim közé tartoznak, ez határozottan fokozza a luxusélményt. Vagy inkább ez az egyenetlen, ami luxusélményt nyújt ennél a krémnél. Bár az összetevői valóban értékesek, az összhatás nagyon közepes, sajnos nem ér ennyi pénzt. Még a felét se. Akkor már inkább Imperialis-normál/száraz/kombó bőrre, vagy Skin Shangri La (csodálatos) száraz/érett bőrre, vagy Skin Drink nagyon szárazra. (Ott dolgoztam, így sok bőrt láttam, sok emberrel beszélgettem, így tudom). Igazából bármelyik Lush arckrém jobb konkrét igényekre. Szomorú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

EmiliaNagy

2017. július 3.

Ajándékba kaptam, nagy reményeket fűztem hozzá, hogy csodát tesz majd a bőrömmel. Hát csodát nem tett, de valóban hidratált és puhának éreztem az arcom, de a bőrképen nem javított. Ennyit más hidratáló is tud sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

BettyBabu

2017. június 26.

A termek sajnos tartmaz nem odaillö hozzavalokat. Nagyon könnyed hidratalo, de sajnos nincs egyenes aranyossag az ar es atermek között.
Ezert az arert mar kapsz olyan kremeket, melytöl kb uj arcod nö :) termeszetesen most tuloztam de tenyleg sokkalom az arat, sokkal hatasobb kremeket lehet beszerezni kevesebb penzert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

annatokes

2017. március 25.

Először mintaként próbáltam ki, nagyon kellemes az illata, könnyű a textúrája, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál! Sugárzó lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Peach1

2016. március 31.

Lush termék rajongó lévén ezt is kipróbáltam. Nekem nagyon jól bevált. Csodásan hidratált lett tőle a bőröm egész napra, nem fénylett, és az illata... Csodás! A párom hiányolja is, ha nem azzal vagyok bekenve, hogy hol van a remek illatú krémem? :) Csak az ára... Nagyon húzós, és mennyiségre nem is olyan sok. :( De a "tudása" miatt megkapja az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

erika830104

2016. január 24.

Nem voltam rest és bementem egy LUSH üzletbe kérni mintát ebből a csodából.Nem csodálom,hogy Lady Diana imádta és jóvá hagyta anno ezt a krémet,mert tényleg nem túlzok,ha azt mondom csodás angyali érintés a vízhiányos bőrömnek,a legfinomabb ital!
És az illata nagyon hasonlít egyik kedvenc parfümömre a Mont Blanc Legend illatra.
Csak az ára,de ha belegondolok nem is lepődök meg így utólag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Csak az ára,de ha belegondolok nem is lepődök meg így utólag.

tzs

2015. október 18.

Amíg nem próbáltam, nem hittem, hogy ekkora különbség lehet arckrém és arckrém között. Pont olyan jó, mint amilyen drága. Nagyon. A bőröm erősen vízhiányos és érzékeny, de nyáron kicsit inkább kombinált lesz, télen rettentően kiszárad... na ez a krém tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

vivuss87

2015. január 7.

Mintát kértem belőle, gondoltam kipróbálom, mielőtt beruházok rá. Az első néhány használat után el voltam ájulva, a mindig mindentől fénylő bőrömmel csodákat művelt. Direkt nem kentem rá mást, mégis szinte egész nap természetes , majdhogynem hamvas volt a bőröm. ÁÁ imádat, ez nekem kell, gondoltam. De azért még egy adag mintát beszereztem. És a csoda, huss elillant... :( nagyon szomorú lettem, de így nem vettem meg. Ha 1 hónap után sokall be tőle a bőröm, akkor azt mondom oké, na de néhány használat után? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

aliz1105

2014. augusztus 5.

Nem olyan rossz, de szerintem nem eri meg. Majd 4 szer annyi mint a Celestial de tobbet nem ad. Sot miota erre valtottam kicsit megint kezd hamlani, es vorosodni a borom, hozzatennem tenyleg csak egy picit, de irritalja. Nehezebben is szivja be egy kicsit. Talan egy nagyon picit kisimitja az aprobb rancokat, viszont arra sokkal jobb a natur argan olaj. Szoval nem mukodik olyan jol ejszakai kremnek, es nem a legjobb, mint nappali krem. Epp hogy elegge hidratal ,az illata nagyon jo, es jo sok penz. Nem fogom ujra venni. Maradok a Celestial, argan olaj combinacional, meg a 2 egyutt is kb fele ar, 2szer annyi ideig eleg, 2szer jobbak mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Narancsvirág méz vizes oldata, melynek a Lush honlapja szerint antibakteriális, antioxidáns és gombaellenes tulajdonsága van. Az összetevőt méz keverve  benzoinnal és rózsa olajjal.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Nem szabványos INCI név. Jelentése virág esszenciák.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.