Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   225 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kecskesszuszu17, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ha tökéletes formába akarod hozni a lábad, borítsd be a pikáns borsmenta és a frissítő árnika keverékével. Nyugtató, élénkítő összetevői évek óta levesznek a lábadról; a friss borsmenta tetőtől talpig serkenti a vérkeringést és hőelnyelő tulajdonsága miatt egyszerre melegíti a fázós lábakat és hűsíti a felhevült bőrt. Minden évszakban tökéletes krém. Adtunk hozzá egy adag gombaölő bársonyvirágolajat a duzzanatok lelohasztására, a békés kisvállalkozások által készített fair trade bio kakaóvaj pedig lágyítja a száraz, kirepedezett bőrt és újra szuper kondiba hozza a lábad."

Morci

2019. november 8.

Büdös, túl folyós állagú, rózsaszín rémség. Az én lábamat egyáltalán nem frissíti, ráadásul a használata mellett ugyanúgy kiszárad a sarkam, mint nélküle. Elhasználom, de nem veszem meg többet, az árát semmiképpen nem éri meg. Az Alverde lábvaja sokkal jobb és olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Lills

2019. január 5.

Már jó ideje megvan a krém, és mivel hatalmas adag, szerintem tél végéig bőven kitart (kb a harmada van még meg). Könnyed, híg állagú krém, én jobban szeretem a kicsit sűrűbb állagot, de annyi baj legyen. A színe nagyon szép cuki rózsaszín, azt imádom, viszont az illatával már kevésbé vagyok kibékülve. Eleve nem rajongok a mentáért, de ez különösen nem tetszik, nagyon erős és igazából semmihez nem tudom hasonlítani, de nem jó. A frissítő/hűsítő érzés sincs meg nálam, és nem szívódik be teljesen (még reggel is érzem az olajos réteget a lábamon, ha este kenem be). Puhán tartja a bőrt, de csakis mindennapos használat mellett, ha egy napot kihagyok, az már meglátszik, pedig más lábápolónál nem volt ilyen problémám. Nem fogom újravenni, nekem pl a Balea lábápolók sokkal jobban beváltak, és nagyságrendekkel olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Tortua

2018. június 11.

Nyárra kerestem valami könyebb lábápoló krémet, ami könnyen beszívódik. Ebben megtaláltam.Pillanatok alatt beszívódik, a borsmenta miatt frissítő hatású, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, és számomra teljesen olyan illata van mint az after eight-nek. Ráadásul nagyon kevés is elég belőle, így a tégely nagyon sokáig elég lesz. Az egyetlen problémám hogy a komolyabb börkeményedésekkel semmit nem csinál, de ha valakinek nem nagyon durva a lábfeje nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

RitaL

2018. január 24.

Még az előzőt szerettem meg, amit nemtomhogy hívtak, de mindegy, ugyanilyen illata volt, meg rózsaszín. Ez nem különbözik tőle sokban. Csak éjszakára ajánlom, finoman puhítja a bőrt, de a bőrkeményedéseket nem fogja eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Vitelotte

2018. január 3.

Évekig akárhányszor elmentem mellette és kíváncsiságomban beleszagoltam, mindig hányásszag csapott meg :D Mostanra magam sem tudom miért, megszelidült az orrom számára, úgyhogy kíváncsian vártam mit tud. Egész testre használom, minek szarozni. Elsőre látszólag szépen beszívódik, de aztán mégis olajos réteg marad a bőrön, úgyhogy csak alváshoz ajánlom. Bíztam benne hogy a menta révén az ígértek szerint ugyanúgy hűsít mint a Christingle, de tévedtem. Furcsamód az utószaga pont olyan mint a Softy lábápolónak, pedig az eléggé levendulás. Már majdnem adtam egy négyest, mikor szomorúan konstatáltam hogy pont ott hatástalan ahová teremtették: a sarkamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

nemesfalvi.adel

2017. február 16.

Az ultimate LUSH csodaszer számomra. Tudom, fura lesz, hogy ilyet írok egy lábkrémhez, de amellett, hogy a lábam extra puha lesz tőle, ez a krém segítséget nyújt azokon a napokon is mikor az ízületi fájdalmaim ilyen-olyan okokból erősödnek/előjönnek. Én tehát ezt a krémet a lábamon kívül kenem a térdemre, vállamra és csuklómra is (épp, hol fáj) és amellett, hogy finom puha lesz tőle a bőröm és nagyon illatos borsmentás légkör vesz körül, nagyon hatékonyan fellép a fájdalmaim ellen is. Plusz pont a cuki rózsaszín megjelenése és az is, hogy annak ellenére, hogy sok a tápláló anyag benne, könnyen és gyorsan beszívódik.
Ez tehát a kedvencem láb és minden krémem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Ez tehát a kedvencem láb és minden krémem :D

kecskesszuszu17

2017. január 29.

Számomra ez a valódi csoda! A lábam ápolásának fontos eleme ez a krém, mióta megtaláltam, háromszor vettem már újra. Ha nem is pedikűrözök, csak ezzel kenem be a lábamat, két alkalom után drasztikus a változás. Az illatát imádom, tényleg borsmentás, az állagát is nagyon szeretem, és nagyon gyorsan beszívódik, amit sok termékről nem lehet elmondani, főleg ha hidratáló vagy zsíros, ellenben a Pink Peppermint tökéletes. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.