Lush

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225g; 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft
Kiszerelés:   225g; 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

Ár: 4500 , Eladó: szianna
Állapot: kb. 270g van benne az 500g-ból, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest belvárosában személyes átvétel vagy foxpost
Marcipancica

2019. november 30.

A legeslegjobb, de sajnos annyira drága, hogy gyakorlatilag lehetetlenség rendszeresen használni. Nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm, sose irritálja, az illata pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Keryke

2019. október 22.

Amióta megjelent, a fűrdőszobám alapkelléke. Imádom a artós és finom illatát. Valami mennyei. Nagyon jól ápolja a bőröm is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

barnafruzsina

2019. október 9.

Nászajándékba kaptam, magamnak nem vennék, mert elég húzós az ára. Viszont mennyei az illata, soha ilyen finomat még nem éreztem, alig tudtam vele betelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

harpec

2019. március 25.

Imádom, a kedvencem, csak ne lenne ilyen drága. De nekem nem testápoló, úgy túl tömény és ragacsos, viszont zuhanyozás közben használva a bőrömet olyan puhává teszi, mint a kisbabáké. Az illata pedig mennyei. "A" karácsonyi ajándék ő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

pannab

2019. február 18.

Én nem mosom le hanem sima testápolóként használom. Nagyon jól ápol. Az illatáért odavagyok, nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Putrus

2019. február 7.

Nagyon jó hidratáló krém, nem ragad, könnyen beszívódik, kellemes rózsás az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

babyface

2018. november 21.

régóta nagy rajongója vagyok a rose jam-nek és eddig még csak a fránya parabén miatt nem szereztem be ezt a testkondícionálót, de szerencsére Lushék megoldották ezt a problémát és már van öntartósító verziója (vagy már csak az?) évtizedek óta nagy lushista vagyok de testkondícionálót sosem használtam tőlük max szilárd verzióban. sietős téli reggeleken vagy lusta téli estéken ez a termék olyan mint egy falat kenyér... :) istenien hozza a rose jam illatát (utána a törcsi amivel ledörzsized magadról napokig tartja az illatát nyamiiii), bőven elég annyit használnod mint amennyit egy normál testápolóból használnál (sőt még talán kevesebb is kell belőle) igazándiból úgy működik mint az annó divatos zuhanyzás közbeni testápolók, én nedves bőrre viszem fel, lezuhanyoztatom habtestem és utána törcsivel a maradékot letörlöm. az eredmény? pihe puha illatozó bőrke. én amúgy sima testápolónak is el tudnám képzelni, ha valakinek extra száraz a bőre. biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

ivor

2018. november 16.

Az illata valóban jó (mondtátok páran hogy parfümben is elfogadnátok, jelzem, hogy a Lush Amelie mae parfümje nagyon hasonlít ehhez az illathoz), de nálam parkolópálályára került, mert olyan tömény, kőolajos feeling lesz a bőröm tőle. Sokkal jobban szeretem a könnyebb testápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 16.

mafalda

2018. október 28.

Számomra nem vált be....ez NEM testápoló!!!!
Egy leöblítést igénylő termék, nem is tusfürdő, nem érzem hogy tisztít egyedül az illata jó, de semmivel sem tartósabb mint a tusfürdőjének. A törölközőm totál olajos-ragacsos lett tőle, a testem is ragad a kád csúszik, nekem nem vált be, csak azért 3 * mert ajándék volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Számomra nem vált be....ez NEM testápoló!!!!

RitaL

2018. augusztus 16.

Nem is értem, miért kéne ezt lemosni?? Én normál testápolóként használom, természetesen éjszakára, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A Dream Cream mellett ez a másik nagy kedvencem, persze a Dream Creamet gyakrabban veszem az ára miatt. Ennek viszont olyan észveszejtően jó illata van, hogy időről időre újraveszem. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.