Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

Lorna

2020. július 17.

Most fogyasztottam el egy dobozzal. Nyárra nagyon kellemes. Finom, isteni mentás illata van. Nem annyira hiszek benne, hogy ez tényleg növeszt hajat, legalábbis magamnál nem tapasztaltam, inkább ilyen bizsergető összetevőt raknak bele, hogy azt higgyük hogy dolgozik a termék érzése van. De nem igazán érdekel, ha átvernek mert cserébe olyan finom illata van, hogy egy forró nyárra hűsítő , bizserget, és mondtam már, hogy ó az illata valami mennyei hűs mentás simán újravenném csak amiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

juhanoemiii

2020. április 25.

Régen használtam a hajtövemre. Nagyon jó hűs mentás érzete volt a fejbőrömnek azon kívül nem tudom mire jó. Olvasva a többi véleményt itt az ideje ,hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

emeseee6

2020. február 22.

Szuper hajpakolás! Karácsony előtt vettem azóta használom (majdnem) minden hajmosásnál. Meg is jegyezte a fodrászom (akkor kb 5 hete használtam) Hogy rengeteg az új babahajam. Hajmosás után egyébként tényleg jó volument is ad+szép fényt. Megy az 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

zsszucs

2020. február 17.

Évente legalább egyszer, veszek egy-két "adaggal" , amit vagy az őszi hajhullás, vagy a tavaszi "megujulas" időszakban kúraként használok el. Bár meg kell mondjam, ennél is, mint sok más Lush termeknél , azt tapasztaltam, hogy nem feltétlenül ugyanolyan a termék. Mintha, néha sokkal jobb hatása lenne (valóban dúsabb, hajtoveknel szinte megemelt haj) néha meg nem rossz, de inkább semmi (talán arra a 20 percre míg fent hagyom, friss hatás) . Nem tudom, hogy én vagyok más, másképp hat rám, vagy a termék összetevők változnak kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

dizzie

2020. február 5.

A nagyon-nagyon sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg életem első hajpakolását, hát mondanom sem kell, igen drágán. Kb. 3 használat után (kb. 2 hetente használtam eddig) azt vettem észre, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és már a hajmosást követően lelapul. De csak akkor, amikor a terméket használom.

Erős hajhullás végett vettem meg ezt a pakolást, hogy megerősödjenek a hajhagymáim, de sajnos már 2 hónapja nem mertem használni. A következő hajmosásnál újra használatba veszem és remélem hamarosan update-elhetem az értékelésemet és magasabb pontszámot adhatok neki, mert sajnos ez így ár-érték arányban most csak 2*-ot ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Leander

2019. december 24.

Nem érzem csodaszernek, de nem rossz. Kellemesen hűsít, frissít, talán picit tényleg segít a hajnövekedésben. Rövid távú dúsító hatást viszont nem igazán tapasztaltam. Az illata jó. Az én hajamon akkor működött a legjobban, ha előtte és utána is megmostam a hajam (a Lush Juicy samponnal működött a legjobban együtt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

BalaB

2019. november 24.

Életmentő volt!
Volt egy elég hosszú időszakom, amikor nagyon meggyengült az amúgy dús, és elég vastag szálú hajam (gyógyszerek+stressz) Így a sörélesztő tabletta mellé bevetettem a Roots hajpakolást, ami csodát művelt a fejbőrömmel, és a hajammal. Olvastam korábban, hogy sokaknál viszketést, korpásodást idéz elő, de én egyszer se tapasztaltam, nagyon kellemes friss érzést hagy maga után, igazából néha samponként is használtam, annyira jó .... :D Ár-érték arányát tekintve is nagyon megéri, mert nem kell sok belőle, pláne ha száraz fejbőrre dörzsölöd. (25F)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Életmentő volt!

Titanilla10

2019. november 1.

Az ahogy hűsít fuuu nagyon jó érzés.Én csak a fejbőrömre szoktam felkennj mint egy hajfestéket szépen elválasztva a hajam úgy jut mindenhova.Utána belemasszírozom hmm jó érzés aztán kb 30-60percet hagyom hatni mikor mennyi idő van rá.Bizsergető érzés nagyon mentolos illat szuper jó puha haj leöblítéskor úgyis jut az egész hajra annyi pont elég is neki szép fényt ad a hajnak pápá korpa sok kis babahajam is nőtt használata óta.(6hónap kb)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Lizz07

2019. augusztus 3.

Igaz, nem sok hajpakolást próbáltam eddig, de ez tetszik a legjobban az általam próbáltak közül. Nem a legolcsóbb, de hatékony. Szebb a hajam és nem zsírosodik olyan hamar. Hetente egyszer szoktam használni, két órát hagyom a fejemen. Szeretem a hűsítő érzést, az illatát is és a fejbőröm mintha megkönnyebbülne, fellélegezne a használatával, illetve dúsabbnak tűnik az én hajam is. A folyamatos rohanás miatt nem lenne energiám még magamnak kikevergetni, így nekem megéri. Nem fogy gyorsan, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Pearl30

2019. május 22.

Nagyon szerettem, csupa pozitív hatása volt a fejbőrőmre. Nem szárította, nem korpásította. A hűsítő hatását külön élveztem. Azóta megtanultam magamnak kikeverni, így sokkal kiadósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Hidratálók: Propylene Glycol