Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maycily, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Édes és csábító. A méz és a méhviasz a természet leghatékonyabb és leghatásosabb bőrápoló összetevői. Keverve zabforrázattal, mandulaolajjal, sheavajjal és búzacsíraolajjal, hogy hidratáljon és megnyugtasson. Az édes narancsolaj élénkít; a fehér csokoládé a vaníliával nyugtató hatással bír. A száj puha, sima és védett lesz tőle.

judit.nemes1028

2012. március 16.

télre mindig veszek egy tégellyel, mert nem hiányozhat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

télre mindig veszek egy tégellyel, mert nem hiányozhat :)

rekblasko

2012. március 10.

Nekem is bejött ez az ajakápoló, kellemes illata és állaga van. Nem keményedik be a hidegben és nincs is olyan furcsa utóíze ami nagyon som ajakápolónak van pl Carmex. Nekem bevált! A csomagolás nekem sem igazán jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

dobi

2012. január 15.

Eggsnog változatát kaptam még rég. Szerettem az illatát, újkorában krémtúróra hasonlított aztán később fahéjas lett. Sajnos semmit sem ért. Ahhoz képest, hogy milyen drága a carmex közelébe sem ér..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

ur.isten.ne.mar

2012. január 11.

Biztos baj van velem, de én szeretem. Igaz, hogy a tégelyes megoldás nem higiénikus és az ára is elég borsos, de szerintem a hatása miatt mindenképpen megéri. Én imádom az illatát, tökéletesen hidratálja a számat, és szerintem van is egy kis fénye (az én ajkaimon olyan a hatása, mintha babarózsaszín szájfényt kentem volna fel). Egyáltalán nem csomósodik össze, és egész nap elég maximum kétszer bekennem vele a számat. Hidegben sem keményedik használhatatlanná, de melegben sem folyik el, szóval nálam mindenképp nyerő :)
Az ára és a tégelyes kiszerelés miatt -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Az ára és a tégelyes kiszerelés miatt -1*.

projkogabi

2012. január 6.

Egy éve használom, bent van a munkahelyemen, nap közben ezzel szoktam kenni a számat. Kedvelem az illatát, kellemes mézes, nekem beszívódik, nem ragacsos, nem fényes, nem szárít, ellenben kellően hidratál és puhít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 6.

BabyDoll

2011. december 10.

Pár éve elkövettem azt a hibát, hogy online rendeltem meg. Nekem csokis volt, szerintem nagyjából egy kategória lehet ezzel. Avas kakaóvajra emlékeztetett az illata, és az állaga majdnem olyan, mint a jó kis régimódi cipő waxoknak.
Próbáltam kitartóan használni, de a vége az lett, hogy a kis fém tégely és teteje annyira összetapadt, hogy képtelen voltam már kinyitni, még a család hímnemű tagjai is kudarcot vallottak. Már 2-3 éve ebben az állapotban pihen a többi használatlan kence közt, és már ott tartok, hogy az se hatna meg, ha egyik nap csak úgy magától lepattanna róla teteje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

maycily

2011. július 19.

Az illata fertelmes :( Ráadásul egy idő után ez a belenyúlkálós megoldás nem az igazi, tiszta baktérium tenyészet mini petricsészében... Felkenve iszonyat vastag, esetleg télen otthonülve ajánlatos, mert komolyan büdös és ha bekened magad a tömegközin ( miután jól megfogdostad a kapaszkodót...) mindenki megérzi. Ha már mindenképp ilyet szeretnél, vagy kaptál és el akarod használni, akkor minimum egy kézfertőtlenitő zselé vagy spray legyen nálad!
Ráadásul ott figyel a paraben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 19.

Ráadásul ott figyel a paraben!

Hidratálók: Glycerin, Honey

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.