Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

KERESEK! Lush Roots Hajpakolás
Ár: - , Eladó: Nikolettsminkek99
Állapot: Mindegy, Helyszín: Bo, fizetés: --
Pearl30

2019. május 22.

Nagyon szerettem, csupa pozitív hatása volt a fejbőrőmre. Nem szárította, nem korpásította. A hűsítő hatását külön élveztem. Azóta megtanultam magamnak kikeverni, így sokkal kiadósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

agirlhasnoname

2019. április 18.

Még csak kétszer használtam kis mennyiségben, de így is nagyon egészséges, sima, puha és könnyen kezelhető lett a hajam utána. Lemosásra (könnyen lejön plusz mosás nélkül - én alapból kétszer szoktam samponozni) és kondícionálásra ugyanazt a Joico kombót használom, mint eddig, de érezhető a különbség a Roots után. Biztos, hogy teljes kiszerelést is beszerzek belőle, ha elfogy a próbadoboz, amit utólag is még egyszer köszönök a kedves eladó srácnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Collien

2019. március 17.

Régen szerettem ezt a terméket, főleg nyáron, a jó melegben, jól esett a hűsítő érzés a fejbőrön, felfrissítette. Viszont, nekem kiszárítja a hajamat, és szálkás lesz tőle, a mentol miatt gondolom. Nekem nem volt macera a felvitel, de nem fogom már többet újravenni. Mióta megismertem a Davines márkát, csak azt vagyok hajlandó a hajam ápolására használni. Ég és föld a különbség a többi hajtermékekhez viszonyítva, mondjuk meg is kérik az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

annabanana

2019. február 11.

Nagyon puhává tette a hajam, és egészen sokáig elég, hisz két hetente kell csak használni. A fejbőröm nem igazán problémás, úgyhogy csodatevő hatásról én nem tudok beszámolni. Én szívesen újraveszem, mert a menta keringésfokozó, és a hajnövekedést ez is támogatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

fannivea

2019. január 6.

Ez egy nagyon jo kis cucc erdemes neki tobb eselyt adni!
Eloszor nagy csalodas volt szamomra, teljesen kiszaritotta a fejborom es viszketest okozott...
Fel evvel kesobb, gondoltam ha mar nem egy olcso hajpakolas, nem dobom ki az egesz dobozt, adok neki megegy eselyt.
Es nagyon jol tettem! Puhasag, dussag a hajmosas utan!
Fejboron kellemes bizsergeto, husito erzes-meg igy telen is teljesen jo (a meleg szobaban;)
En miutan felteszem a fejborre egy 10perces fejmasszazzsal is megajandekozom magam:)
Nagyon jo cucc, ha egy dolgot probalnal ki a Lushtol, legyen ez a termek az!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Ez egy nagyon jo kis cucc erdemes neki tobb eselyt adni!
Es nagyon jol tettem! Puhasag, dussag a hajmosas utan!
Nagyon jo cucc, ha egy dolgot probalnal ki a Lushtol, legyen ez a termek az!:)

xxs

2018. december 29.

Drága, bizsergető, finom illatú hajtőemelő pakolás. Hajmosásra is alkalmas, de túl drága hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Hands down a legjobb hajpakolás, amit valaha használtam. Nagyon érzékeny a fejbőröm, nem bírja a szilikont, úgyhogy amikor úgy érzem, hogy véletelnül olyat használtam, ami hazavágta a fejemet, mindig a Rootshoz fordulok. Szeretem az állagát, az illatát, a bizsergetést. Szerintem a hajam sokkal könnyebben kezelhető, miután ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Hisztismirtill

2018. november 16.

Kb 3 hónapja használom. Viszonylag ritkán (2 hetente) . Semmi extra változás nem volt azóta. Jó érzés mikor a fejemen van, bizsereg meg hűsít. De ugyanúgy viszket és korpás a fejbőröm. Lassan már semmi sem segít. Úgy voltam vele, hogy ennek is adok egy esélyt hátha....Most azt próbálom ki hogy gyakrabban kenem fel.
Az egyetlen pozitívum, hogy amióta használom azóta rengeteg új babahajam nőtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Az egyetlen pozitívum, hogy amióta használom azóta rengeteg új babahajam nőtt.

vicky93

2018. november 13.

A boltban ajánlották a vékonyszálú hajamra és érzékeny, viszkető fejbőrömre. Nagyon jó hűsítő hatása van, meg is nyugtatja a szenvedő fejbőröm, de az a lemosás után el is múlik. Azóta sajnos el is kezdett hámlani, mivel mást nem változtattam, csak ez lehet a ludas. Egyébként nagyon szépen hidratálja a hajam, bár ugye ez inkább a hajtövekre való, így szükségem lenne egy másik pakolásra is mellette. Nem vagyok benne biztos, hogy ennyiért, ezzel a hatással szükségem van erre a termékre. A mostanit elhasználom, de nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Caitlin1222

2018. augusztus 3.

A fodrászom nagyon hazavágta a fejbőrömet így elkezdtem anno olyan pakolást keresni ami kifejezetten megviselt fejbőrre hat. Egyszerűen tökéletes, pár nap alatt helyrehozta. :) Amit hiányolok, hogy sehol nem tüntették fel hogyan kell lemosni, először három napig fogkrém szagom volt tőle. Második használatnál már rájöttem, hogy zuhany alatt ki kell dörzsölni míg már nem habos víz folyik a hajamból.. Mindent összevetve számomra igazi csodaszer volt, elmúlt a fejbőröm érzékenysége, nem is hámlott már utána és kevésbé is zsírosodott. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Hidratálók: Propylene Glycol