Lush

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225g; 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft
Kiszerelés:   225g; 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

wildrose

2022. április 6.

Csodás, intenzív, tartós illatú és szuperül táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 6.

Csodás, intenzív, tartós illatú és szuperül táplálja a bőrt.

Mabanka

2021. június 29.

Kis tégellyel kaptam ajándékba, más termékek megvásárlása mellé. Nagyon örülök neki az arcomra használtam belőle reggel este egy pöttyöt és valami csoda az illata, az állaga valamint tényleg ennyi bőven elég is az egész arcra. Megnéztem a webshopjukon és nem olcsó de el tudom képzelni hogy nagyon-nagyon sokáig elég ez a szuper kényeztető krém, így most gondolkodom a megvásárlásán. Lushban még nem csalódtam most sem kellett. Nagyon fonom krémes az egész nem tolakodó kellemes illattal a bőröm pedig puha és nem irritálja, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

latina

2021. június 7.

Ez a legjobb teskondicionalo amit valaha hasznaltam. Eleg borsos az ara, de megeri. Atopiara hajlamos borre is javaslom, eleg heti 2x hasznalni es olyan ruganyos tole a borom mint a gumi. Parom is mindig eszreveszi ha hasznaltam, imadja o is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

nikiiabel

2021. április 13.

Nem nagyon tudom eldönteni, hogy most használ is vagy csak az illatát szerettem meg nagyon...

Az illata tényleg csodálatos, órákig megmarad fürdés után is.
Kis tégellyel kaptam ajándékba.

Hiába van rajta ugyan hogy le kell mosni, télen volt hogy úgy használtam, hogy nem mostam le, nekem úgy jobban hidratálta a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Az illata tényleg csodálatos, órákig megmarad fürdés után is.
Kis tégellyel kaptam ajándékba.

Eszti12

2020. december 8.

Sokáig szkeptikus voltam a testkondícionálókkal kapcsolatban, úgy gondoltam, biztosan nem hidratálnak annyira, mint a rendes testápolók, hiszen szinte már alig vannak rajtad, mosod is le. Aztán nemrég mégis rávettem magam, hogy kipróbálom ezt, és nem bántam meg! Az illata nagyon kellemes, rózsás, már tusfürdőben is használtam, így megkedveltem. Felvitelre is tipikus Lush testápoló érzet. Tényleg könnyen beszívódik, miután leöblítem is csak minimális módon "fogja be" a törölközőt. A bőröm viszont ugyanolyan puha lesz tőle, mint a többi Lush testápolótól, csak ez legalább nem ragad még utána órákig. :D Illetve, a többihez képest ez hidratálja és nyugtatja a bőrömet a leginkább és a legtartósabban. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Milendoria

2020. július 1.

fuh nekem. nagy kedvenc ez a csoda, imádom az illatát és azt, hogy ilyen praktikusan használható. a baromi száraz bőrömön télen kicsit kevés, de szintentartásnak tökéletes, nyáron pedig bőven elég is. imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

lushaholic

2020. június 1.

Ez az illat, uramisten.. Szédítően jó, talán a kedvencem a lush illatkollekcióból. Hatását sajnos az üzletben és egy teszterrel tudom csak leírni, mint minden más kondícionáló, ez is szuper hidratált és feltöltött bőrt eredményez, az ára egyedül az, amire még sosem vettem rá magam, hogy ennyit kiadjak egy testápolóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

kfeva93

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Évekig nézegettem, amikor végül megkaptam ajándékba, én sajnáltam rá ennyi pénzt kiadni. És szerintem nem is ér ennyit, emiatt adtam csak 4 csillagot. Egyébként imádom, az illata órákig érződik használat után, nagyon jól hidratál, nem hagy zsíros tapintatot a bőrön. Télen akár leöblítés nélkül, a szárazabb bőrfelületen tökéletesen beszívódik. De általában azért kevés vízzel leöblítem, heti 2-3x használom csak, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan. Ha elfogy valószínűleg újra veszem majd, annak ellenére, hogy drágának találom és szerintem ennyivel nem tud többet más testápolóknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

NadjaBlue

2020. április 4.

Mennyei illata van, ami sokáig érződik a bőrön, használatakor pedig az egész szobát belengi az édes, rózsás illat. Nagyon jól hidratál, egészen selymessé teszi a bőrt. Az ára tényleg húzós, ajándéknak nagyon jó választás lehet vagy ha magunkat szeretnénk meglepni valami különlegessel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

ReiShiltenphie

2020. március 16.

Az illatával nem volt kibékülve eleinte, de mostanra megszerettem. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Imádom használni, a szoba is megtelik az illatával mikor magamra kenem, mert főként sima testápolóként használom. Viszont mint írták már előttem, nagyon húzós az ára, sajnos. Őszintén szólva, nem szívesen adok ki ennyi pénzt érte, annyiból jobb ez mint a fele ennyibe kerülő termékek ( amiktől ugyan ilyen puha lesz a bőröm) hogy ez natúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Methylparaben i I ta I par 0 0