Lush

Ár:   14450 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: risaedla, Módosítva: 2015. június 28.

Kiszerelés:   45g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Ha ezt az új, bionikus archidratálót használod, úgy fogod érezni magad, mint egy millió dolláros ékszer – és olyan vonzó is leszel. A vidám illat, a fényvédők és a finom árnyalatú pigmentek egészséges, természetes ragyogást varázsolnak az arcodra. Költséget nem kímélve fejlesztettük ki ezt az arckrémet, mely a bőrt óvó fényvédőket és egy sor pompás összetevőt tartalmaz. A szezámolaj segít megtörni a napfényt, a szintetikus fényvédők pedig kialakítják a fényvédő- és UV-faktorokat. A ligetszépeolaj kiegyensúlyozza és regenerálja a bőrt, a sheavaj és a jojobaolaj lágyít, a méz és a levendulaolaj pedig simává és puhává teszi az arcbőrt. A darált mandulából, szezámmagból és zabpehelyből készült bőrnyugtató tej ápolja és hidratálja a bőrt, mely puha és telt lesz. Még egy csipetnyi Feeling Youngert is belekevertünk, melyben fényvisszaverő, a bőrnek finom, egészséges ragyogást adó „mágikus narancs” pigmentek találhatók."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gretahegedus1991

2018. július 24.

Imádom. Illata isteni és tartós. Ezt a terméket megszüntették azóta. Amit nem nagyon értek, de karácsonykor vásároltam és akkor figyelmeztettek, hogy meg fog szűnni.
Hiba. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Hiba. :(

slytherclaw

2017. április 5.

Hajjaj, nekem eddig kettőből nulla a Lush arckrémjeit tekintve, pedig igazán nagyon szerettem volna minden arcápolási termékemet tőlük beszerezni.
Az első intő jel a csillámok túltengése kellett volna legyen, de lesz, ami lesz alapon felkentem. Úgy néztem ki, mint akit lebüfizett egy unikornis. Pár nap után észrevettem, hogy elkezdte zsírosítani az amúgy akkor éppen hámlósan száraz bőrömet, anélkül, hogy a vízhiánnyal bármit kezdett volna.
Nem tudom, miért nem vagyok kompatibilis az arckrémjeikkel, miközben az arctisztítók és pakolások teljesen jól működnek a bőrömön. Az illata az viszont valami mesés, egy az egyben a Lord of Misrule tusfürdőjüké, érdemes megszimatolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

marmalade

2016. augusztus 14.

Két adag mintám volt belőle és már az elsőt használva nyilvánvalóvá vált, hogy én ezt arcra nem kenhetem. Isteni illata van, de elképesztően csillog az arcomon, hiába van tulajdonképpen száraz/normál bőröm. Ettől talán még el is tekintettem volna, de nagyon ragad. Úgy éreztem magam, mint aki egy bödön mézet kent az arcára. A hidratáló hatásától sem vagyok hanyattesve, a könyökömnél levő száraz foltnak semmit nem használt. Ennek ellenére nem akarom lehúzni nagyon, mi nem illünk össze sajnos, de másnak jó lehet. Mindenképpen kérjetek belőle mintát, mielőtt megveszitek a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

twentylessone

Korcsoport: >54
2015. november 22.

Mennyei - az illata és a hatása is. A Highlighter már csak hab a tortán. MIndent visz 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 22.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Eddig mindig csak termék mintát kértem belőle de imádom ! Télen biztos megveszem belőle a teljes kiszerelést szép fényt add arcomnak élet telibb lesz ami reggel jól szokott jönni nálam, az illatát is imádom. Az ára kicsit húzós de tényleg nagyon pici kell belőle. Nekem egy pici termék minta 4 használatra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

babyface

2015. július 25.

itt már kénytelen vagyok csak négy csillagocskát adni pedig simán öt csillagos termék lenne, de az ár/érték arány és a parabének felett itt már nem tudok szemet hunyni. sok lush-os arckrémet próbáltam már, de előbb utóbb mindegyik zsírosbödönné változtatta a képemet. sajnos idővel nála sincs másképp mégis nagyon megszerettem. imádom az illatát és annak ellenére, hogy egy gazdag, 30as fényvédős krémről van szó a délutáni egyszeri utána korrigálás egyáltalán nem vészes, ha mattitásról van szó. :) számomra a lush eddigi legjobb arckréme és akinek nem extra zsíros a bőre annak bátran ajánlom, sajnos nekem emiatt ez is kiesik, de nembaj egyszer hátha... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

dessy

2015. június 13.

Megszereztem végre! Ez a lush második legdrágább arckrémje.A kis 45 gr tégelyecske "csupán"14 ezer forint. Én ezekből mindig a boltban mintát kérek előtte, még mielőtt beruháznák a teljes kiszerelésre. Tényleg szuper kis krém, a nagyon kellemes illata nagyon nagyon sokáig érződik az arcomon , egész nap míg le nem mosod. Nagyon gazdag a krém, jól hidratál és eközben nem zsírosít.Nagyon tetszik benne, hogy egy kis színezett csillámos highlitert is tartalmaz. Nyárra így ez pont elég. Nem kell már BB krém se felé. Sőt még 30-as fényvédővel is el van látva, úgyhogy tényleg a nyár egy alap kelléke lenne. Csak hát az ára.Bármennyire is csodaszer le kéne vonnom csillagot miatta, de nem fogok, mert én az eredeti ára töredékéért szereztem be:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Epetra90

2015. január 5.

Szuper krém, ami megéri az árát. Elképesztően kellemes, édeskés, mégis gyógynövényes illata van. Kiválóan hidratál. Szinte rögtön képes hidratálni a kiszáradt arcbőrt. 30-as fényvédőt is tartalmaz, ami télen-nyáron is szuper :) Nekem nagyon bejött. Mindenkinek nagyon ajánlom. Megéri beruházni rá. Kb 13 000 ft belőle egy tégely, de a karácsonyi csomagokba is tesznek belőle néha egy kisebb kiszerelést. Újra fogom venni! Imádom :) Más arckrémekkel ellentétben ennek nagyon finom az illata, tudom viselni :) Csillagos ötös

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

risaedla

2014. október 5.

Nagyon megörültem, hogy a lush kiadott egy új arckrémet amiben még fényvédő is van. A másik, British Nanny, nekem túl nehéz, ennek viszont sokkal könnyedebb az állaga, zsíros bőrre viszont ez is túl sok lenne. Nekem a homlokom szokot kifényleni, sajnos ezzel a krémmel is így volt, de már hozzászoktam szóval annyira nem volt meglepő. Kis highlighter is van bele keverve amitől nagyon szép ragyogó lesz az arcbőr. Sajnos nekem mégsem jött be, de azóta már rájöttem, hogy a kémiai fényvédő zavarhatja a bőrömet. Kicsit csípett, főleg szemkörnyéken, de engem a bioderma hiperszuper is csíp, szóval tuti, hogy a fényvédő miatt lehetett. Mindent összevetve jó kis krém ha valakinek normál- kicsit szárazabb a bőre de nem zavarja a kémiai fényvédő és/vagy az illatanyag :) Az árát kicsit sokallom viszont, kicsit már bánom is hogy túl hamar lecsaptam rá, de sajnos nem tudom magam visszafogni :) 4 csillag lenne, de az ára miatt sajnos le kell vonnom mégegyet, bár nem szeretem lehúzni a termékeket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Részletesebb információ a smartskincare-en.