Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maycily, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Édes és csábító. A méz és a méhviasz a természet leghatékonyabb és leghatásosabb bőrápoló összetevői. Keverve zabforrázattal, mandulaolajjal, sheavajjal és búzacsíraolajjal, hogy hidratáljon és megnyugtasson. Az édes narancsolaj élénkít; a fehér csokoládé a vaníliával nyugtató hatással bír. A száj puha, sima és védett lesz tőle.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Epetra90

2014. december 11.

Nagyon szuperul hídratál ;) az íze sem műanyag , mint az összes Labello terméke . A drága termek nálam ott kezdődik, hogyha valami pocsék minőségű es ki kell hogy dobjam. Ez az ajakápolo megéri amit kiadtam érte. :) imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 11.

apokrif

2014. november 5.

Fantasztikusan hidratál, jó az illata és az íze is (tudom, nem megenni kell, de ha már a számra kenem, érzem...)
Az összetevői szintén elég hangzatosak, az ára viszont egyenesen nevetséges. Most mindenesetre ártól függetlenül csak a teljesítményét pontozom, az hibátlan. Valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

timmantyú

2014. október 30.

Kedvenc ajakápolóm, már többször vettem újra. Isten mézes illata (és íze) van, nagyszerűen hidratál. Amiért mégsem kap 5 csillagot, az egyrészt az ára, másrészt a kiszerelése - bár én csak otthon használom, lefekvés előtt, így nem zavar a tégely, de emiatt sajnos nem tudom magammal hordani, mert napközben nem szívesen nyúlkálnék bele... így kell mellé egy másik, hordozható ajakápoló is, és hát ezért az árért nem ezt várnám :)
Update: Rájöttem, hogy nem is olyan drága. Az igaz, hogy a többi ajakápolóm olcsóbb, de ebben kétszer annyi van... így megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

f.kitti

2014. július 28.

Nekem nagyon bevált, a Carmexnél is jobban teljesít, és az illata is nagyon jó! Elég drágának tartom, úgyhogy magamtól biztos nem jutott volna eszembe, hogy megvegyem, de ajándékba megkaptam, és most már úgy gondolom, hogy érdemes rá beruházni. A csomagolás szerintem sem túl jó, de nem is olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Greenheart

2014. július 10.

Whip Stick társával együtt ők az egyetlenek, akik bármikor helyrerakják a számat, akármilyen sérült, cserepes, száraz lehet. Pedig már szinte mindenféle ajakápolót kipróbáltam, csak ezzel volt nyert ügyem. A Honey Trap-et azért szeretem jobban, mert csak egy enyhe fényt ad a szájnak, és nagyon kellemes, lágy íze/illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

gothmarypoppins

2014. március 16.

Nyáron leégett a szám, (!) nagyon sokat javított az állapotán, síeléskor is ajánlom száradás ellen. Az összetevői, illata, állaga, mind ötcsillagos, ráadásul intenzív használat mellett is félig van még.

Update: "Megcsaltam" azaz más ajakápolót használtam, erre megsértődött, és kikristályosodott. Ha a méz kicukrosodik, akkor a vízfürdő segít, nosza, fogtam egy pici lábast, kinyitva beleraktam, annyi vizet öntöttem (lassan!) mellé, hogy ne folyjon bele, és addig melegítettem, amíg teljesen fel nem olvadt, néha megkevertem egy hústűvel. Nekem ért ennyi macerát, hogy ne kelljen kidobni. Most újra kellemes krémes állagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

trianka

2013. január 21.

Én egyenesen rajongok ezért az ajakápolóért! Ha semmi hatása nem lenne, engem az isteni mézes-vaníliás, szupertartós illatával és az ennivalóan édes tégelyes csomagolásával már akkor is megvett volna, tudom-tudom, nem higiénikus, dehát mossuk vagy fertőtlenítsük a kezünket, istenem. De a hatása is kiváló, naponta 2-3 használattal (vagy többel, nekem élmény használni ;) ) hidratálttá, puhává és selymessé teszi a számat. Az egyetlen problémám, hogy kissé kemény az állaga, így kicsit nehéz kivarázsolni a tégelyből, de ha egyszer sikerült kirobbantani, elkenni már nem nehéz szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Anck-Su-Namun

2013. január 5.

A Carmex-el használom felváltva, nagyon szeretem. Fura az illata, de megszokható. Hatásügyileg nekem teljesen megegyezik a Carmex-el, de azt nem tudom állandóan használni a bizsergő, hideg érzés miatt, így olyankor ehhez nyúlok. Kiszerelése miatt csak itthon kenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

CandyCurses

2012. december 16.

Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Kedvencem.

ramnaat

2012. november 29.

Életem első és eddig egyetlen ajakápolója, amit újravásároltam, mert elfogyott! (Pedig tulajdonképpen az összes Labellot és több mást is végigpróbáltam, szóval ez nagy szó. :) Ennek a "Honey Trap"-nek bár az illata kissé fura, de a hatása pompás, órákig tart, mindenféle cserepességet, szárazságot leküzd. Elképesztően sok ideig elég, mégsem romlik (avasodik) meg. Az állaga télen is, nyáron is megfelelő, nem kell a tégelyben vájkálni, így a körmöm alatt sem lesz kencés. Nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.