Lush

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225g; 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft
Kiszerelés:   225g; 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

Milendoria

2020. július 1.

fuh nekem. nagy kedvenc ez a csoda, imádom az illatát és azt, hogy ilyen praktikusan használható. a baromi száraz bőrömön télen kicsit kevés, de szintentartásnak tökéletes, nyáron pedig bőven elég is. imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

lushaholic

2020. június 1.

Ez az illat, uramisten.. Szédítően jó, talán a kedvencem a lush illatkollekcióból. Hatását sajnos az üzletben és egy teszterrel tudom csak leírni, mint minden más kondícionáló, ez is szuper hidratált és feltöltött bőrt eredményez, az ára egyedül az, amire még sosem vettem rá magam, hogy ennyit kiadjak egy testápolóért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

kfeva93

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Évekig nézegettem, amikor végül megkaptam ajándékba, én sajnáltam rá ennyi pénzt kiadni. És szerintem nem is ér ennyit, emiatt adtam csak 4 csillagot. Egyébként imádom, az illata órákig érződik használat után, nagyon jól hidratál, nem hagy zsíros tapintatot a bőrön. Télen akár leöblítés nélkül, a szárazabb bőrfelületen tökéletesen beszívódik. De általában azért kevés vízzel leöblítem, heti 2-3x használom csak, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan. Ha elfogy valószínűleg újra veszem majd, annak ellenére, hogy drágának találom és szerintem ennyivel nem tud többet más testápolóknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

NadjaBlue

2020. április 4.

Mennyei illata van, ami sokáig érződik a bőrön, használatakor pedig az egész szobát belengi az édes, rózsás illat. Nagyon jól hidratál, egészen selymessé teszi a bőrt. Az ára tényleg húzós, ajándéknak nagyon jó választás lehet vagy ha magunkat szeretnénk meglepni valami különlegessel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

ReiShiltenphie

2020. március 16.

Az illatával nem volt kibékülve eleinte, de mostanra megszerettem. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Imádom használni, a szoba is megtelik az illatával mikor magamra kenem, mert főként sima testápolóként használom. Viszont mint írták már előttem, nagyon húzós az ára, sajnos. Őszintén szólva, nem szívesen adok ki ennyi pénzt érte, annyiból jobb ez mint a fele ennyibe kerülő termékek ( amiktől ugyan ilyen puha lesz a bőröm) hogy ez natúr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Tinkatinka

2020. február 13.

A legsokoldalúbb kence, amit valaha volt alkalmam megismerni. Zuhanyzás alatti testápolóként, testápolóként vagy kézkrémként is tökéletes.
Az egyetlen titka, hogy ne hagyd magad elcsábítani az illatától, és ne használj többet, mint amennyi szükséges. Így az ára is korrektnek mondható. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

dorisz89

2020. február 12.

Nagy kedvenc, gyorsan beszívódik a bôrbe, bàr én testàpolóként hasznàltam eddig, kipróbàlom zuhany alatt is. Bombasztikus illata van!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Lanie

2019. december 14.

Valaki írta, hogy minek ezt lemosni... jézusom gyerekek ez egy zuhanyzás közbeni testápoló, MINDEN Lush testkondicionáló az! Csak hogy ne legyek hiteltelen, a Lush oldaláról idézve;
"Ez a testkondicionáló telis-tele van finom vajakkal és olajokkal, hogy bőröd jól táplált és pompás rózsaillatú legyen. Vidd magaddal a zuhany alá vagy a kádba, masszírozd a nedves bőrödre és öblítsd le úgy, mintha hajkondicionáló lenne."
Btw: a tégelyben nekem túl tömény rózsa, de bőrön púderes, fantasztikus illatú és nem mellékesen hosszan tartó. Ha valaki saját magát lepné meg valamivel karácsonyra, csak ezt ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Marcipancica

2019. november 30.

A legeslegjobb, de sajnos annyira drága, hogy gyakorlatilag lehetetlenség rendszeresen használni. Nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm, sose irritálja, az illata pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Keryke

2019. október 22.

Amióta megjelent, a fűrdőszobám alapkelléke. Imádom a artós és finom illatát. Valami mennyei. Nagyon jól ápolja a bőröm is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.