Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maycily, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Édes és csábító. A méz és a méhviasz a természet leghatékonyabb és leghatásosabb bőrápoló összetevői. Keverve zabforrázattal, mandulaolajjal, sheavajjal és búzacsíraolajjal, hogy hidratáljon és megnyugtasson. Az édes narancsolaj élénkít; a fehér csokoládé a vaníliával nyugtató hatással bír. A száj puha, sima és védett lesz tőle.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorkaww

2016. március 13.

Szeretem ezt a kis kompakt terméket. Előtte a bubblegumos lip scrubot szoktam használni ( plusz fogkefét mert néha a lip scrub semmit nem használ...) de miután ezt felrakom a számat mintha kicserélték volna. Egyetlen furcsaság benne hogy nekem iszonyat nehezen szívódik be pedig keveset használok belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Izar

2016. február 14.

Ajakápoló mániás vagyok, és életem során töménytelen mennyiséget elhasználtam belőlük, de ez mindent visz. 2014. telén vettem, amikor már semmi sem segített. Már magamra kentem az össze otthon fellelhető ajakbalzsamot, de a szám továbbra is olyan szinten ki volt száradva és repedve, hogy már égett, csípett, és nem tudtam így létezni. Akkor eszembe jutott, hogy régen egészen jól beváltak a LUSH szájkencéi: mivel a Honey Trap-et még addig nem próbáltam, győzött a kíváncsiság és ezt vettem meg. Már az első felkenéskor éreztem, hogy lenyugtatja, hidratálja és védi a szám tönkrement bőrét, és egy-két nap alatt rendben is hozta. Több, mint egy éve van meg, és még több, mint a tégely fele megvan, tehát nagyon kiadós is. (Egyedül nyáron nem használtam, mert olyankor kicsit sok.) Éjszakánként ezt kenem fel, és egyszer sem volt kicserepesedve azóta a szám.

A többi szájkencémet leépítettem; ő marad. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

A többi szájkencémet leépítettem; ő marad. :-)

eszti87

2016. január 4.

Szerintem ez volt a legjobban hidratáló ajakbalzsamom evör! Az illatát + ízét is imádtam, meg azt a réteget, amit felkenve hagyott a számon. Egyetlen bajom a tégelyes csomagolás volt (az állaga miatt gondolom eleve nem is működhetne más csomagolás), mert volt, hogy "félretekertem" a fedőt, a fémtégely kicsit elhajlott, és onnantól a táskámban lévő szöszök a tégelybe, pontosabban a csavaros "menet" mélyedéseibe vándoroltak :( Imádom-termék, emiatt eszemben sincs pontot levonni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Copacabana

2015. december 30.

Nagyon hatásos ajakbalzsam. Tényleg hidratál, nem olyan, mint a többi drogériás cucc, ami csak egy réteget képez az ajkakon. Imádom, hogy természetes, az illata is mennyei. Sokáig elég, azt hiszem az eddigi kedvenc ajakápolóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

sminkdoboz

2015. szeptember 25.

Kellemes illatú, hatásos ajakápoló, hidratáló hatását kifejezetten jónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

ildi74

2015. szeptember 5.

Drága, de szerintem érdemes rá beruházni, mert jól teljesít, és sokáig elég. Jól hidratál, kellemes édes íze van, az illatát imádom, esti aromaterápia lefekvés előtt. A csomagolása is tetszik, bár így csak otthon, tiszta kézzel tudom használni. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Cristally

2015. május 30.

Édes illatú, bár nem kifejezetten vanília, vagy fehér csoki, egész jó termék. Sajna nem lehet húzgálni, mert út közben nem szívesen nyúlkálnék bele koszos kézzel, így csak a fürdőszobában használtam el 2 tégellyel az elmúlt 3 évben, mióta megismerkedtem a Lush termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Tigercat_haters

2015. március 29.

Nagyon jó!Még a kicserepesedett ajkakkal is simán elbánik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 29.

Nagyon jó!Még a kicserepesedett ajkakkal is simán elbánik!

Krémmániás1106

2015. február 10.

Nekem nagyon bejön, az illata is, meg olyan kis Cukika. Nem olcsó, de sokáig elég. Viszont elég kemény az állaga, nem könnyű krémes. De talán emiatt nem is lehet olyan sokat felkenni, hogy tocsogjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

Kisani

2015. február 5.

A hidratálásával meg vagyok elégedve, de sajnos nekem nagyon tömény az illata- igaz, ehhez én már hozzászoktam, viszont a páromat továbbra is nagyon zavarja, ami nem szerencsés... Tömény méhviasz illata (szaga?) van, vaníliát, vagy fehér csokit én alig érzek benne. Legközelebb azt a fajta Lush-ajakbalzsamot veszem meg, amibe nem tettek méhviaszt, hátha az jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.