Lush

Ár:   4650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A készítmény célja kifejezetten az, hogy a fejbőrt egészségessé tegye és jó állapotban tartsa. A Rootsot mindenkinek ajánljuk, aki szeretne új életet adni a fejbőrének. A krém a hajgyökerekre hat, erősíti a hajszálakat és gyönyörű fényt ad. A finom hajat dúsabb hatásúvá teszi. Szuper bizsergető és hűs érzést nyújt – ez a mentakivonatnak, valamint a borsmentából és fodormentából nyert olajoknak köszönhető, amelyek serkentik a hajtövet és a szőrtüszőt. Az extra élénkítő hatás kedvéért van benne még egy kis extra mentol is. Segít megtartani a hajszálakat, ameddig csak lehetséges, és véd az agresszív tesztoszteron ellen, mert ez a hormon a haj idő előtti kihullását okozhatja. Mark mindemellett még édesnarancs-olajat és neroli olajat is adott az összetételhez, hogy mindenki, aki használja a krémet, jó formában érezze önmagát éppúgy, mint a hajzatát.

domiv

2021. április 11.

Nem mondanám csodaszernek, de valóban tisztább érzete van a hajamnak, ha használom. Olvastam róla, hogy valakinek elhúzza a hajmosás idejét, én ezt nem tapasztaltam. Frissességet ad a hajamnak, és kifejezetten jó érzés a hajtövekre kenni miután egész nap szoros copfban volt a hajam. Ápolja is a hajat, de nem hinném, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

AnikoR

2020. december 3.

Drágállom, de imádom! Néhány havonta megveszem. Hosszútávú hatását nem éreztem, de ha ezzel ápolom a hajam hajmosás előtt, olyan lesz utána két napig a frizurám, mintha fodrásztól jöttem volna. :D Van tartása, fényes, selymes, egészséges.
Nagyon szeretem! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Nagyon szeretem! <3

CzFru

2020. november 15.

Mintát kaptam belőle, kellemes a hatása, enyhén bizserget, kevésbè zsírosodott utána a hajam. Gondolkodom a nagy kiszerelésen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Lina14

2020. november 7.

Nekem is nagyon tetszik, elmúlasztja a viszketést és hűsíti a fejbőt. Mindig nagyon tisztának érzem a fejbőröm amikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

liviccci

2020. október 29.

Nagyon jo pakolas! Megnyugtatja a viszketo fejbort es valoban olyan szep lesz utana a hajam! Az illata is szuper nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Lorna

2020. július 17.

Most fogyasztottam el egy dobozzal. Nyárra nagyon kellemes. Finom, isteni mentás illata van. Nem annyira hiszek benne, hogy ez tényleg növeszt hajat, legalábbis magamnál nem tapasztaltam, inkább ilyen bizsergető összetevőt raknak bele, hogy azt higgyük hogy dolgozik a termék érzése van. De nem igazán érdekel, ha átvernek mert cserébe olyan finom illata van, hogy egy forró nyárra hűsítő , bizserget, és mondtam már, hogy ó az illata valami mennyei hűs mentás simán újravenném csak amiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

juhanoemiii

2020. április 25.

Régen használtam a hajtövemre. Nagyon jó hűs mentás érzete volt a fejbőrömnek azon kívül nem tudom mire jó. Olvasva a többi véleményt itt az ideje ,hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

emeseee6

2020. február 22.

Szuper hajpakolás! Karácsony előtt vettem azóta használom (majdnem) minden hajmosásnál. Meg is jegyezte a fodrászom (akkor kb 5 hete használtam) Hogy rengeteg az új babahajam. Hajmosás után egyébként tényleg jó volument is ad+szép fényt. Megy az 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

zsszucs

2020. február 17.

Évente legalább egyszer, veszek egy-két "adaggal" , amit vagy az őszi hajhullás, vagy a tavaszi "megujulas" időszakban kúraként használok el. Bár meg kell mondjam, ennél is, mint sok más Lush termeknél , azt tapasztaltam, hogy nem feltétlenül ugyanolyan a termék. Mintha, néha sokkal jobb hatása lenne (valóban dúsabb, hajtoveknel szinte megemelt haj) néha meg nem rossz, de inkább semmi (talán arra a 20 percre míg fent hagyom, friss hatás) . Nem tudom, hogy én vagyok más, másképp hat rám, vagy a termék összetevők változnak kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

dizzie

2020. február 5.

A nagyon-nagyon sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg életem első hajpakolását, hát mondanom sem kell, igen drágán. Kb. 3 használat után (kb. 2 hetente használtam eddig) azt vettem észre, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam és már a hajmosást követően lelapul. De csak akkor, amikor a terméket használom.

Erős hajhullás végett vettem meg ezt a pakolást, hogy megerősödjenek a hajhagymáim, de sajnos már 2 hónapja nem mertem használni. A következő hajmosásnál újra használatba veszem és remélem hamarosan update-elhetem az értékelésemet és magasabb pontszámot adhatok neki, mert sajnos ez így ár-érték arányban most csak 2*-ot ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Hidratálók: Propylene Glycol